Andrzej Woźny, stomatolog Szczytno

lek. dent. Andrzej Woźny

Stomatolog więcej

14 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Łomżyńska 22f, Szczytno
Gabinet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjny i bezkonkurencyjny! Polecam każdemu. Każde leczenie przebiega prawie bezboleśnie i sprawnie, w dodatku dokładnie, bezpretensjonalnie.


D
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz dobry ale bardzo drogi. Mimo to jest jednym z najlepszych stomatologów w szczytnie...
Polecam z czystym sumieniem..


I
Użytkownik zweryfikowany

Pełna profeska, anielska cierpliwość, gabinet b. sterylny i choć lekarz stomatolog i ginekolog są egzekwo na pierwszym miejscu najmniej chętnie odwiedzanych przeze mnie specjalistów to z pewnością tu wrócę.... ;-)


L
Użytkownik zweryfikowany

zgadzam się że pan Andrzej jest strasznie oschły, ale nie bolą mnie zęby więc, mi to nie przeszkadza ;)


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z Pana doktora, odwiedzałam Pana z prawie 3- letnią córką. Na początku córka bała się i płakała, ale po kolejnych wizytach sama usiadła na fotelu i grzecznie otwierała buźkę. Byłam z nią u kilku dentystów ale tylko Pan doktor Woźny zabrał się konkretnie za ząbki mojej córki. Pan doktor jest sympatyczny, miły, konkretny i na pewno do Pana wrócimy jeśli będzie taka potrzeba. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie w gabinecie. Pozdrawiam serdecznie z córeczką Amelką ;-)


.
Użytkownik zweryfikowany

Doktor wyleczył zęby całej mojej rodzinie profesjonalnie, bez bólu, stresu i w komfortowych warunkach. Oprócz zębów wyleczył też nasz strach przed fotelem dentystycznym. Na pewno następnym razem w razie potrzeby swoje kroki skierujemy do jego gabinetu. Klasa Panie Doktorze!


M

Znamy się od lat. Pan doktor udowodnił wielokrotnie, że w swoim zawodzie jest bardzo zaangażowany. Polecam


G

Strasznie bałam się wszystkich stomatologów którzy próbowali cokolwiek mi zrobić. Przy Panu Woźnym czuję się bezpieczna i przestałam się bać! Chodzę do doktora zawsze gdy potrzebuję od ok 4-5 lat !! Jest najlepszym specjalista w Szczytnie ! Zna się na rzeczy, jako jedyny mówił mi co będzie po kolei robił i kiedy może boleć, a kiedy nie powinno. Uważam, że jest godny polecenia mimo wysokiej ceny pracy!


G

Pełny profesjonalizm. Solidny, rzeczowy, konkretny.Bardzo sprawnie robi co do niego należy. Zapytaj, jeśli masz jakieś wątpliwości. Wszystko ci wyjaśni.Po ostatniej wizycie jestem zachwycona. Stoję przed lustrem i z zadowoleniem szczerzę zęby.
I trzeba dodać, że z panią asystent tworzą naprawdę zgrany zespół.Dzięki, Doktorze.
Świetny fachowiec, fajny gość.


G

Strasznie bałam się stomatologów, a Pan Woźny jako jedyny nie okłamywał w którym momencie może zaboleć i jako jedyny mówił prawdę ! Uważam Go za najlepszego stomatologa w Szczytnie! Zna się na rzeczy, ma dobry sprzęt i sadzę, że kontakt z Nim wcale nie jest złe a wręcz przeciwnie ! POLECAM W 100%!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie