Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gabinet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • próchnica
 • ból zęba
 • braki zębowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne NEODENTAL wypełnienie kompozytowe

Jestem bardzo zadowolona po kolejnej wizycie u dr Alicji. Profesjonalnie, estetycznie, w przyjemnej atmosferze i co ważne - bez bólu :) polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor Alicji Rodziewicz. Świetne podejście do pacjenta i w pełni profesjonalne (i delikatne!) leczenie, Pani Doktor wszystko dokładnie i cierpliwie mi wytłumaczyła na temat leczenia i dalszych wizyt. Nowoczesny gabinet, bardzo dobrze wyposażony. Szczerze polecam!!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne NEODENTAL

Byłam ostatnio u Pani Doktor na wypełnieniu przedniego zęba. Zależało mi na estetyce, ale kompozyt, który użyła Pani Doktor nijak się ma do estetycznego. Nie jestem zadowolona z efektu. Do tego atmosfera panująca w gabinecie. Rozumiem, że asystentka czy higienistka mogła się uczyć, ale strofowanie jej przy pacjencie jest mało profesjonalne. Do tego zapłaciłam za dużo. Nieadekwatnie do wykonanej pracy i zadowolenia. Nie polecam i nigdy więcej nie umowię się do tej Pani. Pozdrawiam.

lek. dent. Alicja Rodziewicz

Droga Pani Patrycjo,

odnosząc się do Pani opinii -jest ona dla mnie sporym zaskoczeniem ze względu na to, że miałam wrażenie, że wyszła Pani zadowolona z wizyty, zwłaszcza, że zawsze po wykonanym zabiegu pokazuję Pacjentowi uzyskany efekt i rozmawiamy na temat wykonanej pracy. W tym przypadku odbudowy też tak było.

Jeżeli po powrocie do domu stwierdziła Pani, że efekt estetyczny jednak nie spełnia Pani oczekiwań lub z jakichś względów nie powiedziała Pani o tym od razu, zawsze jest możliwość umówienia się na bezpłatną wizytę w celu omówienia danego problemu, jego korekty i następnie znalezienia rozwiązania tak, aby ostatecznie była Pani zadowolona. Szczerze zachęcam w takiej sytuacji do kontaktu. W tej sytuacji niestety nie wiem, co konkretnie jest powodem Pani niezadowolenia. W gabinecie z pewnością łatwiej byłoby to ustalić.

Na efekt końcowy odbudowy ma wpływ wiele czynników, o czym wspominałam zachęcając do wykonania niezbędnego zdjęcia rtg na początku wizyty.

Co do ceny za wykonaną pracę-ciężko w tym temacie polemizować, natomiast osobiście uważam, że nie była ona wygórowana zwłaszcza za odbudowę estetyczną w odcinku przednim.

Pozdrawiam serdecznie, Alicja Rodziewicz.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • próchnica
 • ból zęba
 • braki zębowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją