mgr

Anna Demarczyk

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Diagnostyk

38 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
141 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich Społeczna psychologia kliniczna Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyłam staż zawodowy w Komitecie Ochrony Praw Dziecka, gdzie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam z całego serca po opiniach spodziewałam się ze będę zadowolona ale nie myślałam ze aż tak bardzo.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: Konsultacja pary

  Olbrzymia wiedza i doswiadczenie. Podejscie do Pacjenta w pelni profesjonalne i nietuzinkowe. Polecam.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: Konsultacja indywidualna

  Bardzo wszystkim polecam panią Anne. Jest to osoba kompetentna i chętna do współpracy. Moje obawy związane z wizytą szybko minęły. Jest pełna empatii, dokładnie i z cierpliwością wszystkiego wysłuchuje, jednocześnie nie narzucając się. Szybko zorientowałem się, że natrafiłem na odpowiednią dla mnie osobę. Już po pierwszej wizycie mogłem odetchnąć z ulgą i poczułem się o wiele lepiej. Wszystkim, którzy poszukują odpowiedniego specjalisty, wskazałbym właśnie ją.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: konsultacja indywidualna

  Jestem bardo zadowolona.Bardzo rzeczowa i konkretna osoba.Od samego wejścia poczułam, że jestem u profesjonalisty. Gdy okazało się, że potrzebuję pomocy u innego specjalisty, bez wahania tam mnie skierowała.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: konsultacja indywidualna

  Dzień dobry,

  Gorąco polecam współpracę z Panią Anią. Na wizycie czułam się wyjątkowo swobodnie, panowała przyjacielska atmosfera. Wysoko sobie cenię to że Pani Ania pokazała mi mój świat z innej perspektywy nie narzucając rozwiązań, nic nie sugerując a zadając pytania trafiające w środek problemu.

  Dużym plusem jest nastawienie się na pomoc osobie i nie przeciąganie terapii, moja zakończyła się po kilku wizytach. Może byłam nie skomplikowanym przypadkiem ale dla mnie tych kilka godzin rozmowy było bardzo ważne i pomocne w ułożeniu niektórych spraw.

  Pani Aniu, zdrowia życzę :)

 • Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów

  Pani Ania wie jak pomóc. Po wizycie u psychologa spodziewałem się lekkiego polepszenia samopoczucia, ale to co otrzymałem przerosło moje oczekiwania. W czasie wizyt czułem, że mogę powiedzieć wszystko bez jakichkolwiek oporów, bo Pani Ania wzbudza szybko zaufanie. Profesjonalizm i luz w jednym, super połączenie. Dawno nie czułem się tak dobrze jak teraz. Dobrze jest wrócić do normalnego życia. Bardzo Pani dziękuję za pomoc.

 • I
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: Pomoc przy załamaniu nerwowym, porównując samego siebie do reszty społeczeństwa.

  Bardzo dobre porady. Pani psycholog potrafi wysłuchać pacjęta, dobrze zrozumieć/zinterpretować jego problemy i umiejętnie odpowiedzić na nie. Potrafi załagodzić ból, dzięki czemu wychodzi się z gabinetu szczęśliwymi.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: Konsultacja indywidualna

  Pani Ania zmieniła moje spojrzenie na wiele spraw, zachowań. Zaledwie 2 miesiące terapii odmieniły moje życie, oraz podejście. Polecam każdemu kto ma chwilowy kryzys w życiu bądź przeżywa burzliwe rozstania. Przede wszystkim Pani Ania to nie tylko bardzo dobry psycholog, ale i tez dobry kumpel do rozmowy. Dziękuje Pani Aniu!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: konsultacja indywidualna

  Pani Ania jest cudowna. Konkretna, a zarazem pełna zrozumienia i empatii. Jestem dopiero po trzeciej wizycie, a już zaszła duża pozytywna zmiana we mnie i jestem spokojniejsza. Polecam szczerze.

 • N
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów

  Udałam się do Pani Anny z polecenia mojej koleżanki i uważam to za jedną z najlepszych decyzji mojego życia. Pani Ania nie tylko pomogła mi zrozumieć skąd się biorą moje lęki oraz stany depresyjne ale dała mi również dużo narzędzi, jak sobie z nimi radzić. Zdiagnozowała mój stan już po trzeciej sesji. Cała terapia przebiegała bardzo sprawnie i po każdej sesji dostawałam wskazówki jak mogę sobie radzić z danymi sytuacjami. Pamiętam wieczór, w którym mój partner stwierdził, że po każdej sesji z Panią Anią przychodzę do domu bardziej szczęśliwa. Jestem już po zakończonej terapii i z całego serca polecam Panią Annę jako wspaniałego (oraz przemiłego) specjalistę, każdej osobie która zmaga się z trudnymi chwilami w życiu.

Pytania pacjentów (44)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich Społeczna psychologia kliniczna Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyłam staż zawodowy w Komitecie Ochrony Praw Dziecka, gdzie również późniejsze doświadczenie zawodowe rozwijałam w ramach wolontariatu. Ukończyłam również studia podyplomowe Diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Moje zainteresowania naukowe to psychologia zdrowia, zwłaszcza zjawisko wzrostu potraumatycznego. W praktyce klinicznej zajmuję się poradnictwem psychologicznym, m.in.: prowadzę konsultacje indywidualne dla osób dorosłych, konsultacje wychowawcze dla rodziców (szczególnie dla rodziców nastolatków), konsultacje dla pacjentów oraz opiekunów osób chorych onkologicznie, warsztaty i szkolenia z obszaru kompetencji miękkich. Prowadzę interwencje w domu Klienta na terenie Warszawy.

  http://progress.warszawa.pl/

  Udzielam również odpowiedzi na pytania Pacjentów online na portalu abczdrowie.pl:
  https://ranking.abczdrowie.pl/profile,odpowiedzi

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Psychologia Sportu
 • Psychologia kliniczna

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS
 • Uniwersytet SWPS Studia podyplomowe

Nagrody i wyróżnienia

 • "Zaufany specjalista" - wyróżnienie na liście psychologów portalu abczdrowie.pl
 • "Polecany specjalista" - wyróżnienie na liście psychologów portalu abczdrowie.pl

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl