Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich Społeczna psychologia kliniczna Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyłam staż zawodowy w Komitecie Ochrony Praw Dziecka, gdzie… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam serdecznie,

  A więc od dłuższego czasu zmagam się z lękiem w kontakcie z druga osobą. Mam głęboko utrwalone złe wzorce, wyniesione z domu.

  Boje się być z kobietami a jednocześnie bardzo chce. Mam agresywne zachowania i zawsze je miałem – takie destrukcyjne. Kiedyś wybuchałem… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Demarczyk

  Dzień dobry. Zapraszam Pana na konsultację diagnostyczną. Wtedy będę mogła Panu wskazać rodzaj pracy lub specjalistę, który mógłby pracować z Panem. Pozdrawiam.

 • Jak pracować nad poczuciem własnej wartości i nieuzalezniać szczęścia od faceta? Spotykam się od niedawna z kimś i gdy z nim nie rozmawiam, nie spedzam czasu nie potrafię być szczęśliwa. Nie chce tak życ, chce miec wlasne życie i gdyby wydarzylo sie cos takiego jak rozstanie zeby byla wstanie przejsc… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Demarczyk

  Dzień dobry. Wiele osób boryka się z podobnymi trudnościami w postrzeganiu siebie, jednak przyczyny są bardzo indywidualne. Najwłaściwszym krokiem w celu zaprowadzenia pożądanych zmian jest więc indywidualna… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich Społeczna psychologia kliniczna Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyłam staż zawodowy w Komitecie Ochrony Praw Dziecka, gdzie również późniejsze doświadczenie zawodowe rozwijałam w ramach wolontariatu. Ukończyłam również studia podyplomowe Diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Moje zainteresowania naukowe to psychologia zdrowia, zwłaszcza zjawisko wzrostu potraumatycznego. W praktyce klinicznej zajmuję się poradnictwem psychologicznym, m.in.: prowadzę konsultacje indywidualne dla osób dorosłych, konsultacje wychowawcze dla rodziców (szczególnie dla rodziców nastolatków), konsultacje dla pacjentów oraz opiekunów osób chorych onkologicznie, warsztaty i szkolenia z obszaru kompetencji miękkich. Prowadzę interwencje w domu Klienta na terenie Warszawy.

  http://progress.warszawa.pl/

  Udzielam również odpowiedzi na pytania Pacjentów online na portalu abczdrowie.pl:
  https://ranking.abczdrowie.pl/profile,odpowiedzi

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Psychologia Sportu
 • Psychologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet SWPS
 • Uniwersytet SWPS Studia podyplomowe

Nagrody i wyróżnienia

 • "Zaufany specjalista" - wyróżnienie na liście psychologów portalu abczdrowie.pl
 • "Polecany specjalista" - wyróżnienie na liście psychologów portalu abczdrowie.pl

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów

  Do Pani Ani trafiłam w momencie kiedy zauważyłam, że moje nierozwiązane problemy z przeszłości zaczynają źle oddziaływać na mój związek. Przed pierwszą wizytą byłam więcej niż sceptyczna, ale już po pierwszej rozmowie Pani Ania w 100% trafnie zdiagnozowała mój problem i stwierdziła z przekonaniem że wspólnie to naprawimy. Wizyty bardzo szybko stały się dużą przyjemnością, Pani Ania ma zawsze zaskakująco trafne spostrzeżenia, pomaga zrozumieć omawianą sytuację na konkretnych przykładach i za każdym razem wygrywała na argumenty z moim negatywnym myśleniem i obawami. Dziś minęło już trochę czasu od pierwszej wizyty, problem z którym się zjawiłam jest rozwiązany, związek ma się dobrze :) a co najważniejsze dla mnie – dużo zostało naprawione w mojej głowie. Kompletnie zmieniło się moje myślenie, postrzeganie siebie samej jak również otoczenia co przekłada się na praktycznie wszystkie sfery życia. Co więcej, rodzina i przyjaciele, również ci którzy nie wiedzieli o wizytach u psychologa, sami dostrzegają duże zmiany we mnie. I chyba to jest właśnie najważniejsze w wizytach u psychologa, czego przyznam na początku nie rozumiałam – nie zmienimy tak szybko bliższego czy dalszego otoczenia, ale psycholog pracuje nad zmianą naszego myślenia, podejścia i odbierania pewnych sytuacji.

