Adres

Kwiatkowskiego 29, Tarnobrzeg
Pracownia psychoterapii SELF Agnieszka Kozicka (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka

Psychoterapia • 70 zł

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Psychoterapia

70 zł


Kwiatkowskiego 29, Tarnobrzeg

Pracownia psychoterapii SELF Agnieszka Kozicka

Opinie

Brak opinii o lekarzu

Ten lekarz nie ma jeszcze opinii na ZnanyLekarz. Dodaj pierwszą.

Dodaj opinię

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Moje biologiczne dzieci mówią do mojego partnera od kilku lat tato bo pytały oto i wyraził na to zgodę ,on też ma córkę (ktora mieszka z mamą i jej partnerem-będą mieli dziecko)która początkowo też do mnie mówiła mamo (ale po uwagach babci,że nie jestem jej mamą tylko obcą babą mówi ciociu)której teraz po ponad 4 latach zaczęło niby to przeszkadzać. Ona robi wszystko by nas rozdzielić a w tym wtóruje mama mojego partnera . co mam robić jak im tłumaczyć bo jestem załamana tym co on (mężczyzna mojego życia )wyprawia. proszę o pomoc

  Witam serdecznie. Wydaje się, iż najlepszym rozwiązaniem będzie bezpośredni kontakt z psychologiem bądź też psychoterapeutą. Należy przyjrzeć się bliżej problemom. Trudno zaobserwować pewne procesy jedynie poprzez kontakt internetowy.

  mgr Agnieszka Kozicka

 • Od 3 lat odczuwam lęk i ucisk w klatce piersiowej to wszystko zwiększa się gdy z kimś rozmawiam. Serce mi wali, gorące poty zalewają do tego mam pustkę w głowie i nie wiem co powiedzieć. Co to takiego? Czy terapia ze specjalistą przez Internet pomoże mi? I czy może wystawić receptę na jakieś leki ? Czy trzeba iść indywidualnie ?

  Witam, proponuję kontakt bezpośredni z psychiatrą lub psychoterapeutą.

  mgr Agnieszka Kozicka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog/psychoterapeutaSpecjalizacje

 • Psychoterapia