lek.

Anna Ratajczak

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

39 opinii +dodaj

Umów wizytę
16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończyłam wydział lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej (aktualnie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego). Doświadczenie zawodowe zdobywałam od 2006 roku w Klinice Pediatrii, Hematologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: nieprzybieranie na wadze

  Zdecydowanie polecam Panią Doktor!! Dzięki trafnej diagnozie moja córeczka zaczęła przybierać na wadze! Super podejście do dzieci, oraz dużo czasu poświęconego na pacjena;)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z czystym sumieniem polecam wszystkim Panią dr. Rzeczowa z bogatym doświadczeniem i wiedzą. Wiele informacji dowiedzieliśmy się od Pani dr jak mamy dbać o naszego 6 tygodniowego maluszka i na co zwracać uwagę. Bardzo, ale to bardzo polecam i na pewno do Pani dr wrócimy.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: przeziębienie dziecka

  Znam Panią Anię od wielu lat i mam do niej absolutne zaufanie. Jest znakomitym specjalistą ze wspaniałym podejściem do dzieci. Bardzo cierpliwa i słuchająca. Wytłumaczy wszystko i odpowie na każde pytanie. Sama jest matką dwóch synów i z doświadczenia zna wszelkie dziecięcie choroby. Potrafi uspokoić kiedy zatroskanemu rodzicowi wydaje się, że dziecko jest bardzo chore, a w rzeczywistości to lekkie przeziębienie.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: konsultacja pediatryczna pierwszorazowa

  Anne znam od wielu lat i bez wahania powierzyłam jej opiekę nad moim synem.Jest lekarzem z ogromną wiedzą,ale też zdrowym rozsądkiem i znakomitym podejściem do dzieci. Mama dwóch synów, która otacza dzieci czułością,ale jednocześnie nie drży na widok kataru przepisując od razu tony leków. Gorąco polecam!

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: konsultacja pediatryczna pierwszorazowa

  Pani doktor z bardzo dużą wiedzą, najwyższy poziom , dokładna, skrupulatna konkretna i fachowa. Syn bardzo zadowolony z wizyty. Dziękuję pozdrawiam.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Euromedis

  Idąc na wizytę z dzieckiem, nie martwię się, że będzie płakać. Atmosfera podczas wizyty jest zawsze spokojna. Pani doktor nie śpieszy się, odpowiada na wszystkie pytania (nawet bardzo "oczywiste"), cierpliwie tłumaczy.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo sympatyczna z super podejściem do dzieci. Bardzo dokładnie zbadała mojego syna, a mi wszystko wytłumaczyła. Z pewnością jeszcze tu wrócimy kiedy zajdzie taka potrzeba. Polecam.

 • Z
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: konsultacja pediatryczna pierwszorazowa

  Pani Doctor ma bardzo fajnie podejscie do dzieci. Dokladnie zbadala moja corcie I wyszlysmy bardzo zadowolone. Polecam, napewno wroce w razie potrzeby.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osoba ze świetnym podejściem do dzieci. Kompetentna i rzetelna, nic nie umknie Jej uwadze. Dołoży wszelkich starań, żeby rozwiać wątpliwości i ułatwić rodzicom opiekę nad maluszkiem.

 • W
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: konsultacja pediatryczna pierwszorazowa

  Bardzo miła Pani doktor. Szczegółowe badanie, na każde pytanie dokładnie odpowie, konkretne zalecenia i świetne podejście do dzieci. Lekarz na medal

Pytania pacjentów (34)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam wydział lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej (aktualnie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego). Doświadczenie zawodowe zdobywałam od 2006 roku w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Szczecinie.
  W roku 2014 zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny zdobywając tytuł specjalisty chorób dziecięcych ( pediatry). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

  Moim celem jest zapewnienie kompleksowej opieki pediatrycznej w ramach porad medycznych oraz wizyt domowych. Posiadam nowy, przystosowany dla dzieci gabinet wyposażony w sprzęt medyczny, ułatwiający diagnostykę. Współpracuję m.in. z dietetykiem, logopedą, psychologiem, a także innymi specjalistami w dziedzinie pediatrii (m.in. gastrologiem, reumatologiem dziecięcym).
  Prowadzę stronę internetową - http://annaratajczak.pl/ oraz profil na facebooku (pediatra Anna Ratajczak), gdzie staram się przybliżać rodzicom zasady zdrowego odżywiania dzieci, dbania o ich odporność oraz prawidłowy rozwój. Chętnie udostępniam informacje dotyczące ciekawych wydarzeń dla dzieci i młodzieży w naszym rejonie. Nie zapominam także o dobrej zabawie pisząc o nowościach książkowych i wartościowych grach i zabawkach dla dzieci, ponieważ uważam, że na prawidłowy rozwój dziecka ma wpływ żywienie, realizowanie szczepień, ale także sport i dobra zabawa!

Specjalizacje

 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Pomorski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia