dr n. med.

Agnieszka Stembalska

Genetyk

12 opinii +dodaj

Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalistą z zakresu genetyki klinicznej i laboratoryjnej genetyki medycznej. Od 1997 zatrudniona jestem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KARDIO-Med Wrocław Sp. z o.o.Usługa: konsultacje genetyczne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Dowiedzialam sie wszystkiego, czego chcialam. Wizyta odbyla sie w spokojnej i milej atmosferze i trwala 45min. Pani doktor przeprowadzila z nami dokladny wywiad i wszystko bardzo dokladnie wyjasnila. Dzięki wizycie jestem spokojniejsza i wiem co robić. W razie pytan/watpliwosci podala swojego maila. Polecam!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KARDIO-Med Wrocław Sp. z o.o.Usługa: konsultacje genetyczne

  Polecam Panią Doktor. Na wizytę udałam się w związku ze złymi wynikami badań prenatalnych (test PAPP-a). Pani Doktor jest rzeczowa, a jednocześnie miła i uśmiechnięta. Nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Stara się spokojnie wszystko wytłumaczyć i każe pytać o każde wątpliwości. Przedstawia pacjentowi możliwości dalszej diagnostyki. Dodatkowo służy dalszym wsparciem podając swój adres e-mail.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KARDIO-Med Wrocław Sp. z o.o.Usługa: konsultacje genetyczne

  Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor wytłumaczyła każdy wynik dokładnie, nie pomijała niczego, wręcz nie spodziewałam się, aż takiej dokładności! Bardzo dużo rzeczy się dowiedziałam, o których nie miałam pojęcia. Wywiad został przeprowadzony dokładnie, aby móc szczegółowo udzielić mi porady. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Polecam każdemu.

 • Lokalizacja: KARDIO-Med Wrocław Sp. z o.o.

  Do gabinetu Pani Doktor zostałam skierowana przez lekarza onkologa. Pani Doktor przeprowadziła wnikliwy wywiad lekarski. Pani Doktor ma bardzo dobry kontakt z pacjentem.Wizyta super, niezwykle profesjonalna. Bardzo polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Poliklinika Na Grobli

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Udziela profesjonalnych i wyczerpujących odpowiedzi a także porad popartych doświadczeniem i znajomością problemu. Poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentce - wizyta bez pośpiechu.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr bardzo sympatyczna, podeszła do naszego problemu bardzo rzeczowo. Przekazała nam informację co dalej mamy badać. Szczerze polecam, każdemu wizytę u pani Doktor.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KARDIO-Med Wrocław Sp. z o.o.Usługa: poradnictwo genetyczne

  Bardzo fachowo i cierpliwie przeprowadzona wizyta, Pani doktor na spokojnie tłumaczy i objaśnia wszystkie zagadnienia. Polecam

 • G
  Lokalizacja: KARDIO-Med Wrocław Sp. z o.o.

  Bardzo sympatyczna i profesjonalna Pani doktor. Godna polecenia,cierpliwie i rzeczowo odpowiadała na wszystkie pytania nawet te najtrudniejsze,a co najwazniejsze jej podejscie do tematu bardzo zminimalizowalo stres i strach przed badaniem ,ktore mnie czeka.

 • S
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska PolimedUsługa: nieprawidłowosc w badaniach prenatalnych

  wspaniała kobieta! spokojnie, delikatnie acz fachowo wyjaśniła sprawę możliwych wad genetycznych u dziecka, bardzo podniosła na duchu! cieszę się że trafiłam na tę Panią i z całego serca polecam

 • K

  Sympatyczna, rzeczowa pani dr.
  W razie problemow dala adres mailowy do siebie. Polecam z czystym sumieniem

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu,
  specjalistą z zakresu genetyki klinicznej i laboratoryjnej genetyki medycznej.

  Od 1997 zatrudniona jestem na etacie naukowo-dydaktycznym w Katedrze i Zakładzie Genetyki Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu (od 2003 r. na stanowisku adiunkta). Jestem autorką i współautorką kilkudziesięciu prac naukowych z zakresu genetyki klinicznej, genetyki nowotworów.
  Od początku mojej pracy zawodowej obok działalności naukowej i dydaktycznej na Uczelni, zajmuję się poradnictwem genetycznym (ponad 15-letni staż pracy).
  Jestem Członkiem Towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka, Polskiego Towarzystwa Genetycznego, Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Europejskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka. Od 2010 pełnię także funkcję Członka Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w dziedzinie Genetyka kliniczna.
  Prowadzę specjalistyczne poradnictwo z zakresu genetyki klinicznej obejmujące: 1) poradnictwo w przypadkach niepowodzeń rozrodu; 2) poradnictwo przedkoncepcyjne; 3) poradnictwo prenatalne; 4) poradnictwo u dzieci/dorosłych z zespołami wad wrodzonych, cech dysmorficznych, zaburzeniami rozwoju fizycznego oraz intelektualnego i chorobami uwarunkowanymi genetycznie; 5) poradnictwo dla rodzin z obciążeniem złośliwymi chorobami nowotworowymi.

  Porady udzielane są zarówno osobom chorym, jak i zainteresowanym członkom rodziny.

Specjalizacje

 • Genetyka kliniczna