mgr

Aneta Kaczyńska

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
125 odwiedzin w ciągu 30 dni

Psychoterapeuta dzieci i młodzieży oraz dorosłych, absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie, obecnie w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Pracownia Blisko

  Szczerze polecam p.Anetę,jest bardzo dobrym specjalistą, rozumie potrzeby pacjenta,stawia trafne diagnozy.Bardzo mi pomogła,lepiej się czuję, lepiej radzę sobie z problemami życia codziennego.Polecam.

 • M
  Lokalizacja: Pracownia Blisko

  Polecam Panią Anetę jako dobrego specjalistę, otwartego na problemy swoich pacjentów. Pani Aneta z zaangażowaniem i profesjonalizm prowadzi terapię. Jest otwarta, życzliwa, potrafi słuchać, zaś terapia szybko przynosi efekty zwiększając komfort życia pacjenta.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo miłą, ciepłą i sympatyczną osobą, co wg mnie w tym zawodzie jest niezwykle ważne, powiedziałabym że najważniejsze. Byłam na kilku spotkaniach i na pewno na tym nie zakończę. Z wizyty na wizytę idę z coraz większą przyjemnością. Wkońcu uwierzyłam, że moje życie może zmienić się na lepsze. Z czystym sumieniem polecam.

 • A
  Lokalizacja: DOM ROZWOJUUsługa: problemy rodzinne

  Pani Aneta jest bardzo dobrym specjalistą, słucha, nie krytykuje, angazuje sie w prace z pacjentem. Bardzo szybko zdiagnozowała moje kłopoty i pomaga uporać się z nimi. Polecam

 • A
  Lokalizacja: Pracownia Blisko

  Pani Aneta prowadziła terapię mojej 13-letniej bratanicy, Bardzo szybko nawiązała z nią przyjazną relację, która pomogła w rozwiązaniu problemów wychowawczych m. in. trudności w nauce oraz w relacjach z rodzicami i rówieśnikami. Bardzo dobrze oceniam współpracę z panią Anetą. Zawsze otwarta, ciepła, życzliwa, chętna do pomocy, szukająca optymalnych rozwiązań. Wykazuje dużą empatię i zaangażowanie oraz zainteresowanie pacjentem. Do każdej osoby podchodzi bardzo indywidualnie. Bratanica po spotkaniach z panią Anetą jest spokojniejsza, więcej się uśmiecha, robi postępy w nauce, nastąpiła duża poprawa w jej zachowaniu. Gorąco polecam.

 • M
  Lokalizacja: Pracownia BliskoUsługa: kryzys życiowy

  Zdecydowanie polecam. Bardzo szybko zdiagnozowała i pomogła mi rozwiązać mój problem. Przyjazna atmosfera i nastawienie od razu wzbudziło moje zaufanie. W gabinecie jest przyjemna aura. Bardzo cenię współpracę z panią Anetą i jej pełen profesjonalizm. W krótkim czasie wyjaśniliśmy wiele kwestii. Poprawa odczuwalna była już w trakcie pierwszych kilku sesji. Pani Aneta jest bardzo merytoryczna, konkretna, z należyta uwagą podchodzi do problemów.
  Polecam.

 • Z
  Lokalizacja: Pracownia Blisko

  Z wielką przyjemnością polecam wizyty u Pani Anety. Profesjonalne podejście, miła atmosfera i pełny komfort. Z każdej wizyty wychodzi się z pozytywnym nastawieniem oraz wielkim uśmiechem. Efekty współpracy ku mojemu zaskoczeniu widoczne już po kilku spotkaniach.

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Gorąco polecam panią Anetę. Jest osobą życzliwą, wyrozumiałą i bardzo cierpliwą. Potrafi wspaniałe zaopiekować się pacjentem i sprawić, że poczuje się zrozumiany. Podczas spotkań panuje sympatyczna atmosfera, która bardzo pozytywnie wpływa na przebieg terapii. Polecam każdemu :)

 • Z
  Lokalizacja: DOM ROZWOJU

  Polecam terapię z Panią Anetą, jest najskuteczniejsza spośród dotychczas spotkanych terapeutów. Atmosfera zaufania i zrozumienia panująca w trakcie spotkań pozwoliła mi szybko otworzyć się i rozpocząć pracę nad moją depresją. Pani Aneta trafnie dobiera sposób prowadzenia terapii do pacjenta. Dzięki temu nie poczułam się jak "kolejny pacjent na kozetce".

 • W
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy emocionalne, akceptacja

  Panią Aneta polecam serdecznie każdemu, miałem problemy ze swoją osobą, dzieki wizytom nauczyłem sobie radzić z problemami i mogę pozytywnie patrzeć w przyszłość.Pani Aneta jest osobą cierpliwą ,pozytwyną i bardzą wyrozumiałą. Polecam każdemu.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psychoterapeuta dzieci i młodzieży oraz dorosłych, absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie, obecnie w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Psychologiczno-Medycznym „Mabor”, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, w trakcie procesu certyfikowania.

  Pracuje w nurcie integracyjnym, łączącym różne kierunki w psychoterapii (nurt psychodynamiczny, poznawczo-behawioralny, humanistyczny oraz terapię skoncentrowana na rozwiązaniach).

  Z pasją, dużą empatią i zaangażowaniem pomaga dzieciom i młodzieży odkrywać ich świat, wspierając jednocześnie w tej drodze rodziców. Uważa, że ​​związek terapeutyczny ma kluczowe znaczenie, dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór psychoterapeuty. Pomaga klientom maksymalizować ich mocne strony, zapewnia empatyczną przestrzeń. Interesuje się pomaganiem klientom w rozwiązywaniu ich problemów i doświadczeń życiowych, tak aby mogli skutecznie wprowadzać zmiany w jakości swojego życia.

  Pracuje pod stałą superwizją, swoją pracę konsultuje z superwizorem PTP. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Specjalizacje

 • Psychoterapia