Aniela Minicz-Płatek

Chirurg, Neurolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Aniela Minicz-Płatek to jeden z 102 lekarzy o specjalizacji chirurg w miejscowości Olsztyn na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 110 osób

 • Dostępność

  Lekarz Aniela Minicz-Płatek przyjmuje w 2 gabinetach

 • Kontakt

  Ten chirurg nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

Ocena pacjentów:

4 opinie

 • Pani doktor jest osobą kompetentną i z dużym doświadczeniem,,mam wielkie podziękowania za udział w leczeniu mego syna,,wiem że P,Dok, podchodzi z dużym zaangażowaniem do pacjenta,I jest otwarta oraz szczera do bólu,jeśli chodzi o wskazówki co do diagnozy leczenia,Pozdrawiam

 • AZ

  Zdecydowanie nie polecam tej lekarki. Przepisała ona lek, który nie powinien być u mnie stosowany (stwierdzone po konsultacjach z dwoma lekarzami). Nie zleciła u mnie badania vide-egg, które powinnam mieć zastosowane. Najgorszy był jednak stosunek do mnie i mojej choroby - z gabinetu wyszłam załamana. Na szczęście trafiłam do lekarzy, którzy podnieśli mnie na duchu i dobrali dobre leki.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • a tutaj spotkalam sie z fachowościa, kompetencja i dobrym przyjęciem. pani doktor rozwiala moje czarne wizje, przepisala zastrzyki i zabiegi i bedzie dobrze.

  dlugo sie czeka w poczekalni, ale warto!!

 • Zgłosiłam się z objawami omdlewania, potwornym bólem głowy, bezsenności. Pani doktór odpowiedziała że to tylko stres i przepisała mi jakieś doraźne tabletki. Nie zleciła mi nawet wykonania podstawowego badania EEG. Na szczęście trafiłam do innego neurologa, który zlecił mi te badania EEG i rezonans magnetyczny i okazało się, że nie jestem zdrowa. Muszę się leczyć neurologicznie i przyjmować depakinę chrono. Co to za lekarz, który nie potrafi nawet wysłać pacjenta na podstawowe badania?

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz