mgr

Anna Demarczyk

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Diagnostyk

30 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
109 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich Społeczna psychologia kliniczna Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyłam staż zawodowy w Komitecie Ochrony Praw Dziecka, gdzie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: konsultacja indywidualna

  Pani Ania jest cudowna. Konkretna, a zarazem pełna zrozumienia i empatii. Jestem dopiero po trzeciej wizycie, a już zaszła duża pozytywna zmiana we mnie i jestem spokojniejsza. Polecam szczerze.

 • N
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów

  Udałam się do Pani Anny z polecenia mojej koleżanki i uważam to za jedną z najlepszych decyzji mojego życia. Pani Ania nie tylko pomogła mi zrozumieć skąd się biorą moje lęki oraz stany depresyjne ale dała mi również dużo narzędzi, jak sobie z nimi radzić. Zdiagnozowała mój stan już po trzeciej sesji. Cała terapia przebiegała bardzo sprawnie i po każdej sesji dostawałam wskazówki jak mogę sobie radzić z danymi sytuacjami. Pamiętam wieczór, w którym mój partner stwierdził, że po każdej sesji z Panią Anią przychodzę do domu bardziej szczęśliwa. Jestem już po zakończonej terapii i z całego serca polecam Panią Annę jako wspaniałego (oraz przemiłego) specjalistę, każdej osobie która zmaga się z trudnymi chwilami w życiu.

 • P
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: konsultacja indywidualna

  Pani Anna jest zdecydowanie najlepszą terapeutką, jaką spotkałam w swoim życiu (a mam dość spore doświadczenie w pracy z innymi psychologami). Jej spostrzeżenia są niesamowicie trafne przez co niemalże od razu dostrzegła źródło moich problemów i naprowadziła mnie na drogę, dążącą do ich rozwiązania.

  Jestem pod ogromnym wrażeniem jej efektywności, poświęcenia i uwagi jaką poświęca pacjentowi. Pomaga zrozumieć świat i mechanizmy działania wielu problemów. Oby więcej takich terapeutów. Polecam całym sercem! :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: konsultacja indywidualna

  W pierwszej kolejności nie myśli się o zgłoszeniu się do terapeuty z problemami związanymi z rozwojem w pracy. No bo o czym tu niby rozmawiać. A jednak to była dobra decyzja. Bardzo doceniam sposób w jaki Pani Ania przeprowadziła mnie przez posiadany problem, który w tamtym momencie doprowadził do stanu gdzie dzień bez łez "z powodu beznadziejności sytuacji" był rzadkością. Spostrzeżenia, które miała Pani Ania pozwoliły mi nie tylko przepracować sytuację w jakiej byłam, ale również poprawić komfort mojego życia nie tylko w pracy. Bardzo cenie sobie sposób w jaki Pani Ania prowadziła spotkania, atmosferę i wielką empatię w kryzysowych momentach. A podawanie przykładów z życia swojego i oglądanie z innej perspektywy doświadczeń z ostatniego tygodnia bardzo utwierdziły mnie w przekonaniu że wszystko jest do przejścia, jak się ma odpowiedniego prowadzącego. Dziękuję za pomoc :-) i szczerze polecam każdej osobie, która zastanawia się nad wizytą.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: Konsultacja indywidualna

  Zdecydowanie polecam. P. Anna bardzo szybko zdiagnozowała i pomogła mi rozwiązać mój problem. Przyjazna atmosfera i nastawienie Psychologa od razu wzbudziło moje zaufanie. W gabinecie dobrze się czułem, jest przyjemna aura. Z p. Anna bardzo dobrze się rozmawia. Od razu złapałem kontakt. Poruszamy kwestie istotne, ale i są momenty, gdzie dużo można się pośmiać. Dla mnie to było ważne. Każda wizyta pozwalała mi odkryć na nowo kawałek siebie. Ac cła terapia dała mi swoją nową wersję. Takiego o jakim od zawsze marzyłem. Spokojnego, otwartego na świat, pewniejszego siebie i uśmiechniętego. Po prostu szczęśliwego.
  Przede mną długa droga, na którą mam wpływ.
  Nie czekajcie idźcie jak najszybciej na konsultację! Dziękuję, Mateusz.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: konsultacja pary

  Uczęszczam na sesje terapeutyczne do Pani Ani Demarczyk od kilku miesięcy. Również w ramach konsultacji pary. Była obecna podczas najcięższego momentu w moim życiu. Dzięki jej wsparciu, wierze we mnie, w moją siłę przetrwałam kryzys i mogę dziś z pełną świadomością stwierdzić, że jestem teraz inną osobą. Jesteśmy w zasadzie przy końcu terapii, nauczyła mnie dostrzegać swoje potrzeby, zwracać na nie uwagę, słuchać siebie. Spotkanie Pani Ani to dla mnie osobisty przełom w życiu. W życiu osoby z syndromem DDD, pełnym strachu, lęku i niepewności. Ciężko znaleźć kilka tych najwłaściwszych słów, jakie opisują pracę Pani Ani, bo jest ich zwyczajnie zbyt dużo. To wspaniały człowiek i niesamowity psycholog. Osoba, która z powołania pomaga ludziom. Obyśmy więcej takowych spotykali na swojej drodze. Polecam, polecam, polecam każdemu, kto chce/potrzebuje poprawić jakość swojego dotychczasowego życia i pozbyć się uciążliwych schematów, które naprawdę łatwo razem z Panią Anią pokonać.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: Konsultacja indywidualna

  Bardzo cenię współpracę z panią Anną. W krótkim czasie wyjaśniliśmy wiele kwestii. Poprawa odczuwalna była już w trakcie pierwszych kilku sesji.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: konsultacje psychologiczne

  Trafiłam do Pani Ani z silnymi objawami psychosomatycznymi uniemozliwiajacymi normalne życie.Natychmiast poznałam diagnozę: nerwica z atakami paniki.Pani Ania od razu udzieliła konkretnych wskazówek i technik, jak radzić sobie z atakami.Po doświadczeniach z poprzednim terapeutą byłam zszokowana metodami pracy,podejściem do pacjenta i zaangażowaniem.Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że ta choroba dała mi więcej niż zabrała, bo dzięki niej trafiłam na Panią Anię,która sprawiła, że całe moje życie się odmieniło i to na wszystkich jego płaszczyznach:rodzinnej,zawodowej,towarzyskiej.Moge śmiało polecić ja wszystkim.Nie jest zwykłym terapeuta,jest Aniołem,który rozdaje ludziom szczęście.Dziekuje z całego serca Pani Aniu.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: konsultacja indywidualna

  Przeczytałam wiele opinii- dużo tu o otwartych, sympatycznych, dających poczucie bezpieczeństwa, ale w opiniach u Pani Anny wyróżnił się jako jedyny na portalu, komentarz-
  mówiący o braku światopoglądowych filtrów, który w moim przypadku był decydujący, a który uważam, że należy podkreślić, dorzucam wolność słowa.

  Pierwsza ( w życiu ) wizyta u psychologa- klimat, który Pani Anna tworzy, pozwala bardzo szybko poczuć się swobodnie, każda kolejna wizyta w moim przypadku dawała poczucie bezpieczeństwa ( o którym i ja wspomnę ;) ), poczucie przestrzeni.

  To co do mnie przemawia, to fakt, że mam do czynienia z konkretną osobą, co sprzyjało budowaniu komunikacji odpowiadającej mojemu temperamentowi. Z mojej perspetywy- świetna dla konkretnych, energicznych osób.

  Nie sposób przejść obojętnie obok wiedzy- tej teoretycznej,
  ale i przekutej na praktykę.
  Potwierdzam komentarze o dużej porcji “wiedzy” na każdej wizycie.

  Umiejętność korzystania jednak z posiadanej wiedzy, bo to jest kluczowe, jak dla mnie imponująca.

  Konkrety? Poszłam na wizytę z jednym, któregoś wieczoru wyszłam po czym innym...kluczowym...co siedziało we mnie przemilczane.
  Jeżeli mamy mówić o poprawie jakości życia- to ja z tego miejsca dziękuję za dotarcie do sedna.

  Przepięknie jest odkryć nowe spojrzenie o sobie, o swoich emocjach, potrzebach, chęciach, mając 29lat, kiedy wydawało mi się, że wiem już odrobinę. ;)

  Polecam Panią Annę Demarczyk, do przeżycia rzeczywistej podróży odkrycia i przepracowania spraw trudnych.

Pytania pacjentów (44)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich Społeczna psychologia kliniczna Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyłam staż zawodowy w Komitecie Ochrony Praw Dziecka, gdzie również późniejsze doświadczenie zawodowe rozwijałam w ramach wolontariatu. Ukończyłam również studia podyplomowe Diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Moje zainteresowania naukowe to psychologia zdrowia, zwłaszcza zjawisko wzrostu potraumatycznego. W praktyce klinicznej zajmuję się poradnictwem psychologicznym, m.in.: prowadzę konsultacje indywidualne dla osób dorosłych, konsultacje wychowawcze dla rodziców (szczególnie dla rodziców nastolatków), konsultacje dla pacjentów oraz opiekunów osób chorych onkologicznie, warsztaty i szkolenia z obszaru kompetencji miękkich. Prowadzę interwencje w domu Klienta na terenie Warszawy.

  http://progress.warszawa.pl/

  Udzielam również odpowiedzi na pytania Pacjentów online na portalu abczdrowie.pl:
  https://ranking.abczdrowie.pl/profile,odpowiedzi

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Psychologia Sportu
 • Psychologia kliniczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet SWPS
 • Uniwersytet SWPS Studia podyplomowe

Nagrody i wyróżnienia

 • "Zaufany specjalista" - wyróżnienie na liście psychologów portalu abczdrowie.pl
 • "Polecany specjalista" - wyróżnienie na liście psychologów portalu abczdrowie.pl

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl