lek. dent.

Aleksandra Szwarc

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

42 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
217 odwiedzin w ciągu 30 dni

Standardowe leczenie zachowawcze (opracowanie ubytków) i leczenie endodontyczne (kanałowe) wykonuję najczęściej w powiększeniu przy użyciu lup czołowych. W trudniejszych przypadkach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Aleksandra Szwarc

  Gorąco polecam Panią Doktor! Po dwóch miesiącach problemów z leczeniem kanałowym , rozbijania się od gabinetu do gabinetu, w końcu trafiłam do Pani dr Szwarc. Uporała się z bólem i dokończyla leczenie w dwie wizyty! Budzi pełne zaufanie. Ciepła, otwarta, wyrozumiała. Dziękuję!

 • Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Aleksandra Szwarc

  Byłem na przeglądzie, zdjęciu kamienia i zaleczenia kilku dziurek.
  Wyjątkowy specjalista, ceni się, ale lepszego ze świecą szukać w okolicy ;)
  Pierwszy raz przyszedłem z polecenia i nie żałuję :D
  Polecam!

 • P
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Aleksandra Szwarc

  Atmosfera w gabinecie zawsze jest bardzo miła. Pani Aleksandra wraz z Panią Izą są zawsze uśmiechnięte, chętnie darzą pomocą i dobrą radą. Pani Doktor jest bardzo profesjonalna widać, że ma ogromną wiedze i doświadczenie. Zawsze omawia dokładnie całe badanie, a także radzi w jaki sposób prawidłowo dbać o zęby.
  Polecam wizytę u Pani Doktor.
  Pacjentka Marzena z córką Pauliną

 • K
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Aleksandra SzwarcUsługa: leczenie próchnicy

  W pełni profesjonalne podejście do pacjenta jak i jego problemu ( co dzisiaj mimo postępu technologicznego jak i miary czasów winno być standardem, a nie zawsze jest..) . Wizyta w miłej atmosferze z niespotykaną dzisiaj starannością i delikatnością . Po wyjściu z gabinetu mamy nie tylko zdrowe ząbki a i z przyjemnością się tu wraca..Zatem gorąco polecam,tym co się boja też, bo już się nie będą bali dentysty...

 • A

  Z przyjemnością dołączam do grona zadowolonych pacjentów. Pani doktor jest kompetentna ,sumienna i empatyczna. Gabinet jest świetnie wyposażony a Pani asystentka zdaje się czytać w myślach Pani doktor ;) Wizyty przebiegają sprawnie i przyjemnie. Pacjent jest dokładnie informowany co się dzieje z zębami i jaki będzie przebieg leczenia. Widzimy na monitorze jak wygląda ząb przed w trakcie i po leczeniu. Muszę też docenić Panią doktor za to,że jest bardzo subtelna i skupiona podczas pracy.

  Aleksandra Szwarc2017-01-22

  Bardzo dziękuję za tak miłą opinię. Miło przeczytać o sobie takie słowa - motywują mnie one do dalszej pracy. Pozdrawiam Aleksandra Szwarc

 • Goraco Polecam Dr Szwarc.
  Od pierwszej chwili atmosfera jest spokojna i przyjazna.
  Pani jest profesjonalne i ma przyjemne podejście do pacjenta. Sympatyczna i wszystko pięknie tłumaczy.

  Pani praca jest najwyższej jakości i nie mogłam być szczęśliwsza.

  Polecam Dr Szwarc każdemu wiem, kto potrzebuje dentysty.

  Teraz już nie boi się dentystów i moje wizyty u lekarza dla mnie przyjemność! :)

  Dziękuje Ci bardzo :)
  Olivia U.


  I highly recommend Dr. Szwarc.
  From the first moment the atmosphere is calm and friendly.
  Dr Szwarc is professional and has a pleasant and caring approach to patients. She explains everything clearly and beautifully.

  Her work is of the highest quality and I couldn't be happier.

  I recommend Dr Szwarc to anyone i know who needs a dentist.

  Now, I am no longer scared of dentists and my visits are a pleasure! :)

  Thank You very much :)
  Olivia U.

 • J

  Polecam z czystym sumieniem! Poszłam na wizytę do Pani Aleksandry z jednym problemem, ale okazało się, że niestety mam wiele zębów do ponownego wyleczenia, mimo wcześniejszych regularnych wizyt u innego stomatologa. Przed podjęciem leczenia, wszystko zostało wytłumaczone a rezultaty pokazane na podglądzie z kamery, więc nawet najbardziej podejrzliwa osoba nie miałaby powodu do zarzucenia złych intencji jak to czasem bywa. Czuć, że jest się w rękach lekarza z powołania. Dzięki Pani Aleksandrze wreszcie mogę być spokojna o stan mojego uzębienia, pozostaje tylko żal do poprzedniego stomatologa, który swoją pracę wykonał nierzetelnie. W gabinecie panuje miła atmosfera. Co do kosztów to są adekwatne do wykonanej pracy i nie żałuję żadnej złotówki wydanej na wizyty, tym bardziej, że dojeżdżam do Pani Aleksandry ponad 200 km. Oby więcej było takich miłych i kompetentych lekarzy! Pozdrawiam Panią Aleksandrę i Panią asystentkę, której również należy się uznanie. Dziękuję za sukcesywne doprowadzanie do ładu mojego uśmiechu :)

  Aleksandra Szwarc2016-12-10

  Dziękuję za baaardzo miłą opinię. Podziwiam wytrwałość w pokonywaniu tak dużej odległości :)
  A co do Asystentki Izy jest niczym oaza spokoju i łagodności, która wpływa kojąco zarówno na pacjentów jak i na mnie :)
  Pozdrawiam Aleksandra Szwarc

 • M

  Polecam wszystkim dr. A. Szwarc. Profesjonalne podejście do pacjenta, nowoczesny gabinet oraz przyjazna atmosfera. Wizyty u Pani doktor to dla mnie przyjemność .

 • Polecam !! Uraz z dzieciństwa do dentystów znikł bardzo profesjonalnie i z miłą atmosferą. Bardzo dużo dobrych porad dotyczących dbania o zęby. Pozdrawiam

  Aleksandra Szwarc2016-08-19

  Trauma z dzieciństwa rzutuje na nasze lęki w życiu dorosłym. Jak widać przy odrobinie dobrej woli z obu stron można ten lęk stopniowo łagodzić. Serdecznie pozdrawiam Panie Mateuszu.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor ma bardzo profesjonalne podejście do dzieci. Miła sympatyczna wszystko pięknie tłumaczy, opowiada co robi. Polecam

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Standardowe leczenie zachowawcze (opracowanie ubytków) i leczenie endodontyczne (kanałowe) wykonuję najczęściej w powiększeniu przy użyciu lup czołowych. W trudniejszych przypadkach wspomagam się mikroskopem
  Dzięki zastosowaniu lup albo mikroskopu mogę zapewnić pacjentom najwyższą jakość leczenia kanałowego i zachowawczego, która jest nieporównywalna w stosunku do leczenia tradycyjnego (bez powiększenia). Praca pod mikroskopem lub lupami stomatologicznymi umożliwia mi wielokrotne powiększenie i doskonałe oświetlenie pola zabiegowego, co zwiększa szanse na prawidłowe leczenie.
  Hołduję zasadzie "widzieć znaczy wiedzieć", a im obiekt większy tym lepiej widoczny, dzięki czemu jest możliwe zobaczenie ognisk próchnicy lub struktur anatomicznych zęba niewidocznych gołym okiem.
  Uzyskane duże powiększenia pozwalają na wykonanie precyzyjnych zabiegów, które bez powiększenia nie były dotychczas możliwe do przeprowadzenia.

  Jestem lekarzem z powołania, swój zawód uprawiam z pasją już 20 lat.
  Specjalizacja z zakresu stomatologii ogólnej, liczne kursy i szkolenia pozwalają mi na ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji.
  Cechuje mnie indywidualne i holistyczne (całościowe) podejście do pacjenta. Zawsze staram się dociec przyczyny zaistniałego problemu. Nie traktuję pacjenta jako „zbioru zębów”, lecz jako człowieka, u którego stan jamy ustnej dużo mówi o współistniejących chorobach (np. niedoborach witamin).
  Jeżeli jest to tylko możliwe przedstawiam pacjentowi alternatywne drogi wyjścia z zaistniałego problemu np. różne opcje odbudowy protetycznej.

  Gabinet wyposażony jest w nowy unit stomatologiczny (rok produkcji 2016) z kamerą
  wewnątrzustną, piaskarką itd. Zainstalowany na miejscu aparat RTG umożliwia szybką i skuteczna diagnostykę.
  Liczne urządzenia takie jak:
  - mikroskop (zapewnia wielokrotne powiększenie i doskonałe oświetlenie pola zabiegowego, co zwiększa szanse na prawidłowe leczenie)
  - endometr (do mierzenia długości kanałów),
  - pulpometr (do badania żywotności miazgi),
  -endocheck (ultradźwiękowa końcówka do płukania kanałów)
  pomagają w prawidłowej diagnostyce i leczeniu chorób miazgi.

  W gabinecie przyjmuję 5 dni w tygodniu zarówno rano jak i po południu, więc każdy pacjent mam możliwość znalezienia dogodnego dla siebie terminu wizyty.Preferowaną forma kontaktu jest rozmowa telefoniczna pod numerem czterdzieści sześć osiemset siedemdziesiąt cztery czterdzieści jeden zero zero. W wyjątkowych sytuacjach przyjmuję również w soboty.
  Gabinet w Brzezinach jest moim JEDYNYM miejscem zatrudnienia, wiec nie spieszę się do pracy w innych gabinetach. Maksymalnie skupiam się na wykonywanej czynności u określonego pacjenta. Aby mnie nie rozpraszać telefony odbiera asystentka.

  Wypełnienia w zębach mlecznych mogą być dobrane do koloru zęba lub w 6 innych wesołych kolorach. Każdy maluch po wizycie otrzymuje upominek. Jeśli dziecko lepiej czuje się w obecności bliskich to nigdy nie wypraszam ich do poczekalni! NIE WYKONUJE ŻADNYCH ZABIEGOW NA SIŁĘ WBREW DZIECKU!
  Współpracuję z lekarzem ortodontą, chirurgiem szczękowo-twarzowym oraz peridontologiem, więc pacjent może liczyć na fachową i kompleksową opiekę medyczną.
  Łódź

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia dziecięca