Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

www.centrumquantum.pl Specjalista psychiatra, specjalista seksuolog, psycholog, psychoterapeuta, biegły sądowy. Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie, Psychologii UMCS. Ukończ... więcej

 • Seksuolog pilnie!

  Witam.mam 23 lata i mam mlodą 19 letnia seksowną dziewczyne ale nie zawsze moge z nia kopulowac przez to ze moj czlonek nie zawsze jest sprawny bywa tak ze przez tydzien nic innego tylko seks jestem ciagle napalony a bywa tak ze i kolejne 3 tygodnie ciezko mi go w ogóle postawic albo utrzymac erekcje… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Andrzej Waniewski

  Proszę o kontakt telefoniczny. Pozdrawiam serdecznie. Waniewski

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • www.centrumquantum.pl
  Specjalista psychiatra, specjalista seksuolog, psycholog, psychoterapeuta, biegły sądowy. Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie, Psychologii UMCS. Ukończył czteroletnią szkołę psychoterapii w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie (ośrodek ten posiada akredytacje europejskie EAP i EAGT), szkołę focusingu (Instytut fur Intergrale Gesprachs- und Focusingtherapie ), specjalizację z psychiatrii i seksuologii, liczne dodatkowe szkolenia i konferencje z zakresu psychiatrii, seksuologii i psychoterapii.
  Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe (Oddziały Ogólnopsychiatryczne, Oddziały Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, Poradnie Psychiatryczne, praktyka własna, praktyka sądowa) Prowadził psychoterapię indywidualną i grupową osób dorosłych , szkolenia i warsztaty psychologiczne. W swojej pracy zajmuje się leczeniem zaburzeń lękowych, depresyjnych, seksualnych, jedzenia, snu, osobowości. psychotycznych oraz uzależnieniami. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrii Sądowej, Polskiej Federacji Psychoterapii, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Humanistyczno-Egzystencjalnej.
  tel.507566017

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychiatria
 • Seksuologia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Bardzo dobry specjalista. Kulturalny, otwarty czasami wesoły. Pierwszy raz miałem do czynienia z lekarzem z tej dziedziny i powiem szczerze, że właśnie kogoś takiego oczekiwałem. Polecam zestresowanym i znerwicowanym. Nie warto czekać.

 • moim zdaniem to jest dobry doktor.
  aktualnie do niego chodzę. jestem nieufną osobą ale odrazu zaufałam temu człowiekowi. jest sympatyczny. zawsze mogę mu się wygadać o swoich problemach i się poradzić.

 • jest świetny lekarz i spokojnym leczę się u. Pana Waniewskiego i powiem że bardzo pomaga jego terapia i leki które przepisał na nerwice bardzo polecam tego lekarza.

 • Bardzo polecam Pana doktora pomogl mi kilka lat temu a poniewaz nerwica powrocila z kilku problemow osobistych nie zawachalam sie nawet szukac innego lekarza tylko prosto do Dr Waniewskiego

 • jestem nieufnym dość człowiekiem, ale dr wzbudził moje zaufanie, był konkretny i rzeczowy, kompetentny, i leki które mi przepisal bardzo mi pomogły. też jako pierwszy psychiatra powiedział mi o psychoterapii. także polecam

 • Jest specjalista w wielu dziedzinach, to jest bardzo wazne. Nie trzeba szukac innego lekarza,aby porozmawiac o swoich problemach.Jest poza tym bardzo mily i kontaktowy. Poswieca pacjentowi tyle czasu, ile trzeba. Jest lekarzem najlepszy,jakiego spotkalam.Polecam.

 • byłem u niego w psrawie seksuologicznej. fachowy, konkretny, bezpośredni.
  jest w trakice specjalizacji z seksuologii i jednoczesnie zna się na psychoterapii, to też wyjaśnił ki z tej strony.

 • polecam doktora,jest naprawdę kompetentny (tak uważam - dodatkowo lekarz,psychoterapeuta,psycholog- pogratulowac),a dodatkowo przyjazny i fajny w kontakcie, co chyba tez jest wazne w tej profesji.

 • Miałem przyjemność pracować przez 2 lata na sesjach terapeutycznych u pana Waniewskiego. Zakończyliśmy kontrakt terapeutyczny pełnym sukcesem. Długo? No coż, trudny ze mnie przypadek. A on dał radę! Polecam! Świetny terapeuta.

 • Nie wzbudził mojego zaufania,przed powierzeniem mu swoich problemów chciałam dowiedzieć się czegoś o tym lekarzu ale nie pokazał mi niczego oprócz pieczątki co potwierdzałoby jego kompetencje,wizyta odbyła się w dziwnym miejscu...na ścianach nie było żadnego dyplomu a na drzwiach również nie było żadnej tabliczki nawet z nazwiskiem...tajemniczy człowiek?