Aleksandra Pomianek, weterynarz Poznań

lek. wet. Aleksandra Pomianek

Weterynarz więcej

12 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul.Galileusza 8, Grunwald, Poznań
Gabinet Weterynaryjny"Albavet.medica"Aleksandra Pomianek

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizacja "Choroby psów i kotów" (w trakcie)


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
12 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Weterynaryjny"Albavet.medica"Aleksandra Pomianek Inny

Bardzo dobra, zaangażowana lekarka , trafnie stawia diagnozy, zawsze wszystko wyjaśnia. Czy to pies, czy chomik, każdy zwierzak będzie dobrze zaopiekowany :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Weterynaryjny"Albavet.medica"Aleksandra Pomianek

Nie mam wątpliwości, że dr Pomianek to weterynarz z powołania, a dodatkowo po prostu empatyczna osoba i wspaniały człowiek. Dzięki niej moja schorowana 15-letnia kotka przeżyła dodatkowy miesiąc bez bólu i cierpienia. Mało tego, ciągle pojawiały się z jej strony nowe pomysły jak mojemu zwierzakowi jeszcze pomóc. W przypadku leczenia drugiego mojego kota, pomoc Pani Doktor również okazała się nieoceniona. Diagnozy były zawsze trafne, a leczenie dopasowywane do stanu zwierzaka. Dr Pomianek jest ostatnią osobą, którą posądziłabym o uprawianie swojego zawodu tylko i wyłącznie dla zysku. Mało tego, jej troska o stan zwierzęcia nie kończy się jedynie na jego pobycie w gabinecie. Żadne słowa nie są w stanie oddać tego, jak bardzo jestem wdzięczna Pani Doktor za pomoc, kontakt i wsparcie. Żałuję też, że nie ma w skali oceny "Wspaniały", bo dr Pomianek właśnie taka wg mnie jest.


Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz z powołania! Nasza Kicia nie mogła trafić lepiej. Pani doktor b. wnikliwie zajęła się kotką, sprawnie przeprowadziła operacje przewodu pokarmowego, wyczyściła żołądek i teraz opiekuje się w okresie pooperacyjnym, podając codziennie kroplówki i leki przeciwbólowe. Poza godzinami czynnego gabinetu konsultujemy telefonicznie zachowanie kotki a nawet w niedzielę "pacjentka " ma podawane leki. Życzyłabym każdemu takiego lekarza ! Pani Doktor, dziękujemy za zaangażowanie i troskę.


E
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo miła i fachowa pani weterynarz. Zna się na swojej pracy, moja kota po ciężkiej operacji bardzo szybko wróciła do zdrowia. Poza tym jest bardzo sympatyczna i pomocna. Ceny moim zdaniem nie są szczególnie wygórowane. Ogólnie polecam.


S
Użytkownik zweryfikowany

Osobiście nie jestem zadowolona z usług pani weterynarz Pomianek.Lekarz wystawił niewłaściwą diagnozę,skutkiem tego nie odpowiednie leki.Zwierzę bardzo na tym ucierpiało.Cena wizyty nie adekwatna do porady.Brak doświadczenia zawodowego i obycia ze zwierzętami.


S

Opinia z dnia 07.10.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor Ola jest naprawdę cudowną osobą i bardzo kompetentnym lekarzem. Kocha zwierzaki i najzwyczajniej w świecie - zależy Jej na nich. Mój kocur jest pacjentem p. Oli od 3 lat, więc wiem co mówię!!!


O
Użytkownik zweryfikowany

Pani Aleksandra to weterynarz o wielkim sercu. Widać, że rzeczywiście jej zależy na czworonożnych pacjentach. Ceny tak umiarkowane, że byłam baaaaaaardzo mile zaskoczona. Polecam ją gorąco jako wspaniałego i kompetentnego lekarza.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest świetnym specjalistą, kocha zwierzęta. Fachowa opieka nawet przy zwykłych kontrolnych wizytach wiele dla mnie znaczy, bo wiem,że mój kotek jest na pewno zdrowy i nie mam powodów do niepokoju. Serdecznie polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Od niedawna, leczę u Pani Oli naszą kochaną Megunie i kicię. Zgadzam się ze wszystkimi poniższymi opiniami tu przedstawionymi, dlatego nie będę się powtarzać. Mam porównanie z opieką innych weterynarzy, bo zwierzęta w moim życiu są od zawsze. Pani Ola to po prostu WSPANIAŁY CZŁOWIEK, a nie tylko weterynarz. Dziękujemy pani Olu !!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizacja "Choroby psów i kotów" (w trakcie)


Powiązane wyszukiwania