lek.

Anna Oberle

Psychiatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
  • A

    Pani Doktor Oberle jest rewelacyjnym lekarzem, który przywrócił mnie do normalnego życia. Jest osobą potrafiącą słuchać i ustawić bardzo dobrze leki. Pani Doktor opiekowała się mną w szpitalu, w ramach NFZ a nie czułam bym była gorzej traktowana niż pacjenci, którzy przychodzą do prywatnego gabinetu. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę i pomoc. Polecam z całym sercem.
    Wdzięczna pacjentka Alicja

  • Najlepszy lekarz na świecie! Łączy nowoczesną wiedzę z wielką intuicją, która czyni z medycyny sztukę lekarską. Jest lekarzem wrażliwym i wnikliwym, dzięki czemu po prostu ratuje pacjenta, przywracając go normalnemu życiu. Moja wdzięczność za bezinteresowne uratowanie bliskiej mi osoby nie ma miary.

  • T

    Wspaniały lekarz z wielkim zaangazowaniem w pacjenta i jego problemy.Poświęca duzo czasu pacjentowi bezinteresownie. Cena za wizytę u Pani doktor jest niewspólmiernie niska do jej pracy i tego jak bardzo potrafi przejąć się pacjentem i jego problemami związanymi z chorobą. Lekarka z wielką klasą i o wielkim sercu,takich prawie już nie ma obecnie. Pozdrawiam i dziękuję za wszystko

  • Dla Pani Doktor same podziękowania, same superlatywy. Rzeczowa, inteligentna, z pasją i wiedzą. Tyle.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online