Adres

Aleja Wojska Polskiego 7/5, Nidzica
Prywatna Praktyka Lekarska Położnictwo i Ginekologia (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Krioterapia


Aleja Wojska Polskiego 7/5, Nidzica

Brak informacji o cenie

Prywatna Praktyka Lekarska Położnictwo i Ginekologia


Testy HPV


Aleja Wojska Polskiego 7/5, Nidzica

Brak informacji o cenie

Prywatna Praktyka Lekarska Położnictwo i Ginekologia

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
32 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet

Opinia z dnia 07.01.2016 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


I
Użytkownik zweryfikowany

Śmiało mogę polecić dr Nykiel ! Kompetentna, sympatyczna, pomoże w każdej sytuacji a także wszystko wytłumaczy i nie pozostawi kwestii niewyjaśnionych. Gabinet przestronny, nowoczesny, przyjazny. Naprawdę nie ma rzeczy , do której można się przyczepić ;) Zależało mi na czasie więc udało mi się umówić jeszcze na ten sam dzień! Pani Ani dziękuję a Wam POLECAM ! :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Ania - bardzo miła i życzliwa osoba. Godna zaufania, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Potrafi dobrać leczenie tak by było dla nas jak najmniej inwazyjne - np. nie kolidowało z chorobą przewlekłą , a nawet nie wpływało na inne leczenie. Gorąco polecam :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam dr Nykiel. Dobrą opinię o lekarzu łatwo wystawić we wzorowo przebiegającej ciąży. Jednak moja okazała się bardzo trudna - same pobyty w szpitalu, bardzo złe wyniki, ryzyko urodzenia chorego dziecka. Mimo tego, że ciąża od samego początku nie przebiegała prawidłowo dr Nykiel oraz dr Roman bardzo mi pomogli.Śmiało mogę stwierdzić, że moje dziecko urodziło się i to zdrowe tylko dzięki nim (pozostali lekarze pracujący w szpitalu w Działdowie także zasługują na wielkie podziękowania z mojej strony). Dr Roman i dr Nykiel dali mi nadzieję, nie pozostawili samej sobie - gdy zabrakło już możliwości diagnostycznych w Działdowie, skierowali mnie do Olsztyna a gdy tam nie pomogli (nie wspomnę już o opinii jaką mi wystawili - wtedy na chwilę straciłam w wiarę w lekarzy) "znaleźli" mi miejsce w szpitalu w Warszawie, w którym w końcu postawiono mi diagnozę i mogłam wrócić "pod skrzydła" dr Nykiel i dr Romana. Naprawdę polecam tychże lekarzy - są oni przykładami lekarzy z powołania.


K
Użytkownik zweryfikowany

Jak dla mnie lepszego lekarza na okolicę nie ma :) kobieta -anioł. Miałam drugi raz do czynienia z panią doktor, niestety tym razem nie udało sie utrzymać ciąży. Mimo to miałam taką opiekę o jakiej można tylko marzyć. Pani Anna tak wspierała mnie na duchu, jak by była moją koleżanka a nie panią doktor. Za co jestem bardzo wdzięczna, bo takie wsparcie bardzo pomaga w takich chwilach. Polecam wszystkim kobietkom


I
Użytkownik zweryfikowany

Pani Ania Nykiel jest bardzo dobrym lekarzem, sympatycznym, kompetentnym, miłym w każdym calu. nie ma złych dni, a nawet jak je ma to nie pokazuje tego po sobie. prowadzi moją drugą ciążę, na każdej wizycie mam usg, jestem spokojna, badania wszelkie porobione. Gdy jedną ciążę poroniłam bardzo szybko wszystko zorganizowała, żebym została potraktowana w szpitalu z godnością człowieka, szybko i bez bólu...poród mojej drugiej córeczki też przyśpieszyła a nie odciągała jak zaczęły się skurcze w 38 tygodniu, bo taka moja uroda:)
polecam w 100%, fachowa obsługa, pielęgniarka bardzo miła i na miejscu:)
edit. Pani Ania przyjmie zawsze, nawet wtedy gdy gabinet nie czynny. odpisze na sms. nowy gabinet piękny, z profesjonalnym sprzętem, polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor prowadziła moją ciążę od 12tyg ciąży. Na początku nie wydawała się zbyt miła ale po upływie pewnego czasu dostrzegłam fachową pomoc doktor Ani. Jej indywidualne podejście zwiększyło moje zaufanie. Za każdym razem gdy pojawił się jakiś problem kierowała mnie do szpitala, każde badania przeglądała kilka razy, żaden inny lekarz tego nie robi !!! Gabinet również wyposażony w nowoczesny sprzęt. Wizyta kosztuje 80zł, a np w Działdowie 120zł, w Olsztynie 150zł. POLECAM !!!


J
Użytkownik zweryfikowany

Jestem pacjentką Pani doktor Anny Nykiel od 12 lat. Jest profesjonalistką, dokładnie tłumaczy na czym polega problem i jakie są możliwości leczenia. Jest spokojna i godna zaufania. Mam za sobą zagrożoną ciążę i zdrowotne problemy poporodowe. Zawsze mogłam liczyć na fachową pomoc Pani doktor. Ma bardzo dobre podejście do pacjentki. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami.


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek, nie oszczędza na badaniach pacjentek, prowadziła moją pierwszą ciąże i jestem bardzo zadowolona z opieki. Polecam wszystkim przyszłym mamom i nie tylko.


Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor ma indywidualne podejście do każdej pacjentki. Ja czuję się u niej zawsze jak szczególny gość :) Czasami mam nawet wrażenie, że na mnie czeka. Nie mam jej nic do zarzycenia a czytając opinie negatywne stwierdzam, że chyba osoby je piszące odwiedziły iinego lekarza. Pójdzcie do innych lekarzy np. w Działdowie a wtedy okaże się się jak to jest być u lichego specjalisty i osoby, która Cię olewa. Pozdrawiam Pania Doktor


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia