lek.

Anna Ratajczak

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

43 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Ukończyłam wydział lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej (aktualnie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego). Doświadczenie zawodowe zdobywałam od 2006 roku w Klinice Pediatrii, Hematologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: konsultacja pediatryczna pierwszorazowa

  Bardzo sympatyczna Pani doktor. Dzieci czują się komfortowo u Niej w gabinecie. Polecam serdecznie..

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: badania immunologiczne

  Świetny lekarz z ogromną wiedzą. Zadaje bardzo dużo pytań na temat zdrowia dziecka, analizuje i szuka rozwiązań. Pierwszy raz spotkałam się z tak szczegółowym podejściem do zdrowia mojego dziecka . Polecam z całego serca.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: konsultacja pediatryczna pierwszorazowa

  Do Pani doktor jezdzimy z Naszym synkiem od poczatku i jestesmy bardzo zadowoleni ! Zawsze fachowa pomoc ,zawsze trafna diagnoza a do tego przesympatyczna atmosfera w gabinecie . Zero stresu dla dziecka z powodu wizyty u lekarza . Polecam z czystym sumieniem !!!

 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor to bardzo kompetentny lekarz, rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące mojego 5 tygodniowego dziecka. Przy tym jest przesympatyczna, kontaktowa, uśmiechnięta. widać że lubi swoją pracę. Napewno to nie była moja ostatnia wizyta u Pani Doktor.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: nieprzybieranie na wadze

  Zdecydowanie polecam Panią Doktor!! Dzięki trafnej diagnozie moja córeczka zaczęła przybierać na wadze! Super podejście do dzieci, oraz dużo czasu poświęconego na pacjena;)

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Z czystym sumieniem polecam wszystkim Panią dr. Rzeczowa z bogatym doświadczeniem i wiedzą. Wiele informacji dowiedzieliśmy się od Pani dr jak mamy dbać o naszego 6 tygodniowego maluszka i na co zwracać uwagę. Bardzo, ale to bardzo polecam i na pewno do Pani dr wrócimy.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: przeziębienie dziecka

  Znam Panią Anię od wielu lat i mam do niej absolutne zaufanie. Jest znakomitym specjalistą ze wspaniałym podejściem do dzieci. Bardzo cierpliwa i słuchająca. Wytłumaczy wszystko i odpowie na każde pytanie. Sama jest matką dwóch synów i z doświadczenia zna wszelkie dziecięcie choroby. Potrafi uspokoić kiedy zatroskanemu rodzicowi wydaje się, że dziecko jest bardzo chore, a w rzeczywistości to lekkie przeziębienie.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: konsultacja pediatryczna pierwszorazowa

  Anne znam od wielu lat i bez wahania powierzyłam jej opiekę nad moim synem.Jest lekarzem z ogromną wiedzą,ale też zdrowym rozsądkiem i znakomitym podejściem do dzieci. Mama dwóch synów, która otacza dzieci czułością,ale jednocześnie nie drży na widok kataru przepisując od razu tony leków. Gorąco polecam!

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne EuromedisUsługa: konsultacja pediatryczna pierwszorazowa

  Pani doktor z bardzo dużą wiedzą, najwyższy poziom , dokładna, skrupulatna konkretna i fachowa. Syn bardzo zadowolony z wizyty. Dziękuję pozdrawiam.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Euromedis

  Idąc na wizytę z dzieckiem, nie martwię się, że będzie płakać. Atmosfera podczas wizyty jest zawsze spokojna. Pani doktor nie śpieszy się, odpowiada na wszystkie pytania (nawet bardzo "oczywiste"), cierpliwie tłumaczy.

Pytania pacjentów (34)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyłam wydział lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej (aktualnie Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego). Doświadczenie zawodowe zdobywałam od 2006 roku w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Szczecinie.
  W roku 2014 zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny zdobywając tytuł specjalisty chorób dziecięcych ( pediatry). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

  Moim celem jest zapewnienie kompleksowej opieki pediatrycznej w ramach porad medycznych oraz wizyt domowych. Posiadam nowy, przystosowany dla dzieci gabinet wyposażony w sprzęt medyczny, ułatwiający diagnostykę. Współpracuję m.in. z dietetykiem, logopedą, psychologiem, a także innymi specjalistami w dziedzinie pediatrii (m.in. gastrologiem, reumatologiem dziecięcym).
  Prowadzę stronę internetową - http://annaratajczak.pl/ oraz profil na facebooku (pediatra Anna Ratajczak), gdzie staram się przybliżać rodzicom zasady zdrowego odżywiania dzieci, dbania o ich odporność oraz prawidłowy rozwój. Chętnie udostępniam informacje dotyczące ciekawych wydarzeń dla dzieci i młodzieży w naszym rejonie. Nie zapominam także o dobrej zabawie pisząc o nowościach książkowych i wartościowych grach i zabawkach dla dzieci, ponieważ uważam, że na prawidłowy rozwój dziecka ma wpływ żywienie, realizowanie szczepień, ale także sport i dobra zabawa!

Specjalizacje

 • Pediatria

Edukacja

 • Pomorski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia