Adres

ul. Wiadukt 5B lok.69, Dojlidy, Białystok
Gabinet Wsparcia Psychologicznego (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
61 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany

Pani Alicja jest profesjonalną, ciepłą osobą. Pomogła mi w zrozumieniu zaistniałej sytuacji rozstania z partnerem. W trakcie spotkań mogłam czuć się komfortowo oraz spojrzeć na wiele rzeczy z zupełnie innej perspektywy. Umożliwiło mi to powrót do stabilności, odzyskania poczucia własnej wartości oraz kobiecości. Cieszę się, że zdecydowałam się na terapię. Polecam ze względu na podejście do pacjenta oraz panującą atmosferę w trakcie spotkań.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Wsparcia Psychologicznego

Alicja jest mistrzem psychologii. Mieliśmy z mężem terapię małżeńską, a potem na spotkania chodziłam sama. Chociaż początkowo było we mnie dużo buntu na terapię i była dla mnie wybitnie trudna, wiedziałam, że albo Alicja pomoże mi uporać się ze sobą albo nikt. Dziś wiem, że za pracę nad sobą najbardziej odpowiedzialana jestem ja sama i łapię się na tym, że w trudnych chwilach zadaję sobie pytania podobne do tych stawianych przez Alicję. Staram się uporać z echem dawnych problemów sama. Dzięki Alicji, wiem o co mam pytać. Dziękuję Ci Alicjo za nieograniczone wsparcie i wskazanie azymutu na lepsze życie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Wsparcia Psychologicznego nerwica

Przede wszystkim wspaniały człowiek i świetna specjalistka. W stosunkowo krótkim czasie pomogła mi uporać się z poważnymi problemami. Bardzo empatyczna i profesjonalna. Ogrom wspaniałych rad jak poradzić sobie z nerwicą. Polecam każdemu kto boryka się z problemami emocjonalnymi.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Wsparcia Psychologicznego

Alicja to wspaniała, ciepła, ale co najważniejsze ogromnie mądra osoba. Trafiłam do niej „zaciągnięta” na siłę przez przyjaciółkę w bardzo kryzysowej sytuacji i tak już zostałam. Od pierwszego spotkania czułam, że trafiłam w dobre ręce. Alicja pomogła mi odnaleźć siebie, swoją wartość, siłę i radość. Niesamowite jak szybko, dzięki jej ogromniej wiedzy i umiejętnościom, moje życie nabrało barw! Bardzo, bardzo się cieszę, że trafiłam na Alę na swojej drodze. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i serce. Polecam!

K.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Wsparcia Psychologicznego traumatyczne przeżycie

Alicja to doskonały specjalista, bardzo mi pomogła. Przede wszystkim to ciepła osoba, zawsze uśmiechnięta , która potrafi słuchać i wyciągać wnioski. Niesamowite jest to , że przy tym ile jej opowiadałam o swoich przeżyciach , faktach rodzinie, ona wszystko pamiętała. niesamowicie uważnie słucha i trafnie diagnozuje. Dzięki niej zaczęłam się uśmiechać i wiem co dalej robić ze swoim życiem. Bardzo jej dziękuję i gorąco polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Wsparcia Psychologicznego

Doskonały specjalista! Wsparcie, zrozumienie, to wszystko otrzymamy od Alicji. Pod Jej przewodnictwem przeszliśmy z mężem meandry niezrozumiałych wydawało by się zachowań i odkryliśmy jego przyczyny. Osoba bardzo empatyczna, dyskretna i nieoceniająca. Chce się tylko wracać i rozmawiać jeszcze dłużej.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu depresja

Pani Alicja bardzo mi pomogła, otworzyła oczy na pewne sprawy. Czułam ogromne wsparcie z jej strony.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Wsparcia Psychologicznego

Alicja jest przede wszystkim ciepłą i otwartą osobą, wzbudzająca zaufanie i chęć rozmowy już od pierwszego spotkania. Imponuje posiadaną wiedzą i olbrzymim doświadczeniem. To wszystko sprawiło, że bez obaw mogłem opowiedzieć jej o swoich nawet najbardziej intymnych myślach, również tych, do których bałem się przyznać nawet sam przed sobą. Pozwoliło mi to na wniknięcie w głąb siebie, spojrzenie na swoje dotychczasowe życie i towarzyszące mu emocje niejako „z boku”. Nauczyłem się je dostrzegać, nazywać, rozumieć skąd się biorą, a w efekcie sprawić, aby przestały w destrukcyjny sposób rządzić moim życiem. Dzięki niej odnalazłem w sobie spokój oraz siłę do mierzenia się ze wszystkim, co przyniesie jutro. Żyję bez strachu, doceniając wartość każdej chwili.

Polecam z całego serca.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Wsparcia Psychologicznego

Pani Alicja Kulesza to wspaniały psycholog, fachowo potrafi pomóc zrozumieć problem i zmierzyć się z nim. Robi to z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem, okazuje dużo empatii, nie poucza, nie krytykuje, nie ocenia, emanuje dobrocią i serdecznością. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. W ciepły i przyjazny sposób buduje relacje z klientem. Uczy jak radzić sobie z rozterkami, domknąć pewne rozdziały, pogodzić z przeszłością, wybaczać własne błędy i budować poczucie własnej wartości. Budzi zaufanie i dodaje otuchy, jej uśmiech, ciepło i dobra energia ukoją strapioną duszę. Z pełnym przekonaniem polecam kontakt z Panią psycholog osobom zmagającym się z wewnętrznymi problemami, to inwestycja we własne szczęście i siłę na lata.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Wsparcia Psychologicznego

Alicja odmieniła moją osobę, albo lepiej będzie powiedzieć, że umożliwiła mi wyjście z mojej własnej bardzo zasklepiałej skorupy :) Trafiłam do niej trochę ponad rok przed moim ślubem, kiedy zaczęłam mieć ataki paniki. Jako osoba, która odpycha od siebie wszystko co może powodować zachwianie moich nastrojów, dopiero taki znak alarmowy w końcu mnie przekonał by szukać pomocy. Ataki paniki były dopiero początkiem diagnozy. Za tym poszło: nieumiejętność radzenia sobie z silnymi emocjami, odpychanie i nie radzenie sobie z emocjonalną stroną własną i innych ludzi, lęk przed odrzuceniem, trudności z angażowaniem się oraz mnóstwo nieprzepracowanych traum z przeszłości, umniejszanie własnego poczucia wartości. Ala przede wszystkim dała mi to co potrzebowałam: poczucie, że nie zwariowałam, prawo do odczuwania pełnego spektrum emocji. Nie oceniała mojego zachowania, nie krytykowała, nie pouczała. Słuchała o rzeczach dużych i drobnych. Czasem rozmawiałyśmy na tematy bieżące, czasem skupiałyśmy się na jakiejś istotniejszej sprawie. Wszystko to było traktowane z równym szacunkiem i równą uwagą. Dzięki niej poczułam w końcu, że moje emocje są ważne i nikt nie ma prawa mi nakazywać co mam czuć oraz zabraniać okazywania uczuć, nawet podprogowo. Nauczyłam się dzięki niej lepiej rozpoznawać swoje emocje, pozwoliłam sobie na ich przeżywanie, a tym samym zyskałam kontrolę i umiejętność dzielenia się nimi z innymi ludźmi. Stałam się o wiele silniejszym i bardziej otwartym na życie człowiekiem. Nie neguję własnych emocji i przeżywam je całą sobą, niezależnie od tego czy są pozytywne, czy negatywne. O wiele mniej rzeczy mnie przeraża i mam dużo bardziej pozytywne nastawienie do siebie i świata. Wyszłam ze swojej strefy komfortu i czuję się z tym wspaniale. Do końca życia będę jej za to niesamowicie wdzięczna.
Jeśli ktoś poszukuje terapeuty, który pomoże mu się zmierzyć z samym sobą i wyjść z tego zwycięsko, to niech ten gabinet wybierze w ciemno :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

15 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam serdecznie,
  zwracam się do Państwa z prośbą-pytaniem, jak pomóc mojemu 7-letniemu synowi, gdyż jako matka czuję, że jego zachowanie nie jest normalne i choć lekarz pediatra uspakaja mnie, że to minie, to jednak jak dla mnie 5-letni okres zaburzeń odżywiania nie staje się coraz bardziej niepokojący. Postaram sie po krótce przedstawić temat i bardzo proszę o pokierowanie mnie do odpowiedniego specjalisty w Częstochowie. Syn do 2 urodzin jadł wszystko- miał oczywiście swoje bardziej lub mniej ulubione potrawy. Wszystko zaczęło się kiedy jako 2 latek zachorował na biegunkę adenowirusową- spędziliśmy wtedy 2 tygodnie w szpitalu, gdzie musieliśmy przestrzegać rygorystycznej diety i po powrocie do domu, kiedy to mogliśmy pomału wracać do normalnego jedzenia syn zaczął odmawiać posiłków. Akcpetował tylko zupy i suche pieczywo oraz serki. Tak niestety zostało mu do tej pory. Staram sie w zupach przemycać mu wszystko co potrzebne i rzeczywiście nie widząc co je, akceptuje każdy smak. Problem pojawia sie w momencie kiedy chcę zaproponowac mu coś normalnego do jedzenia- widać, że bardzo mocno przezywa to psychicznie i nie może się przemóc aby wziąc choćby mały kawałek do ust... Martwię się gdyż jego ciało zaczęło się zmieniać- pojawił się cellulit na brzuchu, posladkach. Bardzo chciałabym mu pomóc, gdyż widzę w nim ogromną blokadę psychiczną... Do jakiego specjalisty mogłabym zgłosić się z tym problemem? Uprzejmie proszę o odpowiedź.

  Synek zwyczajnie moze sie bac jedzenia bo byc moze kojarzy mu sie z bolem,biegunka...Prosze pimyslec o psychologu dzieciecym,dietetyku...Nie moge podac kontaktu do specjalisty z Czestochowy bo nie jestem stamtad...

  lek. Alicja Kulesza

 • Zaczynam zastanawiac sie czy zdobede dziewczyne, po przez real,no. Na przystanku,na miescie,albo przez Internet.
  Poprzez portal spolecznosciowe, fb,nk,po przez grupy ,czy randkowych, sympatia, edarling czy flirt czat.
  Staram sie aby z dziewczyna zapoznac sie ,byc przyjaciela za rok ,dwa latal za pytac sie o chodze nie.
  Ale nie wiem czy pool am zadaniu.Bo dziewczyn sa wymagajace, samochod, kasa itp.Czy znajde I zdobede
  dziewczyne jaka

  Z przyjaźni raczej nie przechodzi sie do miłości,raczej odwrotnie...Jeśli na spotkaniu czuje Pan że dziewczyna sie Panu podoba,że macie o czym rozmawiac,to lepiej byloby myslec o związku a nie przyjaźni od razu...

  lek. Alicja Kulesza

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie


Specjalizacje

 • Psychoterapia