Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychologiczna online (opis) • 150 zł

Konsultacja online (opis) • 150 zł

Psychoterapia indywidualna (opis) • 150 zł +2 więcej

Psychoedukacja online (opis) • 150 zł

Usługa szkoleniowa (tematyka do ustalenia) (opis) • 300 zł


Najpóźniej 30 minut przed wizytą dostaniesz SMS oraz e-mail z linkiem do konsultacji online. Połączysz się z telefonu lub komputera.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


FlinsMED
ul. Kolejowa 37A, Gryfów Śląski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


150 zł

Konsultacje online

Trwa 50 minut. Konsultacje są pierwszymi spotkaniami, w trakcie których lepiej się poznajemy, omawiamy doświadczane trudności i ustalamy możliwości dla dalszej współpracy.150 zł

Konsultacje online

Trwa 50 minut. Konsultacje są pierwszymi spotkaniami, w trakcie których lepiej się poznajemy, omawiamy doświadczane trudności i ustalamy możliwości dla dalszej współpracy.150 zł

Konsultacje online

Trwa 50 minut. Psychoterapia odbywa się po sesjach konsultacyjnych. Prowadzę ją w nurcie poznawczo-behawioralnym, z wykorzystaniem CFT i TEAM CBT.


ul. Kolejowa 37A, Gryfów Śląski

150 zł

FlinsMED

Trwa 50 minut. Odbywa się po wstępnych konsultacjach. Psychoterapię prowadzę w nurcie poznawczo-behawioralnym, z wykorzystaniem CFT i TEAM CBT.

Pozostałe usługi


ul. Kolejowa 37A, Gryfów Śląski

150 zł

FlinsMED

Trwa 50 minut. Konsultacje są pierwszymi spotkaniami, w trakcie których lepiej się poznajemy, omawiamy doświadczane trudności i ustalamy możliwość dalszej współpracy.ul. Kolejowa 37A, Gryfów Śląski

150 zł

FlinsMED

Trwa 50 minut. Oferta dla osób zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy z zakresu psychologii i psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Przed wizytą ustalimy konkretne zagadnienia do poruszenia.150 zł

Konsultacje online

Trwa 50 minut. Dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Przed wizytą skonsultujemy jakie zagadnienia mają być poruszone.300 zł

Konsultacje online

Szczegóły do ustalenia w prywatnej wiadomości.ul. Kolejowa 37A, Gryfów Śląski

Od 300 zł

FlinsMED

Do indywidualnego ustalenia w prywatnej wiadomości.

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam z wyróżnieniem studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim, a obecnie szkolę się na psychoterapeutę w Szkole Psychoterapii Poznawc...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychologia społeczna

Znajomość języków

  • Polski

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
E
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacje online psychoedukacja online

Jestem szczęśliwa, że trafiłam na Agnieszkę. Jest zaangażowana i skupiona przez co wie jak ze mną pracować żeby mi pomóc. Odkąd do niej chodzę czuję się coraz lepiej i wiem że to dopiero początek dobrych zmian.

R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: FlinsMED psychoterapia indywidualna

Polecam bardzo pania Agnieszke. Pełne zaangażowanie.

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: FlinsMED psychoterapia indywidualna

Polecam Pania Agnieszkę jest bardzo profesjonalnie przygotowana do swoich zadań


K
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacje online Konsultacja psychologiczna online

Bardzo wydoki poziom wiedzy, przyjazne podejście, zrozumienie problemu, szczegółowe wyjaśnienia.
Każda wizyta była trafnie zdjagnozowana zrozumiale wyjaśniona.


I
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Pani Agnieszka to bardzo konkretna osoba. Wszystko tłumaczy i wyjaśnia, a w razie potrzeby rozwiewa nasze wątpliwości..


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Dzień dobry. Pisze w dość nietypowej sytuacji. Nie dogaduje się z rodziną męża gdzie mieszkamy w domu z jego rodzicami. Mąż stwierdził że był u psychologa i rozmawiał o moim zachowaniu. Psycholog powiedział mu że mam problem ze schematami, jest mała szansa na moje wyleczenie a jedyną opcją jest separacja bo leczenie daje tylko 2%szans. Czy psycholog nie widząc pacjenta, może wydać taką opinię? Pytając męża jaką mam chorobę, mąż mówi że nie zapamiętał. Co ciekawe, psycholog po spotkaniu ze mną potwierdza że mąż u niego był ale nie chce wyjawić co mówił mężowi.

Dzień dobry,
etyka zawodowa, ale też zwyczajnie praktyka uniemożliwia nam diagnozowanie osób, których nigdy nie widzieliśmy i z którymi nigdy nie rozmawialiśmy. Nazwałabym to bardziej wróżeniem, niż pracą opartą o metody naukowe. Rolą psychologa jest wspieranie pacjenta, z którym pracuje, a nie diagnozowanie członków jego rodziny czy udzielanie rad takich jak np. separacja. To pacjent podejmuje decyzje. Często zdarza się tak (i jest to naturalne), że pod wpływem emocji i wcześniejszych przekonań zapamiętujemy z rozmowy tylko wybrane fragmenty lub zapamiętujemy je w zniekształcony o nasze interpretacje sposób. Przy ocenie różnych sytuacji warto mieć to na uwadze. W tym przypadku - na ile to co mąż mówił było powtórzeniem słów specjalisty, a na ile jego interpretacją.
W przypadku konfliktów w domu warto rozważyć podjęcie terapii rodzinnej lub terapii par z mężem, jeśli oczywiście wszystkie strony wyrażają taką chęć i są na to gotowe. Jeśli Pani osobiście doświadcza trudności emocjonalnych, albo chciałaby Pani poprzez pracę nad sobą polepszyć jakość swojego życia - warto rozważyć terapię indywidualną.
Wszystkiego dobrego!

mgr Agnieszka Toros

Witam!
Mam taki problem z którym borykam się przez większość mojego życia.
Czuję, że nie pasuje do mojego środowiska, w jakim bym nie był czuję się jak intruz, wszędzie czuję spisek i że każdy robi coś przeciwko mnie i przez to powoduje kłótni, bo nie wytrzymuje w środku. Potem mam poczucie winy i boje się, że przez to będę sam. Jak wychodzę z domu czuję, że każdy na mnie patrzy i się śmieje ze mnie, bądź obgaduje.
Przez to się stresuje i wszystko mi nie wychodzi. Nie potrafie się utrzymać jednej pracy, bo dochodzę bo czuję się dojeżdżamy.
Nie wiem co mam robić.
Można prosić o pomoc?
Dziękuję i pozdrawiam!

Dzień dobry, na podstawie opisywanych przez Pana trudności sugerowałabym zgłoszenie się do psychoterapeuty w celu pogłębienia wywiadu. Dzięki temu specjalista lepiej zrozumie to, czego Pan doświadcza i będzie w stanie zaproponować metody, dzięki którym poprawi się jakość Pana życia. Nad wszystkim tym, o czym Pan pisał, jak najbardziej można pracować terapeutycznie :) ważne jest to, żeby był Pan gotowy do wprowadzenia zmian i czuł się dobrze w kontakcie z wybranym przez siebie terapeutą. Wszystkiego dobrego!

mgr Agnieszka Toros

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania