dr n. med.

Anna Wache

Hematolog, Internista

10 opinii +dodaj

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2004 roku. W 2010 roku uzyskała tytuł specjalisty w zakresie chorób wewnętrznych, a w 2015 zdała egzamin… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacje hematologiczne

  Wizyta u Pani dr Wache to miód na serce pacjenta. Dokładnie analizuje wszystkie wyniki badań, nawet te, które wydawało mi się, że nie są istotne z zaburzeniami krwi. Potrafi powiązać dolegliwości różnych organów, zebrać je w całość i postawić diagnozę. Jest przemiłą, wrażliwą, uśmiechniętą i ciepłą osobą, a jej podejście do pacjenta przywraca wiarę w lekarzy. W moim przypadku wystarczyło jej jedno spojrzenie na wyniki szpitalne i odrazu widziała, że mój organizm nie przyswaja wit.B12, a w szpitalu gdzie mnie diagnozowano żaden z kilku lekarzy tego nie wywnioskował. Wypisano mnie bez rozwiązania przyczyny drętwienia mrowienia itd., a wręcz sugerowano, że wymyślam bo neurologicznie jest ok. Bardzo Pani dziękuję za pomoc i w razie jakichkolwiek problemów ze zdrowiem zacznę od Pani zaleceń, jakie czynniki z krwi przebadać :) Pozdrawiam serdecznie Renata Boruczkowska

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta zawierała przeprowadzenie kompleksowego wywiadu i badania. Mój "przypadek" wcale nie jest oczywisty i spotkałam się już z lekarzami, którzy dosłownie machnęli na mnie ręką nie wnikając co może być przyczyną. Pani Doktor nie dosyć, że zebrała ode mnie bardzo szeroki wywiad to wzięła pod uwagę inne czynniki, które mogą mieć wpływ na stan zdrowia. Wytłumaczyła mi dokładnie jaka diagnostyka powinna być jeszcze wykonana i dlaczego. Rozmowa była bardzo merytoryczna i na dodatek w bardzo miłej atmosferze.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo fachowy lekarz, przesympatyczny, bardzo rzetelnie przeprowadzony wywiad lekarski. Polecam wszystkim pacjentom wizyty u Pani doktor Wache.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspanialy lekarz. Pani doktor jest przesympatyczna,dokladna,szczegolowa. Wypytuje o wszystko i odpowiada na kazde pytanie. Pelen profesjonalizm. Jestem pod wielkim wrazeniem,ze tacy lekarze jeszcze istnieja.

 • Pani Doktor Anna Wache przeprowadziła dokładny wywiad podczas pierwszej wizyty. Zleciła niezbędne badania, aby znaleźć przyczynę moich dolegliwości. Jest to dla mnie bardzo istotne ponieważ przy problemach z krwią bez tego się raczej nie obędzie. Polecam Panią Doktor zwłaszcza dlatego, że widać że chce postawić dobrą diagnozę.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Wspaniała kobieta! Nigdy nie odmówiła przyjęcia mimo braku skierowania. Dokładny wywiad, trafna diagnoza, szybkie leczenie. Chodzę do pani dr regularnie i nigdy nie narzekałam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo sympatyczna osoba zadawała wiele konkretnych pytań pardzo profesjonalne podejście do pacjenta

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor przeprowadziła dokładny wywiad, bardzo dokładnie mnie przebadała. Zleciła pełen pakiet dodatkowych badań. Była bardzo miła i profesjonalna. Bardzo polecam!

 • G
  Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKAUsługa: konsultacje hematologiczne

  Bardzo sympatyczna i zainteresowana pacjentem Pani Doktor.
  Kompetentna. Wszystkim bardzo gorąco polecam. Mam 50 lat i jeszcze nigdy w życiu lekarz nie przebadał mnie tak dokładnie jak Pani Doktor.Bardzo dokładnie przeprowadziła wywiad, zleciła mnustwo dodatkowych badań ,byłam pierwszy raz u Pani Doktor i jeśli zajdzie taka potrzeba będę wracać .Polecam!

 • K

  Bardzo polecam Panią Doktor, jest niezwykle sympatyczna i zainteresowana pacjentem. Bez problemu poradziła sobie ze schorzeniem, z którym się zgłosiła. Doskonale trafiła w leki, dzięki którym wyniki krwi, w końcu, po wielu latach wróciły do normy. Każdemu polecam Panią Doktor.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2004 roku. W 2010 roku uzyskała tytuł specjalisty w zakresie chorób wewnętrznych, a w 2015 zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu hematologii.
  Od 2007 roku należy do Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów. W 2012 roku przystąpiła do Europejskiego Towarzystwa Hematologicznego.

Specjalizacje

 • Hematologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

Zdjęcia