Aleksandra Kilen-Zasieczna

Dietetyk

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Dietetyk dziecięcy, dietetyk dla dorosłych. Właścicielka poradni dietetycznej dla dzieci i dorosłych JeszFresh w Warszawie. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz... więcej

Adresy i cenniki

 • JeszFresh Poradnia Dietetyczna

  Obrzeżna 5, Mokotów
  02-691 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Wizyta wstepna dla pary (60 min) 220 zł
  Wizyta druga wraz z dietą dla pary (30 min) 380 zł
  Pakiet 1m (wizyta wstępna, wizytą z dietą, wizyta kontrolna) 359 zł
  Pakiet 3m dla pary (wizyta wstępna, wizytą z dietą, 3 wizyty kontrolne) 809 zł
  Pakiet 6m dla pary (wizyta wstępna, wizytą z dietą, 6 wizyt kontrolnych) 1 059 zł
  Pakiet 12m (wizyta wstępna, wizytą z dietą, 12 wizyt kontrolnych) 1 599 zł
  Wizyta wstępna (60 min) 120 zł
  Wizyta druga wraz z dietą (30 min) 200 zł
  Wizyta kontrolna dla pary (60 min) 140 zł
  Pakiet 1m dla pary (wizyta wstępna, wizytą z dietą, wizyta kontrolna) 629 zł
  Pakiet 6m (wizyta wstępna, wizytą z dietą, 6 wizyt kontrolnych) 639 zł
  Pakiet 12m (wizyta wstępna, wizytą z dietą, 12 wizyt kontrolnych) 959 zł
  Pakiet 3m (wizyta wstępna, wizyta z dietą, 3 wizyty kontrolne) 479 zł

  więcej

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dietetyk dziecięcy, dietetyk dla dorosłych. Właścicielka poradni dietetycznej dla dzieci i dorosłych JeszFresh w Warszawie.
  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, na kierunkach: Dietetyka oraz Technologia Żywności i Żywienie Człowieka.
  Członkini Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.
  Specjalista do spraw żywienia HiPP - dietetyk w Klubie mojego Maluszka HiPP.
  Ekspert na wielu kluczowych portalach internetowych w dziedzinie dietetyki, zdrowego żywienia oraz żywienia w chorobach m.in. na portalu abczdrowie. Publikuje artykuły z zakresu zdrowego stylu życia na blogu JeszFresh, Fit&Easy oraz w serwisach internetowych (gazeta.pl, abczdrowie.pl oraz we-dwoje.pl), współpracuje m.in. z firmą Green Factory Holding oraz cateringiem dietetycznym.

  O PRACY Z PACJENTAMI
  Moim pacjentom pomagam wprowadzać prawidłowe nawyki żywieniowe na co dzień.
  Uczę w jaki sposób samemu wybierać wartościowe produkty i przyrządzać zdrowe, a jednocześnie smaczne i łatwe posiłki.
  Uważam, że właściwe odżywianie nie oznacza stosowania wyniszczających organizm, popularnych diet cud oraz bezwzględnego liczenia spożytych w ciągu dnia kilokalorii, ale sięganie po żywność smaczną, odżywiającą ciało i dającą energię niezbędną do codziennego funkcjonowania, z jednoczesnym stosowaniem się do zasad prawidłowego żywienia.

Artykuły

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • D
  Lokalizacja: JeszFresh Poradnia DietetycznaUsługa: Pakiet 6M (wizyta wstępna, wizytą z dietą, 6 wizyt kontrolnych)

  Serdecznie polecam panią Aleksandrę! Z nadmiarem kilogramów walczę właściwie odkąd pamiętam. Życie na wiecznej diecie jest dołujące i ciężkostrawne. Choć czasem udawało się zrzucić troszkę kilogramów, efekty były krótkotrwałe, a wraz z kilogramami wracało poczucie beznadziei i złości. Dziś, po raz pierwszy wierzę, że to może się udać! Nasza kilkumiesięczna współpraca zaowocowała spadkiem kilkunastu kilogramów, bez wysiłku, wiecznego głodu i skrupulatnego liczenia kalorii. Serdeczność Pani Doktor, towarzysząca od pierwszej wizyty, nie raz podniosła mnie na duchu, zwłaszcza w krótkich chwilach zwątpienia. Przede mną jeszcze daleka droga, ale widzę ją bardzo optymistycznie! Dziękuję bardzo!

  Aleksandra Kilen-Zasieczna2017-03-20

  Pani Doroto, trzymam za Panią kciuki i dziękuję za tak pozytywną opinię!

 • E
  Lokalizacja: JeszFresh Poradnia DietetycznaUsługa: Wizyta kontrolna

  wybierając dietetyka kierowałam się opiniami zamieszczonymi na znanylekarz.pl potwierdzam wszystkie dotyczące Pani Aleksandry są jak najbardziej prawdziwe i zasłużone
  Polecam jeśli szukają Państwo dietetyka warto

  Aleksandra Kilen-Zasieczna2017-03-15

  Pani Emilio, dziękuję za Pani opinię!

 • Lokalizacja: JeszFresh Poradnia DietetycznaUsługa: Pakiet 1M (wizyta wstępna, wizytą z dietą, wizyta kontrolna)

  Pani Aleksandra to bardzo dobry specjalista. Przyszłam do niej po to, żeby zgubić troszkę kg ale też wyrobić nawyk zdrowego odżywiania. A poza tym idąc na wizytę dowiedziałam się, że mam niedoczynność tarczycy. Pani Aleksandra bardzo rzetelnie podeszła do tematu. Przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad dotyczący moich nawyków, sposobu żywienia i innych dolegliwości, a przy tym była bardzo miła i serdeczna. Wszystko wzięła pod uwagę, a ułożony plan żywieniowy już po tygodniu przynosił efekty bo czułam się co raz lepiej. Przepisy proste i smaczne - jest z czego wybierać :) Polecam :)

  Aleksandra Kilen-Zasieczna2017-03-14

  Pani Iwono, dziękuję za tak miłą opinię :)

 • Pani Aleksandra to bardzo dobry dietetyk polecam każdemu kto ma problemy w żywieniu. Pomaga nie tylko ustabilizować wagę ciała ale także zadbać o nasze zdrowie i poprawić wyniki badań poprzez prawidłowe przygotowanie diety specjalnie pod wymagania danego klienta. Jak najbardziej polecam :)
  Anna

 • E

  Rzetelne podejście do tematu diety w ciąży, rozsądne porady i wskazówki, elastycznośc w działaniu. Polecam.

  Aleksandra Kilen-Zasieczna2016-12-12

  Dziękuję za opinię :)

 • Przemiła osoba, co bardzo ułatwia mówienie o wcale nie takich przyjemnych sprawach. Dodatkowo ogromna kompetencja i wiedza. W trakcie diety świetny kontakt i wsparcie, co bardzo ułatwia pilnowanie się wszelkich wytycznych. Dodatkowo np. grymasiłam na propozycje posiłków i Pani Aleksandra bez problemu je wymieniła zgodnie z moimi wskazówkami. Polecam serdecznie!!!

  Aleksandra Kilen-Zasieczna2016-12-01

  Dziękuję za opinię i trzymam kciuki za kolejne postępy!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła osoba , na poważnie podchodzi do pacjenta. Jestem dopiero po pierwszej wizycie ale Pani Doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie i jestem dobrych myśli co do naszych następnych spotkań.

  Aleksandra Kilen-Zasieczna2016-11-22

  Pani Ewelino, serdecznie dziękuję za opinię. Liczę, że uda nam się osiągnąć cel, jakim przede wszystkim jest nauka prawidłowych nawyków żywieniowych :)

 • Bardzo rzetelne podejście do tematu i satysfakcjonująca wiedza. Polecam - duża elastyczność i indywidualność diety byłą dla nas zaletą. Moje dziecko z zainteresowaniem stosowuje diete co przynosi znaczne efekty w ubytku wagi. Korzystamy i będziemy korzystać . POlecam

 • E

  Bardzo dziękuję poradni oraz Pani Aleksandrze za mądre i profesjonalne podejscie do problemu nadwagi nastoletniego chłopca. Nic porozumienia, jaka się między moim synem a P. Olą nawiązala, pozwoliła na bezproblemowe przejście na zdrowa dietę i szybkie osiągnięcie wymarzonych efektów.

 • K

  Z czystym sumieniem mogę polecić tę placówkę jak i usługi Pani Oli. Na początku wizyty wita człowieka pełen ciepła uśmiech Pani Oli, który zachęca do szczerego zreferowania problemu, po dokładnym wywiadzie i pomiarach otrzymujemy dietę idealnie dopasowaną do danych gustów i preferencji. Co ważne, nie jest to dieta sztywna a elastyczna - którą można przekształacać i tworzyć wiele smacznych dań - oczywiście z zachowaniem proporcji i gramatury :) a co najważniejsze - dieta przynosi efekty! Naprawdę polecam!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online