Adres

Bolesława Limanowskiego 11/2, Olsztyn
Gabinet lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski rana na rece

Pani doktor zachowala sie bardzo nieprofesjonalnie. Nie pozwolila mi, jako corce, opisac problemu ojca (88 lat) i bardzo niegrzecznie, podniesionym tonem zarzucila mojemu mezowi (ktory jest lekarzem rodzinnym i psychiatra) ze udzielil pierwszej pomocy tacie zamiast zglosic sie na pogotowie. Tato moj mial duza rane na rece od zegarka (niklowego). Pani doktor stwierdzila ze jak moj tato lubi ten zegarek to moze go nadal nosic (ku mojemu zaskoczeniu). Na nastepna wizyte przynioslam ten skorodowany zegarek zeby pokazac pani doktor. Pani doktor natychmiast zmienila zdanie i dala mi wyklad ile ludzi ma alergie na nikiel o czym nie wsponmiala na pierwszej wizycie. Podczas drugiej wizyty pani doktor lekcewarzyla mine odwracajac sie do mnie ostentacyjnie tylem. Pani doktor nie potrafia sie przyznac ze popelnila blad radzac mi ze tata nadal moze nosic zegarek kory spowodowal ostra alergie i ze brak pani doktor podstawowych zasad grzecznosciowych.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo mila Pani Doktor . Konkretna widać że zależy jej na pacjentach. Polecam wszystkim. Wytłumaczy wszysto zapisze. Widac ze to prawdziwy kompetentny lekarz nie nastawiony na pieniądze. Polecam wszystkim najlepszy drematolog w Olsztynie


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor już na pierwszej wizycie trafiła z diagnozą. Po 2 dniach kuracji była wyraźna poprawa stanu skóry. Odczułam ulgę w problemie który męczył mnie od lat.Ponadto wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, co jest dla mnie również bardzo ważne. Jestem wdzięczna!


E
Użytkownik zweryfikowany

Dr. Agnieszka Owczarczyk -Saczonek jest lekarzem , którego mozna nazwać lekarzem z dawnych czasów , to znaczy takim , który wysłucha , da dobre leczenie z pozytywnym skutkiem i do tego jest przesympatyczna , uśmiechnieta i miła . Takich lekarzy w obecnych czasach niestety jest brak ,. Życzę by zawsze Pani była tak wspaniałą i skromną osobą , Ewa Kołodziejek


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem zadowolona z usług Pani doktor, udało jej się mnie wyleczyć, skierowała mnie tam gdzie trzeba, przepisała dobre leki, wszystko super, jednak niestety 100 zł za wizytę... Nie na każda kieszeń. Jeśli ktoś moze sobie pozwolić to polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie