Dr n. med.

Agnieszka Zawirska verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Medicor

  Lekarz bardzo przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Punktualna wizyta, bez pośpiechu. Pani doktor skupiła się na poszukiwaniu przyczyny problemu, zleciła badania i szczegółowo wytłumaczyła jak pielęgnować chore miejsca. Serdecznie polecam

 • Szukasz dermatologa? Pacjenci polecają:

  Karolina Olek-Hrab
  Karolina Olek-Hrab
  Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej
  Św. Marcin 43/2, Poznań
  Pani Docent K. Olek- Hrab dokładnie, bez pośpiechu obejrzała wszystkie znamiona, cierpliwie i rzeczowo odpowiadała… więcej

  Beata Walkowiak
  Beata Walkowiak
  Dermatolog
  OS.ST.BATOREGO 80ABD, Poznań
  bardzo miła, rzetelnie podchodząca do pacjenta, niespiesząca się i dokładana w wykonywaniu swojej pracy, widać,… więcej

  Anna Sadowska-Przytocka
  Anna Sadowska-Przytocka
  Dermatolog
  Poznań
  Pierwszy dermatolog, który wreszcie wyleczył mnie z trądziku po kilku latach cierpienia. Chorowałam na trądzik… więcej

  Monika Ziemiańska
  Monika Ziemiańska
  Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej
  Swiety Marcin 23/6, Poznań
  Pani doktor była trzecim dermatologiem, do którego udałam się z problemem nawracającego trądziku. Przeprowadziła… więcej

  Aleksander Karpisiewicz
  Aleksander Karpisiewicz
  Dermatolog
  Święty Marcin 43, Poznań
  Dr Karpisiewicz to profesjonalista w swojej dziedzinie. Świetny diagnostyk, z wyjątkowo serdecznym podejściem do… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy ambulatoryjnej z pacjentami z problemami skóry, włosów i paznokci. Ukończyłam z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny w Poznaniu w 1999r roku.
   Po stażu lekarskim rozpoczęłam studia doktoranckie w Klinice Dermatologii w Poznaniu. W tym czasie pracowałam również wiele lat na Oddziale Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.
   Tytuł doktora nauk medycznych został mi nadany w 2005 roku za pracę pt. Badania nad zakażeniami grzybami chorobotwórczymi oraz nosicielstwem drożdzaków Candida u chorych na łuszczycę. Później zostałam asystentem w Zakładzie Mikologii Lekarskiej i Dermatologii UM w Poznaniu.
   Prowadziłam liczne zajęcia dydaktyczne dla studentów pielęgniarstwa, fizjoterapii, położnych oraz kosmetologii UM w Poznaniu. Jestem autorką wielu artykułów poglądowych i oryginalnych, opublikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych. Podnosiłam swoje umiejętności również za granicą, podczas stypendium UM w Klinice Dermatologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Kilonii, a także pracując w 2006 roku w Szpitalu Uniwersyteckim św. Wincenta w Dublinie.

  Specjalizacje

  • Dermatologia i wenerologia

  Usługi

  Gabinety Lekarskie Medicor

  Powstańców Wielkopolskich 4, Stare Miasto, 61-895 Poznań, wielkopolskie

  Konsultacje dermatologiczne wiziyta pierwszorazowa 110 zł
  Konsultacja dermatologiczna dzieci wizyta pierwszorazowa 110 zł
  Konsultacje dermatologiczne rodzinne- dla 2 osób- wizyta pierwszorazowa 200 zł
  Wizsyta kontrolna 90 zł
  Dermatoskopia 150 zł
  Dermatoskopia "rodzinna" dla 2 osób 220 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Medicor

   Lekarz bardzo przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Punktualna wizyta, bez pośpiechu. Pani doktor skupiła się na poszukiwaniu przyczyny problemu, zleciła badania i szczegółowo wytłumaczyła jak pielęgnować chore miejsca. Serdecznie polecam

  • T
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie MedicorUsługa: leczenie trądziku

   Doktor Zawirska jest lekarzem naprawdę godnym polecenia. Po wielu próbach leczenia trądziku wreszcie trafiłem do Niej. Wyjaśniła mi dokładnie przyczyny choroby, wytłumaczyła zasady higieny i zaleciła płyn z antybiotykiem, który zadziałał rewelacyjnie. Jeśli będę musiał wrócić do dermatologami , to na pewno do Doktor Zawirskiej

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie MedicorUsługa: konsultacje dermatologiczne

   Lekarz godny polecenia. Pani Doktor bez pośpiechu przeprowadziła wywiad lekarski. Potrafi słuchać, nie pominęła moich spostrzeżeń. Bardzo konkretnie podeszła do mojego problemu. Rzeczowo wyjaśniła przyjmowanie leków. Polecam w 100%.

  • I
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Medicor

   Lekarz z powołania! Przede wszystkim wizyta odbyła się o czasie. Pani Doktor przeprowadziła dokładny wywiad. Zweryfikowała leki, które zażywam na inną chorobę (mimo, że myślałem, że jest to nieistotne). Dr Zawirska jest osobą konkretną, z dużą wiedzą medyczną, a przy tym sympatyczną i miłą. Z wizyty wyszedłem nie tylko z receptą, ale i z dokładnymi wyjaśnieniami jak postępować przy mojej chorobie. Polecam!

  • A
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Medicor

   Bardzo konkretna, ale zarówno miła Pani Doktor. Poświęciła mi dużo uwagi. Swoją diagnozę postawiła po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu. Zrozumiale wyjaśniła etapy leczenia oraz sposób przyjmowania leków. w 100 % polecam!

  • A
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie MedicorUsługa: zmiana ropna na skórze nosa

   Jestem z wizyty u Pani Doktor bardzo zadowolony. Wizyta odbyła się bez pośpiechu. Na początku zebrała bardzo dokładny wywiad, starając się rzetelnie ustalić przyczynę mojego problemu. Wyjaśniła szczegółowo zasady pielęgnacji skóry i wytłumaczyła dokładnie jakie są możliwości leczenia. Zapisała 2 maści , które już po kilku dniach dały bardzo zadawalającej efekt. Lekarz kompetentny i bardzo przyjaźnie nastawiony do pacjęta. Polecam!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG