lek. dent. Anna Szozda-Suchańska

Stomatolog · Więcej O specjalizacjach

Lubin 1 adres

Nr PWZ: 2846399

44 opinie
Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

  • Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Powitanie

Drodzy Pacjenci!
Zapraszamy do nowo otwartego Gabinetu Stomatologicznego Estedent w Lubinie przy ulicy Kaletniczej.
W komfortowych warunkach diagnozujemy oraz znajdujemy rozwiązania dla Twoich potrzeb zdrowotnych i estetycznych.


Główne obszary porad

Specjalizujemy się w szeroko rozumianym leczeniu stomatologicznym- stomatologii zachowawczej, dziecięcej i chirurgicznej a także leczeniu kanałowym i profilaktyce.

więcej O mnie

Zakres porad

  • Stomatologia dziecięca
  • Chirurgia stomatologiczna
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Protetyka stomatologiczna

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli
Dzieci

Rodzaje konsultacji

Zdjęcia i filmy

W pigułce

Usługi i ceny

  • Konsultacja stomatologiczna dzieci

    150 zł

  • Chirurgia stomatologiczna

    Od 350 zł

  • Higienizacja

    Od 350 zł

  • Leczenie próchnicy

    Od 350 zł

  • Stomatologia dziecięca

    150 zł

Adres

Estedent

Kaletnicza 9A, 59-300 Lubin

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka

Telefon

725 56...
725 56...

44 opinie

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • D

    To była moja kolejna wizyta i po raz kolejny jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie i bezboleśnie. Profesjonalne podejście oraz miła atmosfera. Zdecydowanie polecam!

     • Estedent Inny  • 

    lek. dent. Anna Szozda-Suchańska

    Pani Dario dziękujemy za pozytywną opinię!


  • T

    Pełen profesjonalizm leczenia, jestem bardzo zadowolony, POLECAM !

     • Estedent Leczenie zachowawcze  • 

    lek. dent. Anna Szozda-Suchańska

    Dziękujemy Panie Tadeuszu!


  • K

    Z całego serca polecam Panią Doktor! To niesamowicie profesjonalna osoba, która od samego początku wszystko dokładnie ze mną omówiła, rozwiała wszelkie wątpliwości i zadbała o mój komfort na każdym etapie wizyty. Oprócz ogromnej wiedzy i profesjonalizmu jest również niezwykle empatyczna – bije od niej ogromne ciepło, życzliwość i spokój, dzięki czemu można poczuć się naprawdę zaopiekowanym. Leczenie przebiegło w bardzo przyjaznej atmosferze. Ogromne podziękowania należą się także Pani Asystentce, która była bardzo miła, pomocna i serdeczna. Widać świetną współpracę całego zespołu i pełne zaangażowanie w opiekę nad pacjentem. Zdecydowanie polecam!

     • Estedent leczenie próchnicy  • 

    lek. dent. Anna Szozda-Suchańska

    Pani Kingo,
    Bardzo dziękujemy za tak miłą i szczegółową opinię!
    Cieszymy się, że wizyta przebiegła sprawnie oraz w miłej atmosferze.
    Razem z Panią Magdą dokładamy wszelkich starań, aby każdy pacjent miał pełne informacje i komfort na każdym etapie leczenia.
    Pozdrawiamy!


  • T

    Super podejście do pacjenta, leczenie zębów to relax .Polecam

     • Estedent konsultacja stomatologiczna (pierwsza wizyta)  • 

    lek. dent. Anna Szozda-Suchańska

    Panie Tomaszu,
    Cieszymy się, że tak pozytywnie odbiera Pan leczenie w naszym gabinecie.


  • A

    Pani bardzo zaangażowana :)
    Miła , przyjazna :) bardzo polecamy :)

     • Estedent stomatologia dziecięca  • 

    lek. dent. Anna Szozda-Suchańska

    Dziękujemy za miłe słowa!
    ps. Antoś to nasz przesłodziak:)


  • N

    Trafiłam do Pani Doktor przypadkiem, z ogromnym bólem zęba. Zostałam przyjęta bardzo szybko, a od samego początku czułam się zaopiekowana.
    To niezwykle ciepła osoba, która wszystko dokładnie tłumaczy i podchodzi do pacjenta z ogromnym spokojem i empatią. W gabinecie panuje wzorowa czystość, a każdy etap leczenia jest przeprowadzany profesjonalnie i bez pośpiechu.
    Jestem naprawdę bardzo zadowolona i wiem, że zostanę u Pani Doktor na stałe :-)

     • Estedent leczenie kanałowe  • 

    lek. dent. Anna Szozda-Suchańska

    Pani Natalio,
    Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa! Cieszymy się, że podczas wizyty czuła się Pani profesjonalnie zaopiekowana.
    Pozdrawiamy i do do zobaczenia na kolejnych wizytach:)


  • M

    Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Ciepło, zrozumienie, empatia, czystość, pełny obraz leczenia, humor i uśmiech.

     • Estedent leczenie próchnicy  • 

    lek. dent. Anna Szozda-Suchańska

    Dziękujemy za tyle pozytywnych słów!


  • T

    Pani doktor jest bardzo uprzejmą, rzeczową i profesjonalną specjalistką. Serdecznie polecam wszystkim.

     • Estedent leczenie próchnicy  • 

    lek. dent. Anna Szozda-Suchańska

    Panie Tomaszu dziękujemy za miłe słowa!


  • E

    Super Z pełnym przekonaniem polecam ten gabinet stomatologiczny każdemu, kto szuka profesjonalnej i jednocześnie życzliwej opieki. Już od pierwszej wizyty można poczuć się zapakowany, personel jest niezwykle uprzejmy, a atmosfera w gabinecie spokojna i komfortowa, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza dla osób odczuwających stres przed leczeniem.
    Pani doktor wykazuje się ogromną wiedzą, precyzją i cierpliwością. Każdy etap leczenia został dokładnie wyjaśniony, dzięki czemu czułam się pewnie i świadomie podejmowałam decyzje. Zabieg był przeprowadzony bardzo delikatnie i bezboleśnie, z dbałością o najmniejsze szczegóły.Zdecydowanie jest to miejsce, do którego będę wracać i które z czystym sumieniem mogę polecić rodzinie oraz znajomym.

     • Estedent leczenie próchnicy  • 

    lek. dent. Anna Szozda-Suchańska

    Pani Ewo, dziękujemy za wartościową opinię.
    Cieszymy się, że nasz zespół spełnił Pani oczekiwania, a wizyta przebiegła przyjaznej atmosferze.
    Do zobaczenia na kolejnych wizytach!


  • J

    Polecam - zaangażowanie,profesjonalizm i atmosfera. Wszystko na najwyższym poziomie.

     • Estedent Inny  • 

    lek. dent. Anna Szozda-Suchańska

    Pani Justyno, dziękujemy za tak pozytywną opinię!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania