Aleksandra Rybicka-Padykuła, weterynarz Bytom

lek. wet. Aleksandra Rybicka-Padykuła

Weterynarz więcej

4 opinie

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Podhalańska 7, Bytom
Przychodnia Weterynaryjna OLVET

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

Użytkownik zweryfikowany

Sceptycznie podchodziłem do relacji znajomych myśląc że przesadzają z komplementami. Mieli rację... W pakiecie również wsparcie psychologiczne opiekuna. Weterynaria to nie moja specjalność ale widać wielkie zaangażowanie nawet dla najmniejszych pacjentów. Poziom wiedzy i analiza sytuacji z uwzględnieniem wszelkich możliwości mnie zaskoczyły. Pani doktor to bardzo miała i empatyczna profesjonalistka. Najwyższa nota z czystym sumieniem i uśmiechem :) Polecam!


G
Użytkownik zweryfikowany

Zwierzęta trzeba kochać i mieć dla nich serce aby można było im skutecznie pomóc. Pani doktor ma świetne podejście do pacjentów, ogromną wiedzę i dużą dozę zdrowego rozsądku. Potrafi też wyjaśnić opiekunowi co dolega jego zwierzakowi, jakie są możliwe sposoby leczenia i rokowania. Co najważniejsze - dobro zwierząt jest dla niej zawsze na pierwszym planie.
Buziaki od rudego Malfika :)


Z
Użytkownik zweryfikowany

Absolutnie fantastyczna Pani Doktor! rewelacja. świetne podejście do zwierząt, poświęcenie! przez 2 godziny w piątkowy wieczór, po godzinach pracy podawała kroplówkę mojej psinie, by wyratować ją z chróbska! szybkie działanie, szybkie wyniki! polecam wszystkim! naprawdę lekarz z powołaniem!


F
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z ogromnym sercem, dociekliwy, oddany zwierzakom. Niech nikogo nie zmyli młody wygląd i drobna postura, za tym się kryje duża wiedza i niemałe doświadczenie. Pierwszy raz widzę, jak mój pies staruszek biegnie do drzwi, aby przywitać i przytulić się do Pani doktor, nawet on szybko skojarzył, że pojawienie się Pani Oli topomoc i ulga w cierpieniu. Polecam :-)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie