lek.

Anita Fabiszewska

verifiedCreated with Sketch.

Internista, Lekarz rodzinny

5 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
203 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem chorób wewnętrznych i specjalistą medycyny rodzinnej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w trakcie pracy w Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Miejskiego w Toruniu,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - ToruńUsługa: konsultacje internistyczne

  Zbędna wizyta i bez sensu wydane pieniądze.. Uczucie dokładnie jak przy wizycie u lekarza z NFZ. Wywiad przeprowadzony bardzo pobieżnie, nadal nie wiem co może mi dolegać ... recepta .. równie dobrze mogłem wybrać się do apteki i prosić farmaceutke o pomoc. Poproszona o skierowanie i sugestie dotyczące wykonania badania krwi, odparła, ze to przy następnej wizycie. Wizyta przeprowadzona w pośpiechu..

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - ToruńUsługa: konsultacje internistyczne

  Bardzo miłe podejście Pani dr Fabiszewskiej do pacjenta. Trafna diagnoza i skuteczny przepisany lek. Polecam Zofia

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Toruń

  Pani Anita od początku była bardzo niemiła ze względu na 3 min spóźnienie - dowiedziałam się, że mam jeszcze 7 min, więc mam się pospieszyć. Potraktowała mnie tak, jakbym co najmniej wymyśliła sobie przeziębienie, a dodatkowo gdy powiedziałam, że zależy mi na wizycie u endokrynologa powiedziała, że nie ma takiej potrzeby pomimo podwyższonego TSH i choroby mamy i babci. Co więcej usłyszałam, że moje objawy (ciągłe zmęczenie, sucha skóra, senność, swędzenie oczu etc.) nie świadczą o potrzebie skierowania mnie do specjalisty i że ona leczy obecnie widoczne objawy, a nie te o których mówię, że występują. Odradzam.

 • R
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Toruń

  Pani doktor nie stawia diagnozy bez wykonania badań. Po wcześniejszych wizytach u lekarzy, którzy nas odsyłali z gorączką trwającą tydzień, pani doktor po zleceniu odpowiednich badań m.in. RTG klatki piersiowej zdiagnozowała bezobjawowe zapalenie płuc, które było już w bardzo ostrej fazie. Rewelacja!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz odpowiedział na wszystkie moje pytania i rozwiał moje wątpliwości, był cierpliwy i słuchał dokładnie o czym mówię. Czułem się komfortowo pomimo ogromnego stresu, który zawsze mi towarzyszy przy tego typu wizytach.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem chorób wewnętrznych i specjalistą medycyny rodzinnej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w trakcie pracy w Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Miejskiego w Toruniu, Przychodni Rodzinnej "Nasz Lekarz" i Poradni Internistycznej Lecznic Citomed w Toruniu. Zajmuję się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób wewnętrznych. Poza tym od wielu lat sprawuję opiekę nad pacjentami Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego w Toruniu. Chwile wolne spędzam na czytaniu i opiece nad zwierzętami.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Medycyna rodzinna

Edukacja

 • Państwowy Uniwersytet Medyczny w Kijowie
 • IV Liceum Ogólnokształcące w Toruniu