  Gorąco polecam Panią Anię wszystkim, szczególnie tym którzy mają jakiekolwiek wątpliwości przed pierwszą wizytą u psychologa. Zresztą najlepszym dowodem mojej satysfakcji i wdzięczności jest fakt, iż „wysłałam” do Pani Ani już dwie osoby z bliskiego otoczenia i obie były równie zadowolone już po pierwszej rozmowie.

 • D
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: terapia zawodowa

  Decyzja nie była prosta bo z reguły pomocy czy porad dotyczacych rozwoju zawodowego szukalem u znajomych. Okazało się jednak, że wizyta u psychologa jest zdecydowanie trafniejszą decyzją. Rozwój osobisty czy zawodowy i niemoc zwiazana z brakiem decyzji wydawały się być tak połaczone li i jedynie z pracą, że potrzebowałem genialnego spojrzenia Pani Demarczyk aby zrozumieć, że potrzeba wypływa z innego miejsca.
  Bardzo serdecznie dziekuje i polecam z całego serca.
  Damian

 • D
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: konsultacja indywidualna

  30-tka na karku wyzwoliła we mnie głównie negatywne emocje. Z jedną pracą nie wyszło, druga okazała się mobbingująca, wszyscy dookoła założyli Rodziny, a mnie zamiast koleżanek odwiedzał przez pół roku smutek, płacz i lęk. Los się odmienił, okoliczności zaczęły mi sprzyjać, a ja nadal codziennie wylewałam litry łez. Czasem bez powodu. Nie umiałam się cieszyć. O Pani Ani Demarczyk usłyszałam od koleżanki. "jeśli Ania Ci nie pomoże to już nikt nie zdoła" Jestem pod opieką Pani Ani od miesiąca. Pomaga mi zrozumieć jakie życie może być proste i kolorowe. Zdejmujemy razem mocno osadzone na moim nosie okulary z paskudnym szarym odcieniem szkieł. Wybieramy kolory powoli, ale celujemy w róż. To miejsce zmienia życie. Z całego serca mogę polecić. Aż się chce odwiedzać Stare Miasto tak często jak turyści! Najlepszy diagnostyk na świecie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rozmowa z Panią Anią była bardzo przyjemna. Wysłucha, dopyta, opowie podobne przypadki, poleci rozwiązanie, wypracuje wspólne stanowisko, ale wszystko odbywa się w tempie dostosowanym do stanu pacjenta. Napewno wybiore się ponownie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: konsultacja indywidualna

  Pani Anna Demarczyk nie jest lekarzem. Jest aniołem zesłanym do tego żeby pomagać ludziom.
  Nazywam się Robert i mam 37 lat.
  Jestem pacjentem Pani Ani od 6 tygodni .
  Gdyby ktoś rok temu powiedział mi żebym poszedł do psychologa to bym go wyśmiał.
  Pani Ania zmieniła nie tylko moje życie na lepsze, mój pogląd na świat ale tez zmieniła mój pogląd na temat psychologii.
  Każdemu kto w jakikolwiek sposób potrzebuje pomocy psychologa życzę żeby trafił na Panią Anie.
  Pani Aniu dziękuję Pani serdecznie że poświęca mi Pani czas.
  Dziękuję ze wniosła Pani w moje życie tak szybko diametralne zmiany.
  Jest Pani niesamowitym człowiekiem stworzonym do tego żeby pomagać.
  Wiedza jaką posiada Pani w dziedzinie psychologi jest szczerze imponująca.
  Pani wnioski i oceny sytuacji są tak trafne ze wywołują ogromne wrażenie. Jakby miała pani rentgen w oczach który nie tylko prześwietla pacjenta ale również od razu daje listę rozwiązań.
  Szczerze uważam że jak na to co Pani robi i w związku z wiedza jaką Pani posiada
  jest Pani najtańszym a do tego najlepszym psychologiem w Warszawie.

  To dla mnie wielki zaszczyt ze jestem pacjentem Pani Ani.

  Gorąco polecam usługi Pani Anny Demarczyk..

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: poradnictwo dla rodziców

  Polecam Panią Anię każdemu kto tak jak ja wychowuje dzieci nie mając z nimi na codzień kontaktu. Jak mając bardzo ograniczony czas z dzieckiem zachować z nim dobrą więź, jak pomóc w dziecka problemach i być tatą na odległość. Terapia uczy pracy z dzieckiem zwłaszcza w trudnych przypadkach. O problemy nie trudno patrząc na "właścicielski" stosunek mam do dzieci i wspierający ten układ w zasadzie cały system od szkół po wszelkie instytucje pozornie powołane do ochrony dzieci a na sfeminizowanych sądach kończąc (przepraszam, czasem mi się ulewa). Pani Ania jest pozytywną mądrą i metodycznie prowadzącą terapię psycholożką, do której czasem jak pokazuje życie trzeba wrócić. Zwłaszcza jak pogorsza się mamie dziecka... Polecam wszystkim z problemami z dziećmi, nie tylko nastoletnimi.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalna i kompetentna Pani psycholog. Już poleciłam innym znajomym, którzy mają problemy z nastoletnimi dziećmi.

 • A

  Trafiłam do Pani Ani w nietypowy sposób: moja przyjaciółka namówiła mnie na wizytę domową psychologa, gdy było ze mną naprawdę źle. Od kilku lat zmagałam się z falami złego nastroju, które rujnowały mi życie prywatne i zawodowe. Byłam z tym u różnych psychologów, przyjmowałam leki przepisywane przez psychiatrę. Nagle wszystko zaczęło się zmieniać, pierwsza wizyta zamieniła się w długą rozmowę, po której już wiedziałam, że to „mój psycholog”. Kilka miesięcy zabrało mi pozbieranie się i zrobienie porządku z moimi sprawami, szczególnie z poukładaniem relacji z rodziną, ale dzisiaj jestem wdzięczna, że spotkałam na swojej drodze kogoś tak oddanego swojej pracy jak Pani Ania. Dziękuję Pani za te wszystkie momenty, w których ja wątpiłam a Pani nie. I za te dni, kiedy miałam poczucie, że nawet w środku nocy odbierze Pani telefon, gdyby zaszła taka potrzeba.

 • K

  Polecam Panią Annę i generalnie wszystkich wahających się zachęcam do wizyty u psychologa. Pani Anna przekazuje mechanizmy radzenia sobie w różnych sytuacjach, z których nie potrafiliśmy wybrnąć właściwie. Wystarczy czerpać z wiedzy Pani Anny jak najwięcej i potem wcielać to w życie, a sukces gwarantowany. Każdemu, kto czuje się przytłoczony własnymi problemami, polecam terapię u Pani Anna, która oprócz tego, że jest profesjonalistką w swoim fachu, jest również przesympatyczną i wspaniałą osobą.

 • Współpraca z psychologiem zawsze kojarzyła mi się jakoś tak ...
  Miałam opory przed przekroczeniem progu gabinetu takiego specjalisty.
  W naszym społeczeństwie zupełnie niesłusznie pokutuje opinia, że psycholog to gorszy gatunek lekarza i udział w zajęciach, warsztatach czy też terapii świadczy o tym, że coś z nami jest nie tak i naraża nas na śmieszność ...
  Pani Ania pokazała, udowodniła mi, że to nie jest prawda!
  Dzięki warsztatom prowadzonych przez, takiego jak Pani Ania, profesjonalitę na wiele rzeczy spojrzałam zupełnie inaczej.
  Dziękuję Pani Aniu

  mgr Anna Demarczyk2016-06-29

  Bardzo mnie to cieszy, że nie tylko odnosi Pani korzyści z udziału w zajęciach, ale również "zaprzyjaźniła się" Pani z psychologią;) Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszego pokonywania przeszkód życiowych z niezmienną odwagą!