Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Www.Centrumquantum.pl
Specjalista psychiatra, specjalista seksuolog, psycholog, psychoterapeuta, biegły sądowy. Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie, Psychologii UMCS. Ukończył…
więcej

 • Witam.
  Od pewnego czasu podczas współżycia z małżonką mam problem z erekcją.
  Kochamy się a po chwili zanika wzwód. Co robić czym to może być spowodowane?
  Przyznam że staramy sie o dziecko i niepokoi mnie ta sytuacja.
  Proszę o pomoc.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Andrzej Waniewski

  kłopoty z erekcją mają rózne podłoże, dzielimy je na somatyczne oraz psychologiczne, trzeba ocenić, w którym obszarze jest problem, i w zalezności od przyczyn wtedy podejmuje się rózne formy leczenia -… Więcej

 • Witam.Mamy z mezem problem ,podczas stosunku maz przy wytrysku ma straszny bol dolnego odcinka kregoslupa dretwe posladki,nie moze przez chwile sie ruszyc z bolu,nawet czasem dretwa noga co robic .Prosze o rade do jakiego lekarz ma sie zglosic.Pozdrawiam

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Andrzej Waniewski

  Witam
  proszę zgłosić się na początku przede wszystkim do neurologa celem wykluczenia jakichś stanów patologicznych w obrębie odcinka lędźwiowego kregosłupa ( w/w objawy moga sie pojawić przy dyskopatii… Więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Www.Centrumquantum.pl
  Specjalista psychiatra, specjalista seksuolog, psycholog, psychoterapeuta, biegły sądowy. Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie, Psychologii UMCS. Ukończył czteroletnią szkołę psychoterapii w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie (ośrodek ten posiada akredytacje europejskie EAP i EAGT), szkołę focusingu (Instytut fur Intergrale Gesprachs- und Focusingtherapie ), specjalizację z psychiatrii i seksuologii, liczne dodatkowe szkolenia i konferencje z zakresu psychiatrii, seksuologii i psychoterapii.
  Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe (Oddziały Ogólnopsychiatryczne, Oddziały Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, Poradnie Psychiatryczne, praktyka własna, praktyka sądowa) Prowadził psychoterapię indywidualną i grupową osób dorosłych , szkolenia i warsztaty psychologiczne. W swojej pracy zajmuje się leczeniem zaburzeń lękowych, depresyjnych, seksualnych, jedzenia, snu, osobowości. psychotycznych oraz uzależnieniami. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrii Sądowej, Polskiej Federacji Psychoterapii, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Humanistyczno-Egzystencjalnej.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychiatria
 • Seksuologia
 • Psychoterapia
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo dobry specjalista. Kulturalny, otwarty czasami wesoły. Pierwszy raz miałem do czynienia z lekarzem z tej dziedziny i powiem szczerze, że właśnie kogoś takiego oczekiwałem. Polecam zestresowanym i znerwicowanym. Nie warto czekać.

 • moim zdaniem to jest dobry doktor.
  aktualnie do niego chodzę. jestem nieufną osobą ale odrazu zaufałam temu człowiekowi. jest sympatyczny. zawsze mogę mu się wygadać o swoich problemach i się poradzić.

 • jest świetny lekarz i spokojnym leczę się u. Pana Waniewskiego i powiem że bardzo pomaga jego terapia i leki które przepisał na nerwice bardzo polecam tego lekarza.

 • Bardzo polecam Pana doktora pomogl mi kilka lat temu a poniewaz nerwica powrocila z kilku problemow osobistych nie zawachalam sie nawet szukac innego lekarza tylko prosto do Dr Waniewskiego

 • jestem nieufnym dość człowiekiem, ale dr wzbudził moje zaufanie, był konkretny i rzeczowy, kompetentny, i leki które mi przepisal bardzo mi pomogły. też jako pierwszy psychiatra powiedział mi o psychoterapii. także polecam

 • Jest specjalista w wielu dziedzinach, to jest bardzo wazne. Nie trzeba szukac innego lekarza,aby porozmawiac o swoich problemach.Jest poza tym bardzo mily i kontaktowy. Poswieca pacjentowi tyle czasu, ile trzeba. Jest lekarzem najlepszy,jakiego spotkalam.Polecam.

 • byłem u niego w psrawie seksuologicznej. fachowy, konkretny, bezpośredni.
  jest w trakice specjalizacji z seksuologii i jednoczesnie zna się na psychoterapii, to też wyjaśnił ki z tej strony.

 • polecam doktora,jest naprawdę kompetentny (tak uważam - dodatkowo lekarz,psychoterapeuta,psycholog- pogratulowac),a dodatkowo przyjazny i fajny w kontakcie, co chyba tez jest wazne w tej profesji.

 • Miałem przyjemność pracować przez 2 lata na sesjach terapeutycznych u pana Waniewskiego. Zakończyliśmy kontrakt terapeutyczny pełnym sukcesem. Długo? No coż, trudny ze mnie przypadek. A on dał radę! Polecam! Świetny terapeuta.

 • Nie wzbudził mojego zaufania,przed powierzeniem mu swoich problemów chciałam dowiedzieć się czegoś o tym lekarzu ale nie pokazał mi niczego oprócz pieczątki co potwierdzałoby jego kompetencje,wizyta odbyła się w dziwnym miejscu...na ścianach nie było żadnego dyplomu a na drzwiach również nie było żadnej tabliczki nawet z nazwiskiem...tajemniczy człowiek?