Anna Maria Nykiel, ginekolog Nidzica

lek. Anna Maria Nykiel

Zapisz

Ginekolog więcej

35 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Aleja Wojska Polskiego 7/5, Nidzica
Prywatna Praktyka Lekarska Położnictwo i Ginekologia

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Aleja Wojska Polskiego 7/5, Nidzica

Prywatna Praktyka Lekarska Położnictwo i GinekologiaAleja Wojska Polskiego 7/5, Nidzica

Prywatna Praktyka Lekarska Położnictwo i Ginekologia

35 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Dotąd miałam bardzo przykre doświadczenia z ginekologami. Każda wizyta była dla mnie ogromnie stresująca. Doktor Nykiel przywróciła mi wiarę w lekarzy. Już na pierwszej wizycie okazało się że jest miłą osobą, która posiada duże kompetencje. Przeprowadziła dokładny wywiad, wysłuchała mnie i odpowiadała na każde pytanie. W trakcie badania szczegółowo wyjaśnia co widzi. Pani dr podała najbliższy plan działania, nie obiecując jednocześnie cudów. Co ważne wprowadzała nastrój, w którym podczas badania nie czułam się skrępowana. Uważam, że jest to lekarz z wielką empatia, lubiący swoją pracę i ludzi.

lek. Anna Maria Nykiel

Dziękuję


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Położnictwo i Ginekologia Inny

Bardzo miła Pani doktor, wszystko tłumaczy, można się pośmiać. Polecam tez kobieta które do ginekologa wybierają się po raz pierwszy od pierwszego wywiadu przestajesz się stresować


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Położnictwo i Ginekologia Inny

Bardzo miła pani doktor wizyta jjest nie stresujące stara się prawidłowo ocenić stan robi odpowiednie badania


Opinia z dnia 07.01.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


I
Użytkownik zweryfikowany

Śmiało mogę polecić dr Nykiel ! Kompetentna, sympatyczna, pomoże w każdej sytuacji a także wszystko wytłumaczy i nie pozostawi kwestii niewyjaśnionych. Gabinet przestronny, nowoczesny, przyjazny. Naprawdę nie ma rzeczy , do której można się przyczepić ;) Zależało mi na czasie więc udało mi się umówić jeszcze na ten sam dzień! Pani Ani dziękuję a Wam POLECAM ! :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Ania - bardzo miła i życzliwa osoba. Godna zaufania, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Potrafi dobrać leczenie tak by było dla nas jak najmniej inwazyjne - np. nie kolidowało z chorobą przewlekłą , a nawet nie wpływało na inne leczenie. Gorąco polecam :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam dr Nykiel. Dobrą opinię o lekarzu łatwo wystawić we wzorowo przebiegającej ciąży. Jednak moja okazała się bardzo trudna - same pobyty w szpitalu, bardzo złe wyniki, ryzyko urodzenia chorego dziecka. Mimo tego, że ciąża od samego początku nie przebiegała prawidłowo dr Nykiel oraz dr Roman bardzo mi pomogli.Śmiało mogę stwierdzić, że moje dziecko urodziło się i to zdrowe tylko dzięki nim (pozostali lekarze pracujący w szpitalu w Działdowie także zasługują na wielkie podziękowania z mojej strony). Dr Roman i dr Nykiel dali mi nadzieję, nie pozostawili samej sobie - gdy zabrakło już możliwości diagnostycznych w Działdowie, skierowali mnie do Olsztyna a gdy tam nie pomogli (nie wspomnę już o opinii jaką mi wystawili - wtedy na chwilę straciłam w wiarę w lekarzy) "znaleźli" mi miejsce w szpitalu w Warszawie, w którym w końcu postawiono mi diagnozę i mogłam wrócić "pod skrzydła" dr Nykiel i dr Romana. Naprawdę polecam tychże lekarzy - są oni przykładami lekarzy z powołania.


K
Użytkownik zweryfikowany

Jak dla mnie lepszego lekarza na okolicę nie ma :) kobieta -anioł. Miałam drugi raz do czynienia z panią doktor, niestety tym razem nie udało sie utrzymać ciąży. Mimo to miałam taką opiekę o jakiej można tylko marzyć. Pani Anna tak wspierała mnie na duchu, jak by była moją koleżanka a nie panią doktor. Za co jestem bardzo wdzięczna, bo takie wsparcie bardzo pomaga w takich chwilach. Polecam wszystkim kobietkom


I
Użytkownik zweryfikowany

Pani Ania Nykiel jest bardzo dobrym lekarzem, sympatycznym, kompetentnym, miłym w każdym calu. nie ma złych dni, a nawet jak je ma to nie pokazuje tego po sobie. prowadzi moją drugą ciążę, na każdej wizycie mam usg, jestem spokojna, badania wszelkie porobione. Gdy jedną ciążę poroniłam bardzo szybko wszystko zorganizowała, żebym została potraktowana w szpitalu z godnością człowieka, szybko i bez bólu...poród mojej drugiej córeczki też przyśpieszyła a nie odciągała jak zaczęły się skurcze w 38 tygodniu, bo taka moja uroda:)
polecam w 100%, fachowa obsługa, pielęgniarka bardzo miła i na miejscu:)
edit. Pani Ania przyjmie zawsze, nawet wtedy gdy gabinet nie czynny. odpisze na sms. nowy gabinet piękny, z profesjonalnym sprzętem, polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor prowadziła moją ciążę od 12tyg ciąży. Na początku nie wydawała się zbyt miła ale po upływie pewnego czasu dostrzegłam fachową pomoc doktor Ani. Jej indywidualne podejście zwiększyło moje zaufanie. Za każdym razem gdy pojawił się jakiś problem kierowała mnie do szpitala, każde badania przeglądała kilka razy, żaden inny lekarz tego nie robi !!! Gabinet również wyposażony w nowoczesny sprzęt. Wizyta kosztuje 80zł, a np w Działdowie 120zł, w Olsztynie 150zł. POLECAM !!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia