dr hab. n. med.

Anna Sinkiewicz

Audiolog, foniatra, Laryngolog

10 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt
 • Dostępność

  Lekarz Anna Sinkiewicz przyjmuje w jednym gabinecie

 • Specjalizacja

  Lekarz Anna Sinkiewicz to jeden z 5 lekarzy o specjalizacji audiolog, foniatra w miejscowości Bydgoszcz na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 110 osób

 • Kontakt

  Ten audiolog, foniatra nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

 • Gabinet Lekarski

  Jagiellońska 70 lok. 36
  Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  136
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Mniej niż 5
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Po 7-letniej przerwie udałam się na wizytę (na NFZ) do pani doktor celem sprawdzenia stanu strun głosowych przed czekającą mnie kolejną operacją tarczycy. Nie kryję, iż trochę obawiałam się, zresztą jak okazało się - niesłusznie. Pani doktor jest bardzo empatyczna, życzliwa, niezmiernie miła. Nie robiła mi żadnych wyrzutów, wręcz wykazała duże zrozumienie. Pomimo kończącego się czasu przyjmowania pacjentów - było spore opóźnienie, a ja byłam przedostatnią pacjentką - pani dr Sinkiewicz nie poganiała mnie, wykonała mi badanie i sama zaproponowała napisanie diagnozy dla chirurga. Podejście do pacjenta bardzo życzliwe, godne naśladowania. Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Ja jestem pacjentką dr A.Sinkiewicz ponad 25 lat. Nie rozumiem negatywnych opinii. Lekarz z powołania, miła sympatyczna z wychowania a dr jest poniewaz ma wiedzę, zaangażowanie, poszerza wiedze. Własnie wybieram sie na wizyte do Doktor i bardzo sie cieszę na spotkanie. DZIEKUJĘ, ŻE PANI JEST.

 • bardzo dobry

  Od ośmiu lat jestem pacjentką Pani dr Sinkiewicz. Nie wierzę, że po wyjściu z gabinetu ktoś musi sięgać po środki uspokajajace (chyba, ze ma rzeczywisty problem ze sobą). Zawsze byłam traktowana przyjaźnie i nigdy nie byłam świadkiem aby ktokolwiek z pacjentów wychodził poirytowany.

 • bardzo słaby

  Sytuacja miała miejsce w czwartek 4.04.2013 otóż dwa tygodnie wczesniej byłam umówiona na wizytę prywatną z panią doktor o godzinie 15.00 przy ul. Jagiellonskiej 70. Wstawiłam się wyznaczonym miejscu i niestety pani doktor nie przyszła na umówioną wizytę. Był ze mna równiez starszy pan ,który takze czekal na pania doktor. Nie zostałam poinformowana o odwołaniu wizyty. Poczulam sie bardzo zlekceważona . Według mnie to brak szacunku nie tylko dla pacjenta,ale i dla każdego człowieka. Specjalnie przyjechalam do Bydgoszczy ,aby skontrolować krtań po operacji. Coż sami możemy się zastanowić czy chcielibysmy byc tak potraktowani przez lekarza.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr hab. n. med. Anna Sinkiewicz ( 4 września 2013)

  Zdarzenie losowe i brak numeru telefonu do pacjentki sprawiły, że wizyta nie została odwołana. Przeprosiłam tego samego dnia, lecz Pani widać odczuła satysfakcję dopiero po dokonaniu wpisu. Szanuję każdego pacjenta i uważam, iż wszyscy powinni szanować wzajemnie swój czas, zarówno lekarze, jak i pacjenci.Codziennie kilku pacjentów nie stawia się na umówione wizyty, jednak nie publikuję tego faktu.

 • bardzo dobry

  Leczony jestem przez Panią Doktor już od 2001r. i to z takim skutkiem że mówię i to jak, i nigdy nie widziałem ażeby w czasie wizyty u dr Sinkiewicz była niemiła, wprost przeciwnie zawsze sympatyczna i uśmiechnięta. Natomiast dziwię się pacjętom co zwalniają lekarzy ze stanowisk, może sami winni zmienić lekarza na tego co wypisuje środki uspakające.

 • bardzo słaby

  Jestem pacjentką Pani doktor Anny Sinkiewicz,która przez 3 lata nie potrafi mnie wyleczyć z zanikającego głosu. Jestem ciekawa kto jej dał stanowisko kierownika wojewódzkiej poradni foniatrycznej?Wizyta u niej to KOSZMAR!!!!!!!!!!!!! Po wizytach u Pani doktor potrzebny jest środek uspakajający!!!!!!!!!1

 • bardzo dobry

  Gdybśmy byli leczeni przez Takich lekarzy jak dr Sinkiewicz to i choroby nasze byłyby mniej straszne.My ludzie bez krtani- Dziękujemy naszej Doktor Annie !!!

 • bardzo dobry

  Pani doktor Anna Sinkiewicz jest lekarzem z powołania i osobą o ogromnym sercu. To zaszczyt być leczonym przez TAKIEGO medyka.

 • bardzo dobry

  Lekarz poświęcający dużo czasu pacjentowi. Nie pogania, wysłucha dokładnie.Życzliwe podejście.

 • dobry

  Kilka razy byłem pacjentem, Pani Doktor.Zawsze byłem przyjęty i traktowany sympatycznie i fachowo, za co jestem Jej bardzo wdzięczny.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Wojciech Kaźmierczak

laryngolog,  audiolog, foniatra

Umów się