Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Specjalizację z audiologii i foniatrii odbywała w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach, którego była wieloletnim pracownikiem. Bada i leczy… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalizację z audiologii i foniatrii odbywała w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach, którego była wieloletnim pracownikiem. Bada i leczy dzieci od 3 m. ż. Dyrektor medyczny w WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA (kierownik poradni OTOLARYNGOLODZY24).

Specjalizacje

 • Audiologia i foniatria
 • Otorynolaryngologia
 • Otorynolaryngologia dziecięca

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNAUsługa: badanie laryngologiczne dzieci

  Dr Wakarow nie ma niestety podejścia do małych dzieci, wizyta jest stresująca dla rodzica i małego dziecka, choć wiedzy lekarzowi odmówić nie można, lekarka zasugerowała problem i skierowała do odpowiedniego specjalisty. Niestety badanie fiberoskopowe było przeprowadzone w tych samych rękawiczkach, które miała na dłoniach uzupełniając dane pacjenta na klawiaturze komputera. Absolutnie niedopuszczalne dlatego nie polecam.

 • E
  Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24-WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNAUsługa: konsultacje lekarskie z zakresu laryngologii, audiologii i foniatrii.

  podejście do dziecka chłodne z dystansem. Nie próbuje w żaden sposób odwrócić uwagi dziecka od badania. Aby dziecko otworzyło usta zatyka mu nos. Poza tym wyjście na przerwę 10 min gdy wybił już czas wizyty. Nie polecam rodzicom którym zależy na tym aby dziecko nie bało się lekarza.

 • H

  Dr Anna Wakarow jest pierwszym lekarzem tej specjalności, który zaproponował wreszcie właściwe rozwiązanie problemu, które przynosi zarówno krótko i jak i długofalowe korzyści Po za tym miło, przyjemnie i profesjonalnie.

 • M

  Polecam Panią Doktor. Rzeczowa, konkretna a przede wszystkim miła i profesjonalna. Przy wątpliwościach po wizycie nie było problemu z kontaktem z Panią Doktor poprzez recepcję placówki.

 • K

  Pani doktor zajmowała się naszym dzieckiem, które miało przerost trzeciego migdała, a w związku z tym nawracające stany zapalne uszu. Zawsze wychodzilismy zadowoleni z wizyty. Jesli była taka możliwość pani doktor stosowała leczenie miejscowe zapalenia ucha, zamiast od razu przepisywac antybiotyk. Jesli nie było innej możliwosci, tłumaczyła dlaczego antybiotyk jest konieczny. Polecamy, a sami chętnie wracamy do pani doktor, jak zachodzi taka konieczność.

 • A

  analityczny umysł, trafnie stawia diagnozę-wyleczyła mnie z ciężkiego zapalenia ucha ( inni lekarze sugerowali wizytę w szpitalu), otrzymałam leczenie wprowadzenia leku wziewnie pod ciśnieniem ( wcześniej brałam 2 różne antybiotyki) i dopiero to poskutkowało. Niestety u mojej córki nie zanegowała złego ( jak się poźniej okazało) antybiotyku na zapalenie ucha, przez co się do niej trochę zraziłam, nie mniej jednak jest to doba specjalistka.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani doktor. Miałam problem z gardłem - pierwszy lekarz po obejrzeniu stwierdził: "że mu się bardzo nie podoba i wygląda to na nowotwór". Umówiłam się na wizytę na następny dzień do dr n. med. Roberta Szamborskiego - ten wyśmiał taką diagnozę i wyjął mi z gardła takie dwie zielone kulki jak dorodne ziarna grochu. Do Pani Anny byłam umówiona na kolejny dzień - tak dla potwierdzenia. Również wyśmiała diagnozę o raku. Ponieważ gardło było już oczyszczone, po dokładnym zbadaniu, oczyściła mi uszy i poprzez wziernik z kamerą sprawdziła trasę od nosa do gardła. Filmik dostałam via email.
  Na razie jest OK, choć podobno budowa mojego gardła stwarza takie problemy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Koszt wizyty niemały, ale już PO mogę powiedzieć, że absolutnie uzasadniony zarówno podejściem lekarza, zakresem wykonanych NA MIEJSCU badań, jak i sposobem i zakresem udzielonych informacji. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełny profesjonalizm. Wizyta u takiego lekarza, mimo iż z chorym dzieckiem, to wręcz przyjemność. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentna Pani doktor, dokładnie zbadała dziecko i krok po kroku wyjaśniła dalsze leczenie. Poświęciła nam sporo czasu i kilka razy upewniała się czy mamy jakieś pytania, żebyśmy przypadkiem nie wyszli z poczuciem, że coś jest dla nas niejasne.
  Polecam również całą klinikę otolaryngologiczną na Wilanowie. Są tam bardzo miłe panie, ciepła atmosfera a gabinety bardzo dobrze wyposażone. Pełen profesjonalizm.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online