Adresy (3)

Migdałowa 4, Ursynów, Warszawa
Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Różana 12, Lubartów
Prywatny Gabinet Lekarski i Laboratorium. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry, profesjonalny lekarz. Miły, sympatyczny i uprzejmy. Zawsze uśmiechnięty. Badania wykonuje starannie, szczegółowo i delikatnie. Poświęca pacjentce tyle czasu, ile trzeba. Nie jest nastawiony na ilość pacjentek 'do przerobienia' tylko na wysoką jakość i dokładność badania. Wszystko konkretnie i zrozumiale tłumaczy. Proponuje różne badania dla dobra pacjentki, ale nie robi tego w nachalny, przymuszający sposób. Posiada odpowiedni sprzęt do przeprowadzenia usg piersi i usg dopochwowego. Doktor Olszewski posiada ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w swojej specjalizacji. Ponadto, oferuje dogodne terminy wizyt w ciągu tygodnia i w weekendy. Jestem jego pacjentką od kilku lat i wszystkie moje dotychczasowe dolegliwości ginekologiczne zostały szybko i trwale wyleczone. Jeśli nie zmienię miejsca zamieszkania, to będąc w ciąży wybiorę go na lekarza prowadzącego.


E
Użytkownik zweryfikowany

Bylam na pierwszej wizycie z podejrzeniem ciąży. Jestem zadowolona. Badanie przeporowadzone delikatnie. Merytoryczne wskazowki, skierowanie na badanie krwi (poziom hcg). Rozwazam opcję wyboru dr jako prowadzącego ciążę.


J
Użytkownik zweryfikowany

Podczas ciazy przez kilka kolejnych wizyt namawia na dodatkowe (nieprzymusowe) usg. Podczas ostatniej wizyty bardzo nieprzyjemny, użył niestosownych komentarzy. Podczas wizyty, gdzie nie robil USG zażyczył sobie 100 zł, mimo że sama porada kosztuje 50zł. Robiąc usg daje dwa paragony (50zł wizyta, 50zł usg). Niechętnie wydaje jakiekolwiek zaświadczenia. Prosząc o zwolnienie zaraz po wejsciu do gabinetu nie dostałam go ponieważ "nie zaznaczylam tego wczesniej". Chodziłam tylko dlatego, że rozpoczął prowadzenie ciąży. Podziękowałam i czas na zmiane lekarza. Nie polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pan doktor prowadził moją ciąże i jestem bardzo zadowolona. Zawsze wyczerpująco odpowiadał na moje pytania, a przed porodem doradził mi szpital oraz zasugerował żebym nie płaciła dodatkowo za osobistą położną czy pojedynczy pokój. Zaręczył za personel w szpitalu w którym pracuje. Faktycznie wszystko było jak powiedział. Polecam


N
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz kompetentny, w prowadzeniu ciąży jest bardzo dobry, wszystko wyjaśni, skieruje tam gdzie trzeba. Konkretny, delikatny, sympatyczny. Wszystkie niezbędne dokumenty podczas ciąży są. POLECAM serdecznie Pana Doktora :)


P
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz dobry. Szkoda, ze nie prowadzi praktyki w szpitalu - to może być mały problem. Wizyta prywatna przebiegła pomyślnie. Dobrze wszystko wytłumaczył i starał się pomóc. Byłam u niego 3 raz, za 3 razem jakoś wizyta nie przebiegła tak jak oczekiwałam. Spróbuje dla porównania gdzieś indziej, jednakże polecam tego lekarza.


G
Użytkownik zweryfikowany

Poszłam wczoraj na wizytę z mieszanymi uczuciami (po przejrzeniu opinii na tej stronie) i bardzo miło się zaskoczyłam. Doktor jest sympatyczny, konkretny i odpowiada na pytania nawet na te nie związane bezpośrednio z problemem z którym przyszłam. Badanie też było w porządku. Wypisał receptę, dał poradę i co więcej, potrafił mnie podnieść na duchu. Wyszłam z pozytywnym nastawieniem. Nie wiem czemu ludzie oczekują, że lekarz ma ich głaskać i przytulać. Tak jeszcze odnośnie negatywnych uwag tutaj: skoro uważa, że wina jest po stronie pacjentki - ma prawo to powiedzieć. I w końcu ginekolog to nie endokrynolog. Ciekawe czy ta Pani poszłaby do endokrynologa z problemem ginekologicznym?


K
Użytkownik zweryfikowany

Witajcie. Jest bardzo dobrym lekarzem. Nie traktuje kobiet przedmiotowo. Wszystko wyjaśnia dokładnie. Odpowiada na każde pytanie. Jest delikatny w badaniu. Prowadzi zapisy i więc jest wygodniej. Mimo że czasem się przedłużają wizyty i wchodzi się 10 min po czasie to lekarz przez to nie zaniedbuje pacjentek. Nie śpieszy się. Zapisy prowadzi tylko przez telefon. To jest wygodne. POLECAM lekarza .


M
Użytkownik zweryfikowany

nie polecam! Zrobił mi wykład nt macierzyństwa, nie chciał wypisać recepty na tabletki, badanie przeprowadził bardzo boleśnie, dziwne a nawet śmieszne hipotezy stawiał. Nigdy więcej do niego nie pójdę


G

W ZWIĄZKU Z TYM, IŻ POSIADAM ABONAMENT Z FIRMY W LUXMEDZIE A MÓJ GINEKOLOG JEST NA URLOPIE, POSZŁAM DO TEGO PANA Z WYNIKIEM HORMONÓW - NIE WYSZŁY NAJLEPIEJ.
WIEM, ŻE SPECJALISTĄ OD HORMONÓW JEST ENDOKRYNOLOG, ALE PIERWSZA WOLNA WIZYTA BYŁA ZA 2 MIESIĄCE...

PAN "DOKTOR" STWIERDZIŁ, ŻE ON NIE JEST OD TEGO...
NIE POWIEDZIAŁ MI NIC!!! NA TEMAT WYNIKÓW.
KAZAŁ IŚĆ DO ENDOKRYNOLOGA.
I TYLE ...

POSZŁAM DO TEGO LEKARZA, BO MIAŁ NAJKRÓTSZY CZAS OCZEKIWANIA NA WIZYTĘ- TERAZ JUŻ CHYBA WIEM DLACZEGO...

LEKARZ BEZ PODEJŚCIA I CHYBA BEZ POWOŁANIA.
JEDNO CO PEWNE- NIE SŁUŻY POMOCĄ.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie