Aneta Borczyk-Kotwas, pediatra Konin

lek. Aneta Borczyk-Kotwas

Pediatra

7 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Makowskiego 5, Konin
Gabinet Homeopatyczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja pediatryczna


Makowskiego 5, Konin

Gabinet Homeopatyczny

Pozostałe usługi

Konsultacja homeopatyczna


Makowskiego 5, Konin

Gabinet Homeopatyczny


Konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)


Makowskiego 5, Konin

Gabinet Homeopatyczny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Homeopatyczny choroby dzieci

Długo szukaliśmy właściwego sposobu leczenia. Do 3 roku zycia syn czesto chorował. Kończyło sie na antybiotyku i sterydach. Od znajomej ktora z sukcesem wyleczyla u Pani doktor astme u córki, zapisalismy sie na wizytę. Od tego czasu a bylo to juz 4 lata temu lecze dzieci tylko u Pani doktor. Bardzo dobry lekarz, trafnie dobiera leki. Wspaniały empatyczny człowiek. Polecam z całego serca ????.


Użytkownik zweryfikowany

U Pani Doktor leczymy się od roku, czyli od momentu gdy córcia walczyła już kolejny raz z przewlekłym przeziebieniami, którym nie było końca. Dodam, iż Pola miała dwa razy bakterie w moczu wyłączone oczywiście bez antybiotyku. Choć przy pierwszej bakterii colii temperatura utrzymywała się do 41 stopni.I to był przełom gdzie przestaliśmy się bać tak strasznie goraczki. Po wyłączeniu drugiej bakterii homeopatia u naszej wspaniałej Pani Doktor wyrzucilam wszystkie czopki i leki przeciwgoraczkowe.
Doktor Borczyk-Kotwas jest Aniołem Stróżem naszej rodziny, jest skarbnicą wiedzy i oaza spokoju. Emanuje empatiom i od razu wzbudza zaufanie, potrafi podtrzymać człowieka na duchu i wpadja wiarę w to, ze jesteśmy przezwyciężyć wszystkie trudności. Co do mojego syna jako jedyną Pani Doktor rozpoznala u niego odczyn poszczepienny , z którym zmagamy się praktycznie od 6 miesiąca Jego życia. Obecnie oboje przyjmują "odtrutke" od szczepionek i są to zupełnie inne dzieci. Gdyby od początku miała kontakt z Panią Doktor nigdy bym nie zaszczepila i nie narazila na to by zmagali się z konsekwencjami szczepień. Sami z mężem wspomagamy się leczeniem homeopatycznym.
Pozdrawiamy wspaniała Panią Doktor
Mama Marcela i Poli


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem przeszczęśliwa, pewna i spokojna o swoje zdrowie i mojej córci. Odkąd trafiłam do gabinetu Pani Doktor, nie znam drugiego tak dobrego lekarza, który leczy z takim zaangażowaniem i NAPRAWDĘ LECZY, a nie mechanicznie przepisuje leki, kasuje pieniądze i zbywa na pół roku. Dzięki Pani Doktor nie panikuję kiedy moja córcia dostaje gorączkę, wysypkę itp., bo wiem, że zawsze mogę liczyc na poradę, i nikt mi nie wmówi, że homeopatia to Ściema, to najlepsza metoda leczenia LECZY PRZYCZYNY powstnia choroby... Pani Doktor moge śmiało powiedziec, że jest "Naszym rodzinnym ANIOŁEM STRÓŻEM zdrowia"


M
Użytkownik zweryfikowany

ADAŚ CO MIESIĄC OD PRAWIE DWÓCH LAT CHOROWAŁ NA ANGINĘ I BRAŁ ANTYBIOTYKI,MIAŁ JUZ WYZNACZONY TERMIN NA WYCIECIE MIGDAŁÓW.PO WIZYCIE U PANI DOKTOR I TERAPII PIERWSZY RAZ ZWALCZYŁ ANGINE NIE BIORĄC ANTYBIOTYKÓW.(A W CZAISE ROPNEJ ANGINY MIAŁ TAKA GORACZKĘ, ŻE NA TERMOMETRZE BRAKŁO SKALI).
BARDZO PLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FOTOKADR KONIN


B
Użytkownik zweryfikowany

Szkoda, że tyle lat straciłam, zdrowia i pieniędzy nim trafiłam do tego Lekarza. Dzięki zastosowanemu leczeniu homeopatycznemu prze tego Lekarza nie mam nawracających infekcji dróg moczowych.


J

Pani Doktor Kotwas to super specjalista, i ma wspaniałe podejście do dzieci, to pierwszy lekarz do którego moja córka z ogromna chęcią chodzi, mówiąc o Niej "Moja ulubiona Pani doktor". Leczę córke u Pani Kotwas o d 3 lat i od tej pory nie używam antybiotyków i mysle że jest to wystarczajacy argument. Bardzo bardzo polecamy Amelka z mamą


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor Kotwas, to najlepszy lekarz jakiego znam. Od 4 lat leczę u niej córeczki, odkąd do niej trafiłam dziewczynki ani razu nie były na antybiotyku!!! Dzięki niej zrozumiałam, że szczepienia im są nie potrzebne!!! Moje córki ją uwielbiają, zawsze możemy na nią liczyć. Oboje z mężem również wspomagamy się naszą cudowną Panią Doktor, jest to prawdziwy lekarz jakich mało w Koninie. Jej wiedza jest ogromna, a My dzięki niej jesteśmy zdrowi, szczególnie dziewczynki. Homeopatia jest cudowna i nikomu nie szkodzi, dziewczynki chętnie jedzą kuleczki :). JA mam już ponad 100 leków i wiem na co je zastosować dzięki Pani Doktor:) Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym mamom! Jest to najwspanialszy lekarz i dzięki Bogu, że ją poznałam 4 lata temu, kiedy jedna z córek była bardzo chora. Z całego serca polecamy - Alicja, Robert, Gabrysia i Zuzia :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie