Adres

Kącik Logopedyczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w wieku od 3 lat

Konsultacja logopedyczna • 40 zł

Diagnoza logopedyczna • 100 zł

Terapia logopedyczna • Od 50 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Brzozowa 2d/46,

40 zł

Kącik Logopedyczny

Pozostałe usługi


Brzozowa 2d/46,

100 zł

Kącik LogopedycznyBrzozowa 2d/46,

Od 50 zł

Kącik Logopedyczny

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem logopedą, pedagogiem oraz certyfikowanym terapeutą dysleksji.
Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Logopedia na Uniwersytecie Wroc...

Zobacz pełen opis

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Kącik Logopedyczny terapia logopedyczna

Dobry kontakt z dzieckiem, miła atmosfera i terapia oparta na zabawie. Syn chętnie uczestniczył w zajęciach.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Kącik Logopedyczny zaburzenia mowy - jąkanie

Jestem osobą dorosłą. Od dziecka towarzyszy mi problem z jąkaniem, który stanowi dla mnie wielki problem. Pani Ania odmieniła moje życie!!! Dzięki ćwiczeniom mój problem znacznie się zredukował. Wiem, że jeszcze długa praca mnie czeka, ale mówię coraz płynniej! Odzyskałam energię i radość z życia, a rozmowa kwalifikacyjna face to face nie jest już dla mnie takim problemem. Gorąco polecam - profesjonalna, z indywidualnym podejściem, zaangażowana, podejmująca wyzwania! Pani Ania!!!

Ł
Profil zweryfikowany

W wieku 27 lat zdecydowałem się na terapię rotacyzmu. Nie wierzyłem, że w tym wieku jest to możliwe ale po pierwszej konsultacji okazało się, że z moim aparatem mowy wszystko dobrze i musi się udać, po kilku wizytach pojawiło się upragnione R :) Wizyty zawsze bardzo profesjonalne i w przyjaznej atmosferze, Pani Ania to istna oaza cierpliwości. Polecam w 100%!


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Kącik Logopedyczny

Polecam zajęcia prowadzone przez Panią Anię. Zawsze przygotowywane są z zaangażowaniem. Kreatywny sposób prowadzenia zajęć zachęca dzieci do aktywnego udziału. Pani Ania udziela praktycznych wskazówek do pracy w domu. Dodatkowym plusem jest przyjazny gabinet.


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Kącik Logopedyczny

Pani Ania jest osobą, która bez wątpienia wykonuje swój zawód z pasją oraz pełnym zaangażowaniem. Jej praca z dziećmi przynosi efekty - jest to dowód na rzetelność wykonywanych przez Panią Anię zadań. Pani Ania jest ciepłą i uśmiechniętą osobą. Posiada cechy charakteru, które są niezbędne podczas pracy z dziećmi - cierpliwość, serdeczność, wyrozumiałość. Gorąco polecam !


R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Kącik Logopedyczny

Pani Ania jest wspaniała, ma super podejście do dzieci, jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą a dzieci lgną do niej bardzo, uwielbiają z nią ćwiczyć nie mogąc doczekać się kolejnej wizyty u Pani Ani, jedyna z którą dziecko chce pracować i robi to chętnie! A co najważniejsze są tego rezultaty Jeśli szukacie najlepszego fachowca to polecam Panią Annę !


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Kącik Logopedyczny

Pani Ania jest osobą bardzo ciepłą, kreatywną, co ważne cierpliwą. Widać, że uwielbia pracę z dziećmi. Najlepszym tego dowodem jest uśmiech dzieci oraz chęć uczestniczenia na zajęciach- czują się docenione i chętnie z Panią Anią współpracują. Pani Ania posiada swoje niezawodne metody, które nie jednemu pomogły. Gorąco polecam!


O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Kącik Logopedyczny

Pani Ania to świetny logopeda - widać, że kocha swoją prace. Zajęcia są zawsze przygotowane przed wizytą i za każdym razem poprowadzone w inny sposób. Po każdym spotkaniu otrzymujemy zalecenia do ćwiczen w domu. Sam gabinet jest dobrze wyposażony, bardzo przytulny. Z czystym sercem polecam!


A
Lokalizacja: W innym miejscu

Nadzwyczajnie miła, sympatyczna i profesjonalna, przyszła z pomocą w sytuacji, w której traciliśmy już nadzieję. Jakakolwiek współpraca z tym logopedą to przyjemność i osobisty sukces.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania