Anna Masajtis - Zagajewska, nefrolog Łódź

dr n. med. Anna Masajtis - Zagajewska

Zapisz

Nefrolog więcej

8 opinii

Zapisz

81 wyświetleń w ciągu 30 dni
Przewidywany czas odpowiedzi:

Adresy (2)


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Konsultacja nefrologiczna • od 163 zł

Al. Marszałka Piłsudskiego 3, Śródmieście, Łódź
Centrum Medicover - Łódź

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Nefrologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 87, Łódź

od 163 zł

Centrum Medyczne LUX MED Łódź - Al. Piłsudskiego 87

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
W
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz. Jako człowiek zawsze uśmiechnięta, sympatyczna i miła. Pacjenci Pani doktor mogą czuć się traktowani profesjonalnie. Bardzo mi pomogła z badaniami do przeszczepu nerki. Na niektóre badania musiałbym czekać ponad trzy miesiące. Gdy trafiłem do szpitala na oddział to komplet badań miałem wykonany w dwa tygodnie. Po tym jak ponownie trafiłem na oddział to Pani doktor, pomimo że nie sprawowała nade mną bezpośredniej opieki cały czas interesowała się stanem mojego zdrowia.


I
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr jest osobą bardzo komunikatywną i przyjaźnie usposobioną. Pacjent może czuć się potraktowany profesjonalnie. Po wysłuchaniu, co pacjent ma do powiedzenia, podjęcie stosownych kroków - skierowanie na potrzebne badania, w moim przypadku sugestia umówienia wizyty do kardiologa, celem dokładniejszego zdiagnozowania problemu.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr jest sympatyczna,uprzejma,troskliwa, a na dodatek zawsze uśmiechnięta.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, poświęca mu tyle czasu ile potrzeba, nigdy nie odeśle z tz.kwitkiem. Jest cierpliwa,nawet dla trudnych przypadków takich jak ja))).
Dziękuję Pani doktor


G

Widzę, że opinie są różne... Ja nie byłam pacjentką Pani Doktor a studentką. Wspominam Panią doktor bardzo miło, wiele tłumaczyła w przystępny sposób, zawsze można było o coś się spytać. Na zajęciach nie odczuwało się strachu i stresu (nie lubię, gdy niektórzy asystenci traktują studentów tak, że ci się ich boją.... wtedy się nie myśli, a w miłej atmosferze można się dużo nauczyć).
Co do wypowiedzi Pana z 20.04.2010 roku to myślę, że Pani Doktor po prostu żartowała... Przecież lekarz też bywa zmęczony, może gorzej się czuć itp. a jednak musi dobrze wykonać swoją pracę, bo od tego zależy zdrowie i życie innych... Rozumiem, że Pan mógł słowa Pani Doktor opacznie zrozumieć...

Studentka :)


G

Nie polecam tej Pani doktor, podejście do pacjenta iście nieprofesjonalne. Na informację że przyszedłem tylko powtórzyć lekarstwa Pani doktor odpowiedziała, cytuję: uff a już myślałam że będę musiała pana zbadać!!!! To ja już nawet nie chciałemż eby Pani doktor mnie badała. ODRADZAM!

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniała lekarka i człowiek. Zawsze pełna ciepła i zrozumienia. wszystkie decyzje o leczeniu są przemyślane i szczegółowo wytłumaczone. Wyniki badań objaśnia zrozumiale, nie pomija żadnego aspektu. Można pytać o wszystko, zawsze chętnie odpowie i doradzi.
Serdecznie polecam
Ania W.


G

Baaardzo zły lekarz, odradzam każdemu!!!!Nie zna podstawowych lekarstw, jakie może przyjmować kobieta karmiąca piersią. Żadnej fachowej porady. Wg pani doktor najlepszym wyjściem dla kobiety karmiącej piersią z ostrym zapaleniem gardła jest jedzenie cytrusów...hmmm ciekawe...bo dla karmiącej są one szczególnie zabronione...Żałuję mojego straconego czasu i nerwów.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


G

REWELACJA!!!!!! Super lekarka.Duża wiedza ,takt,podejście do pacjenta.BRAWO więcej takich lekarzy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Nefrologia

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil

Powiązane wyszukiwania