Adres

Nowy Świat 57/59 lokal 18, Śródmieście, Warszawa
PROGRESS Pracownia Psychologów (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich Społeczna psychologia kliniczna Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyłam staż zawodowy w Komitec...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet SWPS
 • Uniwersytet SWPS Studia podyplomowe

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Konsultacja diagnostyczna

190 zł


Nowy Świat 57/59 lokal 18, Warszawa

190 zł

PROGRESS Pracownia Psychologów


Konsultacja psychologiczna

190 zł


Nowy Świat 57/59 lokal 18, Warszawa

190 zł

PROGRESS Pracownia Psychologów

Konsultacja indywidualna.


Konsultacja psychologiczna dla par

280 zł


Nowy Świat 57/59 lokal 18, Warszawa

280 zł

PROGRESS Pracownia Psychologów

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
64 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów konsultacja psychologiczna

Pani Ania to profesjonalista w każdym calu. Dzięki terapii uporałam się z problemami z dzieciństwa i tymi, które powstały na ich fundamentach. Przeszłyśmy przez wszystkie etapy, bardzo szybko stanęłam na nogi. Obecnie chodzę do Pani ani od czasu do czasu, kiedy czuję, że życie znów zaczyna mi się wymykać spod kontroli. Po każdej wizycie jestem bardzo zadowolona i wszystkie problemy albo znikają, albo wiem jak je rozwiązać.


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów konsultacja indywidualna

Do Pani Ani trafiłem w związku z kryzysem zawodowym i bardzo szybko pomogła mi spojrzeć na moją sytuację z innej perspektywy i ustalić źródło problemów. Pani Ania ma świetne podejście do pacjentów, a sesje z nią przynoszą szybkie efekty. Bardzo polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów konsultacja indywidualna

Szczerze polecam.
Wizyty u pani Demarczyk pozwoliły mi poprawić relację z dziewczyną, dowiedzieć się więcej o sobie i o tym dlaczego 'nic mi się nie chce' albo 'nic nie sprawia mi przyjemności'.
Sesje z panią Anną były w moim przypadku bardzo satysfakcjonujące, po każdej wychodziłem z uśmiechem na twarzy, widząc progres.
Po czterech miesiącach terapii czuję się znacznie lepiej, odzyskałem nadzieję, radość z życia i pewność siebie.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów

Pani Ania zachowała się wobec mnie uprzejmie, komunikatywnie i otwarcie. Mimo, że się spóźniłem, ona sama przedłużyła wizytę. Sprawia szczere wrażenie godnej zaufania profesjonalistki.


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów Konsultacja indywidualna

Bardzo polecam Panią Psycholog, jestem w trakcie terapii związanej z problemami w relacjach damsko-męskich. Już po pierwszej wizycie poczułam się lepiej, p. Anna bardzo angażuje sie w trakcie spotkania, potrafi pokazać inne spojrzenie na sprawę i zmienić podejście do sprawy. Jestem bardzo spragniona kolejnych spotkań. Widzę u siebie pozytywne zmiany po każdej wizycie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów zaburzenia lękowe, żywienia, snu, nastroju, zaburzenia psychosomatyczne

Jako dziecko grając w Monopoly myślałam sobie- "pojadę do tej Warszawy i zobaczę ten ich Nowy Świat", wtedy nie wiedziałam jeszcze, że wizyt będzie więcej i jak ogromne będzie znaczenie tych wycieczek. Z zaburzeniami nastroju borykałam się od dobrych siedmiu lat, przynajmniej przez tyle były dla mnie znacznym utrudnieniem życia, przez ostatnie 3 niejednokrotnie zwracałam się po różnoraką pomoc. Z mniejszym lub większym skutkiem poprzednie terapie zmieniały moje życie na lepsze, przestałam się bezpodstawnie wściekać, ale nadal nie miałam sił na wstanie z łóżka, przestałam się okaleczać, ale nie zaczęłam się uśmiechać, zaczęłam na nowo odczuwać emocje, ale nie miałam ochoty pracować. Żadna z uprzednio podjętych terapii nie może się równać temu co do zaoferowania ma Anna Demarczyk.

Jakiś czas temu Pani Ania naszą sesję zakończyła mówiąc, że dalej dam sobie rade bez jej wsparcia.
Opuściłam gabinet pod adresem Nowy Świat 57/59/18 wypełniona swoistą mieszanką niedowierzania z zadowoleniem. Jak to tak? Już? Zdaje się, że ledwie wczoraj trafiłam pod ten adres, a dziś jakbym była kimś innym, naprawdę?

Nie bez przyczyny przez 4 miesiące przyjeżdżałam do stolicy wyłącznie na spotkania z tą kobietą.
Pani Ania od wejścia sprawia wrażenie osoby, z którą chciałoby się pójść na kawę, jest uśmiechnięta, życzliwa, ciepła, od razu poczułam, że przed sobą mam człowieka, który się mną zaopiekuje. W gabinecie okazało się, że pierwsze podejrzenia były słuszne. Pani Ania jest zwyczajnie ciekawym rozmówcą, co w połączeniu z profesjonalizmem, wiedzą, bystrością, inteligencją, celnymi porównaniami i troską o pacjenta czyni ją fenomenalną terapeutką.
Pamiętam jak pierwsza wizyta zostawiła mnie w niedosycie, pytań miałam chyba jeszcze więcej niż przed nią, a odpowiedzi nie rysowały się nawet na horyzoncie. Z każdą następną wizytą do domu wracałam przepełniona nadzieją, ba! czasami nawet dumą. Strachy i niepokoje, które tłumnie towarzyszyły mi w każdej sekundzie życia jeden po drugim opuszczają mnie bezpowrotnie, a zadowolenie i pewność siebie nieustannie przybierają na sile.
Z wizyty na wizytę z postępem efektu kuli śniegowej czułam się coraz to i lepiej.
Przede mną wciąż wiele pracy nad sobą, bo to, co uważałam za cel; finalny efekt samopoczucia jaki chciałam osiągnąć terapią to tak naprawdę dopiero początek drogi. Natomiast to właśnie Anna Demarczyk pomogła mi się podnieść z łóżka, spakować tylko potrzebne rzeczy, znaleźć mapę, osiodłać konia i w tę drogę wyruszyć. Co więcej, teraz każdy dzień podróży witam z uśmiechem na ustach, pierwszy raz od lat jestem zwyczajnie szczęśliwa, ze spokojem przyjmuję przeciwności losu i z ekscytacją czekam jutra.
Dla każdego, kto jeszcze się zastanawia- ostatnie słowa- idź, zmień swoje życie na lepsze, odkryj siebie i zakochaj się w sobie, warto.
Dla Pani Ani mam tylko jedno słowo- Dziękuję.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów

Do gabinetu Pani Ani trafiłam w bardzo ciężkim momencie swojego życia. Byłam przerażona a zarazem zrozpaczona. Już po pierwszej sesji poczułam zmianę, coś co wydawało mi się kompletnie nierealne. Przecież jak można zmienić swoje nastawienie spędzając z kimś tylko godzinę. Ale Pani Ania jest osobą, która potrafi to zrobić. Daje ogromną siłę i pokazuje możliwości, których sama bym nie dostrzegła. Ponadto w tym wszystkim ma ogrom empatii, ale i stanowczości. Ta mieszanka cech daje możliwość, ale też siłę, aby przejść przez najgorsze momenty. Panią Anię znalazłam przypadkiem. Zastanawiałam się czy psycholog, który ma tylko dobre opinie nie jest czasem zbyt "idealny". Jednak wiem, że decyzja o przyjściu właśnie do tego gabinetu była jedną z najlepszych w moim życiu. Jestem pewna, że jeśli ktoś zacznie terapię z Panią Anią nie pożałuje, że tu trafił.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów konsultacja indywidualna

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji u Pani Anny. Niesamowicie mądra kobieta. Potrafi postawić diagnozę, wesprzeć, kiedy trzeba to dosadnie postawić na nogi :) konkretna, szczera, mocno zaangażowana w pacjenta. Czuję wsparcie, zrozumienie, ale też duże wymagania co do dalszej pracy. Szczerze polecam


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów konsultacja indywidualna

Bardzo polecam!!! Świetna psycholożka, rozumie mnie czasem lepiej niż ja samą siebie. Potrafi stworzyć idealną atmosferę, w której nie jestem skrępowana, żeby opowiadać o bardzo osobistych przeżyciach. Tłumacząc mechanizmy psychologiczne, nie wykłada suchej teorii, tylko posługuje się realnymi przykładami, które zapadają w pamięć i które łatwiej odnieść do własnej sytuacji. Pani Anna bardzo pomogła mi nabrać zaufania do samej siebie i pozbyć się nawyków, które zwiększały mój lęk. Choć może się to wydać dziwne, teraz, kiedy nie potrzebuję już regularnego wsparcia, będę tęsknić za naszymi sesjami- to była okazja do bardzo intensywnej pracy nad sobą, która wniosła wiele, nie tylko do sfery radzenia sobie z moimi zaburzeniami, ale również do innych dziedzin życia. Jeszcze raz bardzo polecam!!!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów Konsultacja indywidualna

Polecam panią psycholog za zaangażowanie i profesjonalizm. Co bardzo ważne potrafi wystawić prawidłową diagnozę a to podstawa. Myślę że będę kontynuowała wizyty ponieważ jest to osoba godna zaufania, dająca poczucie że wie co robi.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

44 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam Serdecznie, czy Pani prowadzi również terapie dla par?

  Dzień dobry. Tak, pracuję również z parami. Zapraszam. Jeżeli zdecyduje się Państwo na wizytę, proszę zarezerwować dwa sąsiadujące terminy w kalendarzu, bo wizyta taka trwa 120 minut (pierwsza zwykle troszkę dłużej). Pozdrawiam.

  mgr Anna Demarczyk

 • Dzień dobry, Mam 23 lata i przez całą podstawówkę i gimnazjum byłam wesołą pewną siebie dziewczyną. Sytuacja się zmieniła kiedy poszlam do liceum. Chodziłam do małego, kameralnego liceum z oddziałami integracyjnymi. Zaczęłam reagować bardzo emocjonalnie na sytuację stresowe, dodatkowo przed każdym sprawdzianem, kartkówka lub nawet w czasie lekcji robiąc jakieś ćwiczenie musiałam wychodzić do toalety. Przed pójściem mój brzuch wydawał z siebie okropne dźwięki co potegowalo mój stres. Nawet jak nic nie jadłam to wychodziłam i nadal wychodzę 2-5 razy do toalety. Studia to była tragedia. Po drugim roku zrezygnowalam i rozpoczęłam naukę w szkole policealnej. Zajęcia odbywają się rzadziej, niby mniej stresujące ale nadal przed rozpoczeciem zajęć ląduje w toalecie. Z częstymi wizytami w toalecie ma problem również mój ojciec. Sytuacja się pogorszyła kiedy dostałam grypy żołądkowej i ledwo wyrobiłam się do toalety :( Biorę probiotyki, unikam jedzenia z laktozą, produktów wzdymajacych i ciężkich. Nic się nie polepsza. Rok temu zdałam prawo jazdy a w tym roku kupiłam samochód. Przed każdą jazdą muszę pójść ze trzy razy do wc to samo przed każdym spotkaniem ze znajomymi. Staram się już nie wychodzić, zamykam się w sobie i cierpię. Wybieram miejsca gdzie mam pewność że jest toaleta. Boję się, że mnie złapie w miejscu gdzie nie będę mogła się wyproznic. Wydaje mi się że wszystko siedzi mi w głowie, że mało to jest związane z problemami z żołądkiem, bo jak siedzę w domu i nie muszę nigdzie iść to toaletę odwiedzam raz górą dwa razy. Co zrobić? Do kogo się zwrócić o pomoc? Staram się wszystko sobie na spokojnie tłumaczyć, że nie ma.czym się denerwować ale to nie pomaga :( Uczucie nagłego parcia jest okropne i strach, że nie zdążę:( pomocy bo coraz bardziej się zamykam w sobie i rezygnuje z prawdziwego życia:(

  Dzień dobry. Opisane przez Panią objawy wskazują na zaburzenia nerwicowe. Trudności z tego zakresu mają podłoże lękowe i mogą przejawiać różne symptomy, również wspomniane przez Panią, mówimy wtedy o nerwicy wegetatywnej. Oczywiście, sam opis i mój komentarz nie przesądza o słuszności tej tezy i konieczna jest w takim przypadku diagnostyka podczas bezpośredniej konsultacji. Najważniejsze, aby Pani podjęła kroki w tym kierunku. Wszelkie trudności o podłożu psychologicznym można eliminować stosując skuteczne strategie oddziaływań terapeutycznych. Właściwa diagnoza i praca z psychologiem lub psychoterapeutą pozwolą Pani odzyskać kontrolę i poczuć komfort. Pozdrawiam.

  mgr Anna Demarczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich Społeczna psychologia kliniczna Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyłam staż zawodowy w Komitec...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet SWPS
 • Uniwersytet SWPS Studia podyplomowe

Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Psychologia Sportu
 • Psychologia kliniczna

Staże

 • Komitet Ochrony Praw Dziecka oddział Warszawa
 • Progress Pracownia Psychologów

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Nagrody i wyróżnienia

 • "Zaufany specjalista" - wyróżnienie na liście psychologów portalu abczdrowie.pl
 • "Polecany specjalista" - wyróżnienie na liście psychologów portalu abczdrowie.pl

Profile społecznościowe