Adres

Grenadierów 7D, Bronowice, Kraków
Gabinet Zdrowie Czterołapa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Zdrowie Czterołapa

Fantastyczna, kompetentna, życzę wszystkim czterołapom, aby w potrzebie trafiali do takich gabinetów, jaki prowadzi Pani Doktor. Emanuje empatią w stosunku do ludzi i zwierząt. Uzi mruczy dla Pani Agnieszki!


A
Użytkownik zweryfikowany

Świetny weterynarz, polecam, mój kot skorzystał już z wielu usług i nigdy się nie zawiodłam. Uśmiechnięta i szczera.


O
Użytkownik zweryfikowany

Świetny gabinet, z bardzo przyjazną atmosferą, gdzie możemy liczyć na uprzejmość i profesjonalizm. Mojego kundelka Bruncia przyjmuje zwykle pani Monika lub pani Magda i obie panie dr polecam ze szczerego serca :)


B
Użytkownik zweryfikowany

Powiedziane zostało wszystko o, nic dodać nic ująć . Uwielbiamy Panią Agnieszkę za jej ciepło i cudowny kontakt z naszym kotem - rodzice Axela:-)


M
Użytkownik zweryfikowany

polecam wszystkim. bardzo dobry lekarz. rozczula się nad kociakami i szczeniakami, wszystko bardzo klarownie tłumaczy i przejmuje się losem zwierząt. nie naciąga na drogie badania, zaleca tylko to co potrzeba. widać u Pani doktor prawdziwą pasję i miłość do zwierząt. polecam z całego serca!


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr Agnieszka Hajnrych opiekuje się moimi 2 owczarkami niemieckimi. Jest wspaniałym lekarzem ze sporym doświadczeniem, wciąż się szkoli. Nigdy nie stawia diagnozy z powietrza, zawsze proponuje odpowiednią diagnostykę. Jeśli trzeba, kieruje do najlepszych specjalistów (np. dentysta, okulista, EKG czy USG). Ma wspaniałe podejście zarówno do kudłatych pacjentów, jak i do właścicieli. Zawsze cierpliwie tłumaczy właścicielowi co i jak, nigdy nie naciąga na drogie niepotrzebne lekarstwa. Dzięki Niej, moja 13,5 letnia sunia ON, mająca problemy z kręgosłupem , stoi stabilnie na 4 łapeczkach i ma się dobrze. Wiem, że nie przeskoczę natury, ale dzięki pomocy Pani dr Agnieszki udaje nam się zapewnić wiekowej suni komfort i radość życia. Przygotowujemy się właśnie na kolejny wyjazd (turnus rehabilitacyjny dla suni - pływanie) do Chorwacji - pani dr bardzo nam w tym pomaga.
Bardzo , bardzo dziękujemy i prosimy o jeszcze ;).
Polecam Panią dr Agnieszkę Hajnrych i jej gabinet z bardzo kompetentnymi lekarkami dr Moniką i dr Magdą.
Krystyna Sokołowska & Czaki & Pirka


J
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie przestrzegam wszystkim przed tym lekarzem. Nasza suczka była pod stałą opieką u pani doktor przez około 4 lata. Chodziliśmy z nią z każdym problemem - okresowe badania, szczepienia, przeziębienia, biegunki - gdy tylko pojawiał się najmniejszy problem suczka natychmiast była transportowana do pani doktor. W trakcie tego czasu wizyt mogło być kilkadziesiąt. Pani doktor podawała lekarstwa, kroplówki, zastrzyki, szczepiła i za żadnym razem nie stwierdziła coraz bardziej wyniszczającej psa cukrzycy. Jeszcze w dniu śmierci suczki, byliśmy z nią u pani doktor która w swoim zwyczaju zaaplikowała 3 zastrzyki.
Po kilkunastu godzinach suczka już na stole w nocy u innego lekarza zmarła... Ten zdiagnozował cukrzycę po 5 minutach jak była ona już konająca...
Niech ta historia będzie przestrogą dla innych...


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Dr Agnieszka już na wstępie pozbawia stresu i zwierzęta i ludzi. Ilość prawidłowych diagnoz to 100%, a nawet 200% :). Poprzez praktykę w schronisku, czyli jak na wojnie, potrafi wszystko i w najlepszym gatunku. To, że jest dostępna również przez telefon to rzadko spotykane i gwarantuję, że nikogo nie zbędzie. Gdyby ludzie mieli takich lekarzy... Taki Dr House dla zwierzaków. Buzialek dla Pani Agnieszki od Gucia.


K
Użytkownik zweryfikowany

Doskonały weterynarz, wspaniały człowiek i sympatyk zwierząt. Zdecydowana, szybko zleciła różne badania i zoperowała moją kotkę. Gdyby nie ta Pani, moja kotka mogłaby umrzeć ( wykryto u niej torbiele-zmiany nowotworowe).


M
Użytkownik zweryfikowany

Podpisuję się pod tymi wszystkimi opiniami na temat Pani Doktor. PROFESJONALISTA i WSPANIAŁY, DOBRY CZŁOWIEK! Bardzo dziękuję za opiekę nad moim pieskiem, za życzliwość i wszelką pomoc. Wszystkim gorąco POLECAM!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania