Anetta Dworakowska - Drwięga, okulista Płońsk

lek. Anetta Dworakowska - Drwięga

Okulista więcej

3 opinie

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. 40 - Lecia 5 wejście od ul. Brzechwy, Płońsk
GABINET OKULISTYCZNY Anetta Dworakowska - Drwięga

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Okulistyka

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
3 opinie

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: GABINET OKULISTYCZNY Anetta Dworakowska - Drwięga gradówka, wzrok

Pani doktor miła, z podejściem, nie marnuje swojego czasu bo potrafi sobie wszystkich czasowo ogarnąć lecz cena wizyty pozostawia wiele do życzenia, przy pierwszej wizycie moje oczy były oglądane pod kątem ogólnym, miałam problem z gradówką o czym powiedział mi już internista oraz ogólne sprawdzenie wzroku. Wzrok okazał się nie byc najlepszy i wspominalam że mam problemy ale dokładne badanie do szkieł nie zostało wykonane z powodów niewiadomych, po dwoch tygodniach byłam na drugiej wizycie i mimo zapuszczonych kropli i zapłacenia kolejnych 150 zł zrobione zostało tylko dno oka z czego nie dostałam żadnego dokumentu bo wszystko było pisane długopisem. Pani doktor mocno się stara i za fachowość dostała by wyższą ocenę lecz odwlekanie badań na kolejne wizyty nie jest na moją kieszeń.


K
Użytkownik zweryfikowany

Fajna,miła, ma podejście do dzieci, wszystko dokładnie tłumaczy, dokładnie bada. Co nie tak- moim zdaniem pieniądze (mówię o wizytach prywatnych)- na jednej wizycie bada oko a na drugą każe przyjechać by skorygować oko, czyli dobrać odpowiednie moce do szkieł. Bez przesady można by to było zrobić za jednym razem, a nie ciąganąć pieniądze. Co jeszcze moim zdaniem za bardzo się wtrąca w życie prywatne pacjenta, kto wie o czym mówię ten wie :) Z całym szacunkiem do Pani doktor i jej pracy, ja zastanowiłabym się na ilością tych wizyt albo chociaż nad ich cenami :) Pozdrawiam


N
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobra okulistka,wnikliwa.Wykryła u mnie odwarstwienie siatkówki i jestem Pani dr za to wdzięczna.Polecam 100% Panią doktor.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Okulistyka