lek.

Anna Kowal-Skimina

Psychiatra

9 opinii +dodaj

Umów wizytę 20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista Psychiatra. Pracuję w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego im dr A.Jurasza w Bydgoszczy jako koordynator Ośrodka Leczenia Zaburzeń Psychicznych, Lękowych i Afektywnych,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista Psychiatra. Pracuję w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego im dr A.Jurasza w Bydgoszczy jako koordynator Ośrodka Leczenia Zaburzeń Psychicznych, Lękowych i Afektywnych, w skład którego wchodzą: Oddział Zaburzeń Lękowych i Afektywnych oraz II Oddział Psychiatryczny.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • .

Publikacje

 • .

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.Usługa: pierwsza konsultacja psychiatryczna

  Bardzo miła i uprzejma pani, wysłucha, doradzi a co najważniejsze podchodzi do człowieka w bardzo pozytywny sposób, potrafi dostosować leki w 100%. Polecam również w 100% i dziękuję za wszystko ????????????

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zaburzenia

  Nie polecam dr Skiminy nikomu. Pacjenta ma za nic, na wizycie bardzo niemiła, w szpitalu traktuje Pacjentów jak intruzów, nie słucha, i wyprasza z gabinetu, nie odpowiada nawet na "dzień dobry". Bardzo się wywyższa, nie reaguje zupełnie na prośby Pacjentów. Myślałam, że na oddziale jest inna niż w gabinecie - zaznaczam, że wizyta była prywatna, zapłaciłam niemałe pieniądze a usłyszałam tylko, że nie widzi zmiany leków, to tak jakby pieniądze za okno wyrzucić - zupełnie nie pomocna.
  Zawiodłam się bardzo i nigdy bym już nie wróciła ani do szpitala ani do gabinetu prywatnego, brak jakiegokolwiek szacunku do Pacjenta, nawet będąc w ciąży nie usprawiedliwia Pani dr do takiego traktowania chorych ludzi. Zdecydowanie na nie.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.Usługa: kolejna konsultacja psychiatryczna

  Profesjonalny lekarz o świetnym podejsciu do pacjenta. Słucha, doradza, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, nie ma problemu z dodatkowym kontaktem w razie jakichkolwiek wątpliwosci.

 • B
  Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.Usługa: stan psychiczny

  To wspaniały lekarz umie słuchać, jest wspaniałym diagnostą i przemiłą kobietą . Z pozdrowieniami Bernadeta

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Do Pani Dr trafiłam po ciężkich rodzinnych przeżyciach, które wywołały u mnie stany lękowe. Każdorazowa wizyta u Pani dr była dla mnie takim "światełkiem w tunelu". Dziękuję Pani Doktor za Pani profesjonalizm, ciepłe podejście, umiejętność słuchania a przede wszystkim za nieocenioną pomoc, której doświadczyłam. Jak dla mnie - lekarz z duszą

 • R
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Z czystym sumieniem rekomenduję Panią doktor jako bardzo dobrego lekarza. Byłam u kilku lekarzy ale nikt nie dobrał mi tak dobrze leków jak Pani doktor. Bardzo sympatyczna i kompetentna. Pacjentów traktuje indywidualnie, wszystko dokładnie i cierpliwie wytłumaczy. POLECAM

 • P

  Byłam pod opieka p.Dr przez dwa miesiące na oddziale zaburzeń lękowych i afektywnych w szpitalu Jurasza. Niestety pani Dr. leczyła tylko objawy stresu a nie ich przyczynę. Wielokrotnie zwracalam się do pani Dr. z prośbą o pomoc np. by pomogła mi w konflikcie z pacjentka, która była do mnie agresywna, by zmienila mi pokój, bo współlokatora bardzo mi dokuczala, niestety nie reagowała i mówiła, ze sama z tym muszę sobie poradzić. Wypisala mnie z oddziału w ciągu godziny dyscyplinarnie mimo iz nie było ku temu podstaw. Jestem rozczarowana leczeniem i czuje się niesprawiedliwie potraktowana. Nie polecam.

 • A

  Świetny specjalista, trafiłam do Pani doktor jako do kolejnego lekarza, sparzona poprzednimi doswiadczeniami i wizytę oceniam najwyzej jak to mozliwe - wizyta przebiegla w przyjaznej atmosferze pani doktor potrafi sluchac i dobrze zdiagnozowac. Polecam każdemu!

 • Trafiłam do Pani Doktor z dużymi problemami ,ale wizyta przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze ,bardzo mi pomogła ,gorąco polecam.