Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Specjalizację z audiologii i foniatrii odbywała w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach, którego była wieloletnim pracownikiem. Bada i le... więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizację z audiologii i foniatrii odbywała w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach, którego była wieloletnim pracownikiem. Bada i leczy dzieci od 3 m. ż. Dyrektor medyczny w WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA (kierownik poradni OTOLARYNGOLODZY24).

Choroby

więcej

Ocena pacjentów:

39 opinii

 • Dr Anna Wakarow jest pierwszym lekarzem tej specjalności, który zaproponował wreszcie właściwe rozwiązanie problemu, które przynosi zarówno krótko i jak i długofalowe korzyści Po za tym miło, przyjemnie i profesjonalnie.

 • Polecam Panią Doktor. Rzeczowa, konkretna a przede wszystkim miła i profesjonalna. Przy wątpliwościach po wizycie nie było problemu z kontaktem z Panią Doktor poprzez recepcję placówki.

 • Pani doktor zajmowała się naszym dzieckiem, które miało przerost trzeciego migdała, a w związku z tym nawracające stany zapalne uszu. Zawsze wychodzilismy zadowoleni z wizyty. Jesli była taka możliwość pani doktor stosowała leczenie miejscowe zapalenia ucha, zamiast od razu przepisywac antybiotyk. Jesli nie było innej możliwosci, tłumaczyła dlaczego antybiotyk jest konieczny. Polecamy, a sami chętnie wracamy do pani doktor, jak zachodzi taka konieczność.

 • analityczny umysł, trafnie stawia diagnozę-wyleczyła mnie z ciężkiego zapalenia ucha ( inni lekarze sugerowali wizytę w szpitalu), otrzymałam leczenie wprowadzenia leku wziewnie pod ciśnieniem ( wcześniej brałam 2 różne antybiotyki) i dopiero to poskutkowało. Niestety u mojej córki nie zanegowała złego ( jak się poźniej okazało) antybiotyku na zapalenie ucha, przez co się do niej trochę zraziłam, nie mniej jednak jest to doba specjalistka.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani doktor. Miałam problem z gardłem - pierwszy lekarz po obejrzeniu stwierdził: "że mu się bardzo nie podoba i wygląda to na nowotwór". Umówiłam się na wizytę na następny dzień do dr n. med. Roberta Szamborskiego - ten wyśmiał taką diagnozę i wyjął mi z gardła takie dwie zielone kulki jak dorodne ziarna grochu. Do Pani Anny byłam umówiona na kolejny dzień - tak dla potwierdzenia. Również wyśmiała diagnozę o raku. Ponieważ gardło było już oczyszczone, po dokładnym zbadaniu, oczyściła mi uszy i poprzez wziernik z kamerą sprawdziła trasę od nosa do gardła. Filmik dostałam via email.
  Na razie jest OK, choć podobno budowa mojego gardła stwarza takie problemy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Koszt wizyty niemały, ale już PO mogę powiedzieć, że absolutnie uzasadniony zarówno podejściem lekarza, zakresem wykonanych NA MIEJSCU badań, jak i sposobem i zakresem udzielonych informacji. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełny profesjonalizm. Wizyta u takiego lekarza, mimo iż z chorym dzieckiem, to wręcz przyjemność. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentna Pani doktor, dokładnie zbadała dziecko i krok po kroku wyjaśniła dalsze leczenie. Poświęciła nam sporo czasu i kilka razy upewniała się czy mamy jakieś pytania, żebyśmy przypadkiem nie wyszli z poczuciem, że coś jest dla nas niejasne.
  Polecam również całą klinikę otolaryngologiczną na Wilanowie. Są tam bardzo miłe panie, ciepła atmosfera a gabinety bardzo dobrze wyposażone. Pełen profesjonalizm.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Anna słusznie uzyskuje tak pozytywne opinie. Ma wspaniałe podejście do małych pacjentów, jest pełna wyrozumiałości przy często przecież nieprzyjemnych dla nich badaniach, gdy i rodzic jest na skraju wyczerpania trzymając na kolanach wierzgającego i płaczącego malca, któremu np. Pani Anna wkłada rurkę do nosa :). Tłumaczy co robi i czemu, uspokaja, rozmawia z dzieckiem. Sama pyta czy są jeszcze jakieś wątpliwości do rozwiania.
  Przede wszystkim jest jednak wysokiej klasy specjalistą i wychodząc od niej z gabinetu mam pewność, że nie muszę zasięgać dodatkowych porad.
  Bardzo polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor miła, sympatyczna, rzeczowa, z ogromna wiedzą i doświadczeniem, udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania i nie kpi z zamartwiającego się rodzica i jego często dziwnych lub głupich pytań. Moja 1,5 roczna córeczka od 6 miesięcy chodzi do żłobka przez co stale choruje i łapie infekcje za infekcją. Ostatnio miała problem z przewlekłym katarem i kaszlem. Pani Doktor dokładnie zbadała małą, wyczyściła jej uszy, pobrała wymaz z noska i przepisała na tyle dobre leki, że dziecko na drugi dzień nie miało już kataru. Po wizycie u Pani Anny, jestem pewna, że muszę zmienić pediatrę. Szczerze polecam wizytę u Pani Wakarow.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online