lek. dent. Agnieszka Kurjańska

Stomatolog · Więcej O specjalizacjach

Rzeszów 2 adresy

Nr PWZ: 1137983

6 opinii

Usługi i ceny

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Adresy (2)

Agnieszka Kurjańska
Filia kliniki stomatologicznej - Primadent Ropczyce

Parkowa 1/2, Ropczyce

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

6 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • W

    Od kilku lat jesteśmy całą rodziną pod opieką Pani Agnieszki. Wspaniała kobieta, profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Jesteśmy bardzo zadowoleni , że trafiliśmy właśnie w ręce Pani Agnieszki. Zawsze pomocna, tłumaczy każdą wizytę. Każdemu możemy z czystym sumieniem polecić Naszą Panią Doktor.

     • Klinika Stomatologiczna Primadent Inny  • 

  • K

    Byłam na wizycie pierwszy raz u Pani doktor, wspaniała osoba, empatyczna, pełen profesjonalizm, z pewnością jeszcze wrócę i co najważniejsze nic nie bolało

     • Filia kliniki stomatologicznej - Primadent Ropczyce Inny  • 

  • Bardzo miła i sympatyczna pani Doktor.Pełen profesjonalizm.Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani Doktor.Polecam panią Agnieszkę jako Super Stomatologa !!!

     •  • 

  • Bardzo miła i sympatyczna pani Doktor ! Delikatna ,perfekcyjna w tym co robi ,jestem bardzo zadowolona z wizyt i w 100 procentach mogę polecić panią Agnieszkę jako super stomatologa !!!

     •  • 

  • I

    Wspaniała pani Doktor! Kompetentna, cierpliwa a przy tym bardzo miła !
    Byłam tez u Niej z moim pięcioletnim synem i doskonale przeszliśmy tą wizytę.
    A co najważniejsze mamy dobrze wyleczone zęby i wytłumaczone nurtujące nas problemy.
    Gorąco polecam!

     •  • 

  • Z czystym sumieniem mogę polecić panią Agnieszke.Wzbudza zaufanie, wysoka jakość usług, miła obsługa, kompetentność, indywidualne podejście do pacjenta.Jest bardzo delikatna i czuła na ból.Na pewno wrócę na niejedną wizytę do tego specjalisty . Polecam !!

     •  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania