Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Wybickiego 5/11, Łobez
Femina

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany

Dr Jarzębski prowadzi mi teraz pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona. Każda wizyta przebiega sprawnie, bez stresu i nerwów. Czesto mam do niego jakieś pytania na które odpowiada bardzo dokładnie rozwiewając moje wszystkie obawy. Wiadomo zdania na temat każdego lekarza będą podzielone ale dla mnie jest on jednym z najlepszych lekarzy w moim rejonie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Byłam właśnie na pierwszej wizycie u pana doktora na kasę chorych. Byłam 40 minut, zbadał mnie bardzo dokładnie, wszystko wyjaśnił i skierował na dodatkowe badania, ktore według niego powinnam zrobić. Nie patzry na zegarek i bada bardzo dokładnie. Pobrania cytologi prawie nie poczułam, zrobił to bardzo delikatnie. Jest bardzo sympatyczny , uprzejmy i zero stresu. Widać, że ma duże doświadczenie. Osobiście jestem bardzo zadowlona z wizyty.


M
Użytkownik zweryfikowany

Mimo, żę poszłam do niego na pierwsza wizytę i bardzo się bałam to napewno do niego wróce, bo było barzdo miło i sympatycznie. Wszystko mi wyjaśnił po kolei, róznież nie potwierdzam, ze nie potrafi odczytać usg...naprawde polecam tego lekarza.


P
Użytkownik zweryfikowany

Ja osobiscie jestem zadowolona z doktora podejscia do pacjentki To nie prawda ze jest gburowaty,wrecz przeciwnie jest pogodny i zawsze doradzi,na pytania rowniez odpowiada wyczerpujaco Kazdej pacjentce poswieca duzo czasu i nie patrzy na zegarek bo nastepna czeka


G

Najlepszy specjalista u jakiego sie leczylam.Prowadzil cala moją 1 ciążę mam nadzieję, że i kolejną poprowadzi. Byłam u niego i prywatnie i na kasę i nie odczulam różnicy w zachowaniu. Jasne, każdy ma lepszy czy gorszy dzień ale Pan doktor zawsze był dla mnie miły. Ma ogromne doświadczenie. Nie zgadzam się z opinią ze nie potrafi odczytać usg- uwazam wrecz przeciwnie- jest świetnym specjalistąi!u mnie szybko stwierdzil ze łożysko jest już stare gdzie inni specjalisci- w tym ci z doktoratem uwazali ze wszystko jest w nalezytym porządku!!! a nie do konca bylo!!!Potwierdzam natomiast że Pan Doktor nie wprowadza nie potrzebnej paniki!!!
Na prawdę polecam Pana DOktora bo to bardzo bardzo doświadczony LEKARZ!!! Kasia


E

Witam! U Pana Doktora leczyła się prywatnie 2lata. Sympatyczny, z poczuciem humoru, pomimo mojego niepokoju stanem zdrowia Pan Doktor potrafił mnie uspokoic i wytłumaczyc na czym rzecz polega. Z wizyt prywatnych byłam zadowolona, nie wiem jednak jak wygląda wizyta państowa. Raz chciałam się umówic na wizytę na kasę chorych, ale terminy wizyty były odległe, musiałabym czekac ok.3tyg a zależało mi na czasie wiec umawiałam się prywatnie. Koszt wizyty ok 60zł więc nie ma tragedii. Najważniejsze, aby lekarz u którego się leczymy był godny zaufania a za takiego uważam Pana Doktora. Z czystym sumieniem POLECAM!


M

Opinia z dnia 25.03.2009 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


J

Opinia z dnia 12.02.2009 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


G

To najlepszy specjalista jakiego znam,szczery,kompetentny,a przy tym wszystkim bardzo kuluralny.


E

Chociaż korzystałam z wiedzy i fachowości dr prawie 10 lat temu, zawsze będę dobrze mówiła o tym dr, ponieważ dzięki niemu donosiłam pierwszą ciążę. Nie wprowadza niepotrzebnej paniki, nie stresuje. Wysoka wiedza poparta długoletnią praktyką sprawia, ze będę zawsze polecała Pana doktora. Bardzo wysoka kultura osobista.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie