lek. dent. Andrzej Brodnicki

Stomatolog więcej

Kalisz 1 adres

Nr PWZ: 6042164

6 opinii

Adres

"Eskulap" Gabinet Stomatologiczny
Górnośląska 37a, Kalisz

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Zdecydowanie polecam. Profesjonalna obsługa i ogromna wiedza. Usunięcie osemki odbyło się bezboleśnie i bez żadnych powikłań. Najlepszy stomatolog u jakiego do tej pory byłam.

D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: "Eskulap" Gabinet Stomatologiczny Inny

Bardzo polecam dr Brodnickiego, pierwszy raz dr przyjął mnie w nocy z okropnym bólem 7, dokonał ekstrakcji zęba, wcześniej żaden stomatolog nie chciał się tego podjąć - bylam u kilku, ulga po niesamowita. Wizyta była bardzo długa, ale dr czekał aż dobrze mnie znieczuli, wszystko dokładnie tłumaczył, wykonał zdjęcie przed ekstrakcją i po ekstrakcji. Doktor jest bardzo dokładny, w gabinecie można czuć się bezpiecznie - sterylnie, telefon, toreba czy portfel ma swoje konkretne miejsce w gabinecie tu duży plus za to. Odwiedzilam kilkanaście gabinetów stomatologicznych, ale jeszcze nigdy wizyty nie były tak profesjonalne jak u dr Brodnickiego, mimo odległości jaka muszę pokonać do Kalisza wracam i będę wracac. Polecam!

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: "Eskulap" Gabinet Stomatologiczny przesunięcie chorej ósemki

Pan doktor przyjął mnie w nocy w dzień świąteczny na pomocy 24 ha z powodu silnego bólu zęba- zepsuta ósemka która się przesunela. Profesjonalnie podszedł do tematu. Mógł mnie odprawić z kwitkiem ponieważ położenie mojej ósemki było problematyczne pod zębem sasiadujacym. Pan doktor wykonał dwa przeswietlenia przed i po zabiegu. Poradził sobie z ekstrakcja mimo tak trudnego położenia. Do tego potrafił naciąć dziaslo i zalozyl szwy. Zabieg nie bolał mimo całego skomplikowania. Dał mi porządne znieczulenia. Wszystko tłumaczył. Zarówno w trakcie jak i po zabiegu. Przyjął mnie też na kontrole. rana dobrze sie goi 3 dni jestem po I do tej pory wzięłam tylko jeden apap w pierwszej nocy A teraz nie boli już prawie. Polecam Pana doktora. Profesjonalista a do tego nie oszczędza czasu na tłumaczenie działań. zabieg wykonał w nocy w święto poświęcając swój czas na tak trudna sprawę.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: "Eskulap" Gabinet Stomatologiczny

Jestem zachwycona doktorem Brodnickim. Zero bólu przy usuwaniu dolnej ósemki, szybkie gojenie. Było krótko i rzeczowo. Gorąco polecam!


M
Profil zweryfikowany

Dentysta powinien być artystą, a nie rzemieślnikiem. Brodnicki to artysta, jedyny chyba w tym mieście. Byłam u wielu dentystów w Kaliszu, nawet u miejscowych "sław" - straciłam u nich parę zębów, z którymi nie mogli sobie poradzić i sporo kasy. Wszystko co mi albo mojej rodzinie zrobił dr Brodnicki (nawet parę lat temu), to się trzyma i pięknie wygląda. Udało mu się też uratować zęby, których leczenia nikt nie chciał się podjąć, a wszędzie proponowano mi ich usunięcie. Wolę więcej zapłacić za dobry materiał i nowoczesną metodę niż patrzeć tylko za cenę i tracić uzębienie po jakimś czasie. Szczegóły dotyczące ostatniej wizyty: leczenie kanałowe dolnej szóstki, która dawała mi się we znaki. Najpierw miałam zrobione zdjęcie (podobno nie zawsze jest potrzebne). Potem wszystko miałam wyjaśnione tzn. co będzie robione, w jakich odstępach czasu i jaką metodą (o opis metody sama poprosiłam - pan doktor cierpliwie wszystko mi wytłumaczył). Razem podczas wszystkich wizyt siedziałam łącznie ok. 2-3 godzin na fotelu. Nic nie bolało, na pierwszej wizycie byłam znieczulona dziwnym urządzeniem, które mówiło po angielsku. Całe leczenie kosztowało może nawet trochę więcej niż u dentystki, która leczyła mi wcześniej zęby kanałowo, ale tych leczonych przez nią zębów już nie mam (było szybko i tanio!!). Gorąco polecam!!!


A
Profil zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz stosujący nowoczesne metody leczenia, ultra nowoczesne rozwiązania protetyczne. Nie popadł w rutynę, widać, że rozwija swój "warsztat". Kontakt z pacjentem jest świetny: uprzejmy, rzeczowy. Ceny adekwatne do wcześniejszych ustaleń, warte materiału i stosowanych leków, nie powalają z nóg przeciętnego pacjenta - są rozsądne. Podsumowując: bardzo polecam, gdyż w stosunku do stomatologów kaliskich, u których leczyłam się wcześniej - jest super.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania