dr n. med.

Agnieszka Stembalska

Genetyk

6 opinii +dodaj

Umów wizytę 26 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalistą z zakresu genetyki klinicznej i laboratoryjnej genetyki medycznej. Od 1997 zatrudniona jestem… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu,
  specjalistą z zakresu genetyki klinicznej i laboratoryjnej genetyki medycznej.

  Od 1997 zatrudniona jestem na etacie naukowo-dydaktycznym w Katedrze i Zakładzie Genetyki Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (od 2003 r. na stanowisku adiunkta). Jestem autorką i współautorką kilkudziesięciu prac naukowych z zakresu genetyki klinicznej, genetyki nowotworów.
  Od początku mojej pracy zawodowej obok działalności naukowej i dydaktycznej na Uczelni, zajmuję się poradnictwem genetycznym (ponad 15-letni staż pracy).
  Jestem Członkiem Towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka, Polskiego Towarzystwa Genetycznego, Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Europejskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka. Od 2010 pełnię także funkcję Członka Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w dziedzinie Genetyka kliniczna.
  Prowadzę specjalistyczne poradnictwo z zakresu genetyki klinicznej obejmujące: 1) poradnictwo w przypadkach niepowodzeń rozrodu; 2) poradnictwo przedkoncepcyjne; 3) poradnictwo prenatalne; 4) poradnictwo u dzieci/dorosłych z zespołami wad wrodzonych, cech dysmorficznych, zaburzeniami rozwoju fizycznego oraz intelektualnego i chorobami uwarunkowanymi genetycznie; 5) poradnictwo dla rodzin z obciążeniem złośliwymi chorobami nowotworowymi.

  Porady udzielane są zarówno osobom chorym, jak i zainteresowanym członkom rodziny.

Specjalizacje

 • Genetyka kliniczna

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KARDIO-Med Wrocław Sp. z o.o.Usługa: poradnictwo genetyczne

  Bardzo fachowo i cierpliwie przeprowadzona wizyta, Pani doktor na spokojnie tłumaczy i objaśnia wszystkie zagadnienia. Polecam

 • G
  Lokalizacja: KARDIO-Med Wrocław Sp. z o.o.

  Bardzo sympatyczna i profesjonalna Pani doktor. Godna polecenia,cierpliwie i rzeczowo odpowiadała na wszystkie pytania nawet te najtrudniejsze,a co najwazniejsze jej podejscie do tematu bardzo zminimalizowalo stres i strach przed badaniem ,ktore mnie czeka.

 • S
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska PolimedUsługa: nieprawidłowosc w badaniach prenatalnych

  wspaniała kobieta! spokojnie, delikatnie acz fachowo wyjaśniła sprawę możliwych wad genetycznych u dziecka, bardzo podniosła na duchu! cieszę się że trafiłam na tę Panią i z całego serca polecam

 • K

  Sympatyczna, rzeczowa pani dr.
  W razie problemow dala adres mailowy do siebie. Polecam z czystym sumieniem

 • M

  Profesjonalny specjalista, a przy tym miła i sympatyczna osoba. Polecam każdemu kto potrzebuje dokładnej analizy i ciepłego podejścia do pacjenta.

 • C

  Miła, serdeczna osoba. Przeprowadziła z nami pełen wywiad, zbadała córkę, wytłumaczyła dokładnie jakie mogą być problemy i jakie badania mogą je wykluczyć/potwierdzić. Wizyta trwała niemal godzinę, nie czułam zniecierpliwienia lekarki. W razie kolejnych wątpliwości podała również swojego maila.