mgr
Anna Bielicka (Krzysztoń)
Fizjoterapeuta dziecięcy
·
Fizjoterapeuta
Więcej
O specjalizacjach
Warszawa 2 adresy
Moje doświadczenie
Szczególnie interesuje mnie aspekt wspierania rozwoju małego człowieka, praca z asymetriami ułożeniowymi i ich konsekwencjami w rozwoju dziecka. Swoje doświadczenie zbierałam w wielu Warszawskich placówkach oraz w USA.
Cały czas rozwijam się, biorąc udział w wielu kursach i konferencjach. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim dobrym porozumieniem z rodzicem, staram się tłumaczyć, pokazywać i wspólnie uczyć wspierać dziecko.
Jest to podstawą sukcesu terapeutycznego.
Lubie rozumieć i pytać, to samo staram się dać od siebie swoim podopiecznym. Poza pracą, jestem absolutną miłośniczką i organizatorką daaaaalekich podróży, kocham planować wyjazdy, eventy, spotkania i renowacje. A w moim sercu specjalne miejsce mają wszystkie psy, szczególnie puszysta Bamba.
Główne obszary pomocy
- Wcześniactwo
- Choroby genetyczne
- Choroby neurologiczne
- Asymetria ciała
- Asymetria ułożeniowa
Pacjenci których przyjmuję
Usługi i ceny
-
Konsultacja fizjoterapeutyczna
-
-
Konsultacja fizjoterapeutyczna dzieci
270 zł -
-
Diagnostyka stóp
270 zł -
-
Kinesiotaping
90 zł -
-
Konsultacja fizjoterapeutyczna niemowląt
270 zł -
-
-
Adresy (2)
Dostępność
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
Stryjeńskich 6 "REHABILITACJA", Ursynów, 02-791 Warszawa
Dostępność
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet
Opinie
29 opinii
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
-
E
Emil O. (tata Kubusia)
Trafiliśmy do pani Ani, gdy nasz synek miał 2 miesiące i widoczną asymetrię. Od pierwszej wizyty byliśmy pod wrażeniem jej podejścia do dzieci - jest cierpliwa, delikatna i bardzo uważna. Świetnie obserwuje sposób poruszania się dziecka, trafnie wyciąga wnioski i zawsze dokładnie wyjaśnia swoje obserwacje oraz zalecenia. Wszystko to odbywa się w przyjemnej dla dziecka atmosferze zabawy. Ćwiczenia są szczegółowo pokazywane w gabinecie, a po każdej wizycie otrzymujemy je również mailowo. Dzięki regularnym spotkaniom i wskazówkom pani Ani udało się skutecznie skorygować asymetrię u synka. Dziś odwiedzamy ją już tylko kontrolnie. Z pełnym przekonaniem polecamy panią Anię każdemu rodzicowi szukającemu dobrego fizjoterapeuty dziecięcego.
• Reha-Pediatria Fizjoterapia Dzieci i Niemowląt • konsultacja fizjoterapeutyczna •
-
A
Anna N-G.
Trafiliśmy do Pani Ani z polecenia z miesięczną córką z asymetrią. Na pierwszej wizycie pani Ania zebrała dokładny wywiad i zbadała córkę tak delikatnie, że mała się nawet nie obudziła :) Chodziliśmy na fizjoterapię do 8 miesiąca życia córki. Pani Ania sugerowała nam, jaka częstotliwość wizyt jest optymalna, w zalezności od postępów córeczki. Zawsze znajdowała pasujący nam termin w grafiku. Po każdej wizycie dostawaliśmy zalecenia do domu na maila oraz były dokładnie wytłumaczone na spotkaniu. Mogłam też nagrywać filmiki z ćwiczeń w gabinecie.
Córka zrobiła ogromne postępy. Z mało ruchliwej kluseczki z asymetrią i obniżonym napięciem, stała się energicznym, wszędzie wchodzącym i tańczącym roczniakiem. Wszystkie kamienie milowe rozwoju osiągała o czasie. Jestem pewna, że duża zasługa jest tu właśnie w systematycznej pracy z panią Anią.
Polecam fizjoterapię z panią Anią wszystkim koleżankom z małymi dziećmi. Przez jej ręcę przeszła już trójka dzieci z naszej rodziny. :)• Reha-Pediatria Fizjoterapia Dzieci i Niemowląt • konsultacja fizjoterapeutyczna •
-
M
Mariusz W.
Serdecznie polecam rehabilitację dziecka u Pani Ani. Moja córeczka, urodzona jako wcześniak z niską masą urodzeniową, wymagała wsparcia rozwojowego oraz pracy nad napięciem mięśniowym. Już od pierwszej wizyty widać było ogromny profesjonalizm – bardzo szczegółowy wywiad, dokładna ocena dziecka i jasne omówienie dalszego planu działania.
Pani Ania ma wyjątkowe podejście do dzieci – daje im czas na oswojenie się, spokojnie buduje relację, dzięki czemu później dziecko chętnie współpracuje. Ćwiczenia prowadzone są w formie przyjaznej zabawy, a jednocześnie przynoszą realne efekty.
Wszystko jest dokładnie tłumaczone, każde pytanie spotyka się z cierpliwą odpowiedzią. Do tego punktualność, pełen profesjonalizm i ogromna empatia – naprawdę czuć, że dziecko jest w dobrych rękach. Blanka uwielbia Panią Anię.
Byłam wcześniej u kilku innych specjalistów, więc mam porównanie – i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że Pani Ania wyróżnia się na ich tle i jest po prostu świetna w tym, co robi.• Reha-Pediatria Fizjoterapia Dzieci i Niemowląt • konsultacja fizjoterapeutyczna •
-
I
IK
Serdecznie polecam fizjoterapię u Ani. Trafiliśmy z niemowlakiem wymagającym wsparcia rozwojowego i od początku było widać ogromne doświadczenie oraz świetne podejście do tak małych dzieci. Ania spokojnie daje dziecku czas na oswojenie, dzięki czemu maluch jest wyraźnie spokojniejszy i lepiej współpracuje podczas ćwiczeń.
Wszystko jest dokładnie tłumaczone, a ćwiczenia są dostosowane do możliwości niemowlęcia i możliwe do wykonywania również w domu. Duży plus za to, że Ania nie „trzyma” na siłę na terapii - spotkania są częste tylko wtedy, gdy jest realna potrzeba.
Byłam wcześniej u innych specjalistów i mam porównanie – zdecydowanie wyróżnia się na ich tle. Widać efekty pracy i duże zaangażowanie.• Reha-Pediatria Fizjoterapia Dzieci i Niemowląt • konsultacja fizjoterapeutyczna •
-
A
AG
Do Pani Ani trafiliśmy z 2-miesięcznym synkiem z asymetrią. Już od pierwszej wizyty byliśmy pod ogromnym wrażeniem jej kontaktu z dzieckiem - nasz synek czuł się przy niej swobodnie i cała wizyta przebiegła w wesołej atmosferze.
Pani Ania pokazała nam w czym leży problem i dokładnie wytłumaczyła ćwiczenia do domu. Widać, że ma naprawdę dużą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie fizjoterapii dziecięcej. Dziś mały nie ma już asymetrii :)
Naprawdę polecam z całego serca i życzyłabym nam, rodzicom, żeby każdy specjalista miał takie podejście do dzieci i tak dużą wiedzę!• Reha-Pediatria Fizjoterapia Dzieci i Niemowląt • konsultacja fizjoterapeutyczna •
-
Lena
Byliśmy u Pani Ani ponad rok temu, ale do dziś chcielibyśmy z całego serca podziękować za opiekę nad naszą córką Mirą.
Dzięki Pani wsparciu i zaangażowaniu wszystko potoczyło się bardzo dobrze — Mira zaczęła aktywnie siadać na obie strony i stawać na nóżki.
Jako mama, która zawsze się martwi, czułam ogromny spokój, będąc pod Pani opieką. Bardzo doceniam Pani cierpliwość, uważność oraz wyjątkowe podejście do dziecka. Mamy porównanie z innym specjalistą, gdzie doświadczenie było dla nas trudne, a Mira reagowała płaczem. U Pani zawsze miała czas, żeby się oswoić i poczuć bezpiecznie — to dla nas było niezwykle ważne.
Dziękujemy również za dokładne omówienie wyników i troskę, którą Pani okazała. Na pewno jeszcze wrócimy w przyszłości, aby skonsultować dalszy rozwój.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i z pełnym przekonaniem polecamy!• SayKids • Inny •
-
M
Matylda
Moja córka Basia urodziła się z delikatną asymetrią na prawą stronę. Ania pokazała nam ćwiczenia i dała dobre porady co robić w domu aby Basię wyprowadzić. Dzięki temu po miesiącu ćwiczeń asymetria praktycznie zniknęła a córeczka pięknie się rozwija. Polecam każdemu kto poszukuje cierpliwej, empatycznej fizjoterapeutki ze wspaniałym podejściem i miłością do dzieci.
• Reha-Pediatria Fizjoterapia Dzieci i Niemowląt • konsultacja fizjoterapeutyczna •
-
B
Beata
Trafiliśmy do Pani Ani z naszą 3-miesięczną córeczką, u której pediatra zauważył asymetrię – skręcała główkę zawsze w jedną stronę i niechętnie leżała na brzuszku. Już po pierwszej wizycie poczuliśmy ogromną ulgę – Pani Ania wszystko spokojnie nam wyjaśniła, pokazała ćwiczenia i doradziła, jak wspierać rozwój córeczki w domu, bez przestymulowania.
Widać, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie w pracy z maluszkami – jest delikatna, ciepła i bardzo uważna. Czuliśmy się przy niej dobrze i z wizyty na wizytę było coraz lepiej – ruch główki się wyrównał, a my jako rodzice zyskaliśmy dużo więcej pewności siebie.
Polecamy z całego serca wszystkim rodzicom, którzy zauważają u swojego dziecka jakiekolwiek niepokojące sygnały – naprawdę warto działać wcześnie. Dzięki terapii mamy dziś spokojne i dobrze rozwijające się dziecko.• SayKids • rehabilitacja dzieci od urodzenia oraz niemowląt •
-
K
K.W
Super fizjoterapeuta. Pani Ania ma cudowne podejście do dzieci. Wizyty przebiegają profesjonalnie ale również w przyjaznej atmosferze. Wyjaśnione również zostają kwestie medyczne, związane z wadami postawy i możliwe przyczyny ich powstania, a zadane pytania nie zostają bez odpowiedzi. Pani Ania jest kompetentna fizjoterapeutą z dużą wiedzą, doświadczeniem oraz zaangażowaniem oraz indywidualnym podejście do małego pacjenta. Naprawdę polecam
• SayKids • konsultacja fizjoterapeutyczna dzieci •
-
M
Maja
Pani Ania podchodzi do dzieci (i ich rodziców) z ogromnym spokojem, cierpliwością i wyrozumiałością :) chętnie pomaga dopasować grafik do drzemek małego pacjenta, a na konsultacjach jest zawsze profesjonalna, wszystko tłumaczy i chętnie odpowiada na pytania. Zawsze podsumowuje wizytę i zadaje "pracę domową". Serdecznie polecam!
• SayKids • rehabilitacja dzieci od urodzenia oraz niemowląt •
Najczęściej zadawane pytania
-
Jaki jest zakres porad oferowanych przez Anna Bielicka (Krzysztoń)?Anna Bielicka (Krzysztoń) to fizjoterapeuta dziecięcy, fizjoterapeuta. Na podstawie swojego doświadczenia i wykształcenia Anna Bielicka (Krzysztoń) oferuje usługi takie jak: konsultacja fizjoterapeutyczna, kinesiotaping, Diagnostyka stóp, konsultacja fizjoterapeutyczna niemowląt, rehabilitacja dzieci od urodzenia oraz niemowląt, konsultacja fizjoterapeutyczna dzieci, rehabilitacja dzieci.
-
Gdzie Anna Bielicka (Krzysztoń) ma swój gabinet?Anna Bielicka (Krzysztoń) przyjmuje pod adresem:
- Aleja Komisji Edukacji Narodowej 103 Warszawa
- Stryjeńskich 6 "REHABILITACJA" Warszawa
-
Czy Anna Bielicka (Krzysztoń) przyjmuje online, bez konieczności pojawiania się w placówce?Nie, w tym momencie Anna Bielicka (Krzysztoń) nie oferuje konsultacji online.
-
Jak Anna Bielicka (Krzysztoń) akceptuje płatności po wizycie?Metody płatności, które akceptuje Anna Bielicka (Krzysztoń) to: Gotówka, Karta płatnicza.
-
W jakich językach konsultuje Anna Bielicka (Krzysztoń)?Języki, których używa Anna Bielicka (Krzysztoń) to polski, angielski.
-
Jak Anna Bielicka (Krzysztoń) umawia wizyty?Pod tym adresem Anna Bielicka (Krzysztoń) nie podaje swojej dostępności. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, aby poznać dostępne terminy.
-
W jakich godzinach przyjmuje Anna Bielicka (Krzysztoń)?Anna Bielicka (Krzysztoń) udziela informacji o dostępności przy bezpośrednim kontakcie.
-
Anna Bielicka (Krzysztoń): co mówią pacjenci?29 osób dodało swoją opinię. Anna Bielicka (Krzysztoń) ma średnią ocen 5 (na 5 gwiazdek).
-
Jakie ubezpieczenia akceptuje Anna Bielicka (Krzysztoń)?Anna Bielicka (Krzysztoń) nie przyjmuje w ramach ubezpieczenia, tylko w ramach płatnych wizyt prywatnych. W razie wątpliwości zalecamy kontakt ze specjalistą.