lek.

Alina Blacha

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

8 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
224 odwiedziny w ciągu 30 dni

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie - studia ukończyła z wyróżnieniem. Od V roku studiów pracowała w ramach wolontariatu w Klinice Ortopedii i Traumatologii. Po ukończeniu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo życzliwa i rzetelna Pani doktor. Jestem bardzo zadowolono z przebiegu wizyty i podjętych przez Panią doktor działań. Wreszcie trafiłam we właściwe miejsce i na właściwego lekarza!

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dobry kontakt. Kompetentny , profesjonalny i co ważne życzliwy lekarz. Dziękuję za pomoc i z pełnym przekonaniem polecam.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor zna się na swoim fachu. Ma bardzo miłe i przyjazne podejście do pacjneta i profesjonalne podejście do problemu. Polecam bardzo serdecznie Panią doktor

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ŻAGIEL MED Szpital Prywatny z Przychodnią SpecjalistycznąUsługa: Zwykła wizyta

  Pani doctor jest bardzo rzetelna,zajęła się kompleksowo moimi problemami ze zdrowiem, bardzo duża wiedza, kompetencja, natychmiast zleciła mi dodatkowe badania, jestem bardzo zadowolona.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty. Powiem krótko: profesjonalizm, empatia, życzliwość i kompetencja. Z pełnym przekonaniem polecam.

 • A

  Bardzo sympatyczna i kompetentna zawsze można liczyć na Panią Doktor nigdy nie zostałam pozostawiona bez pomocy

 • Poni doktor jest Super lekarzem, przemiłą osobą bardzo dokładnie i wnikliwie bada i leczy .
  Polecam 100% Daje super rady .

 • Kompetentnie, sprawnie i uprzejmie. Polecam.
  Szkoda tylko, że gabinet wygląda gorzej niż recepcja, czy poczekalnia. Pewnie gabinet zarządu ZM wygląda równie skromnie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie - studia ukończyła z wyróżnieniem. Od V roku studiów pracowała w ramach wolontariatu w Klinice Ortopedii i Traumatologii. Po ukończeniu stażu podyplomowego w SPSK-4 zatrudniona w Klinice Ortopedii i Traumatologii w Lublinie. Uzyskała dwa stopnie specjalizacji z ortopedii i traumatologii - w 1998r. i 2003r. - oba egzaminy zdane z wyróżnieniem. W czasie całej pracy zawodowej uczestniczyła w wielu krajowych i zagranicznych kursach i sympozjach ortopedycznych, głównie rozwijając swoją wiedzę w zakresie chirurgii ręki i stopy. Była współbadaczem w kilkunastu badaniach klinicznych w zakresie profilaktyki p-zakrzepowej, leczenia bólu, oceny zrostu w złamaniach. Od 2006r. rozwijała działalność operacyjną poza Kliniką Ortopedii w ramach chirurgii 1- dnia. W styczniu 2015r. obroniła pracę doktorską pod tytułem "Wpływ zniekształcenia nadgarstka na przebieg i wynik leczenia złamania dalszej nasady kości promieniowej" - praca została nagrodzona wyróżnieniem. Zajmuje się leczeniem dorosłych, głównie wykonywaniem zabiegów operacyjnych w obrębie ręki (zespół cieśni nadgarstka, zespół kanału Guyon, zespół rowka nerwu łokciowego, choroba Dupuytrena, zaciskające zapalenie pochewek ścięgien zginaczy - palce przeskakujące, choroba de Querveinea, naprawy ścięgien i nerwów po zastarzałych uszkodzeniach, artrodezy stawów, usuwanie zmian guzowatych tkanek miękkich i kości) i stopy (paluchy koślawe, paluch sztywny, palce szponiaste, guzy stopy). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Publikacje

 • Wpływ zniekształcenia nadgarstka na przebieg i wynik leczenia złamania dalszej nasady kości promieniowej

Staże

 • Klinika Ortopedii i Traumatologii w Lublinie

Choroby

więcej