Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 170 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna • 170 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta) • 150 zł +5 więcej

Psychoterapia • 170 zł

Psychoterapia indywidualna • 170 zł

Poradnictwo dla rodziców • 150 zł

Pokaż więcej usług

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się z serwisem ZnanyLekarz.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

5941461500

Adres firmy

Wyzwolenia 11/3, Choszczno

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


170 zł

Konsultacje psychoterapeutyczne

Konsultacja trwa 50 minut170 zł

Konsultacje psychoterapeutyczne150 zł

Konsultacje psychoterapeutyczne170 zł

Konsultacje psychoterapeutyczne170 zł

Konsultacje psychoterapeutyczne

Pozostałe usługi


150 zł

Konsultacje psychoterapeutyczne170 zł

Konsultacje psychoterapeutyczne170 zł

Konsultacje psychoterapeutyczne

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutką i pedagożką.

Prowadzę konsultacje i krótkoterminową psychoterapię w nurcie Transkulturowej Psychoterapii Pozyty...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u mgr Anna Ciołczyk? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaki jest zakres porad oferowanych przez Anna Ciołczyk?
    Anna Ciołczyk to psychoterapeuta. Na podstawie swojego doświadczenia i wykształcenia Anna Ciołczyk oferuje usługi takie jak: konsultacja online, konsultacja psychoterapeutyczna, poradnictwo dla rodziców, psychoterapia dorosłych, Psychoterapia, psychoterapia indywidualna, konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta), psychoterapia depresji.
  • Anna Ciołczyk nie ma określonego adresu gabinetu. Możliwe, że Anna Ciołczyk przyjmiuje tylko online lub nie chce podawać dokładnego adresu.
  • Tak, Anna Ciołczyk oferuje konsultacje online. Wybierz opcję „konsultacja online” przy umawianiu wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
  • Anna Ciołczyk używa kalendarza ZnanyLekarz, dlatego na stronie widzisz aktualne terminy. Wystarczy, że wybierzesz datę i godzinę, które odpowiadają Ci najbardziej. Umawianie wizyty jest darmowe, a tuż przed terminem wyślemy Ci przypomnienie.
  • Anna Ciołczyk może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
  • Anna Ciołczyk nie przyjmuje w ramach ubezpieczenia, tylko w ramach płatnych wizyt prywatnych. W razie wątpliwości zalecamy kontakt ze specjalistą.