lek.

Agata Sabatowska

Psychiatra

98 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 145 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lekarz specjalista z zakresu psychiatrii dorosłych z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
98 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Y
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychiatryczny

  Było to moje pierwsze spotkanie z psychiatrą i jakże pozytywne. Na spotkanie szłam pełna obaw, jednak po chwili rozmowy okazało się że zupełnie niepotrzebnie. Jeżeli ktoś potrzebuje takiej pomocy to bardzo polecam panią doktor.

 • D
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Polecam Panią Doktor .Miła,spokojna ,wyrozumiała pomogła mojej mamie dojść do równowagi po stracie męża .Mama nareszcie przespała noc ,a w dzień jest mniej pobudzona.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Bardzo dobry lekarz. Potrafi doskonale zdiagnozować chorobę i dobrać leki u seniorki, aby normalnie mogła funkcjonować. Duże wsparcie dla rodziny. Umiejętność słuchania i prawidłowej oceny zachowania pacjenta.

 • M
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Bardzo profesjonalny psychiatra. Uważnie słucha pacjenta i dostosowuje konkretną strategie do potrzeb pacjenta. Swoją empatia wzbudza duże zaufanie już od pierwszej wizyty. Mi dobrala świetne leki, stale do Niej uczęszczam od kilku miesięcy i nie zamierzam zmienić psychiatry na żadnego innego.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychiatryczny

  Miła atmosfera,przyjemna rozmowa,p.doktor nie stwarza bariery między pacjentem A sobą,potrafi spowodować ,że pacjent się otwiera ze wszystkimi tajemnicami i problemami

 • B
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: badanie psychiatryczne

  Idąc do Pani Agaty miałam mieszane uczucia. Wiedziałam, że potrzebuję pomocy, ale nie byłam w stanie uwierzyć, że pierwsza wizyta coś zmieni. A jednak, zmieniła i to dużo. Pani Doktor okazała się bardzo miłym, kompetentnym a jednocześnie skromnym i wyrozumiałym lekarzem, który wykazuje duży szacunek do pacjenta. Zdecydowanie polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Wizyta odbyła się terminowo, bez żadnego opóźnienia czasowego. Pani Agata okazała się miłym, kompetentnym i uważnie słuchającym pacjenta lekarzem, ze zrozumieniem podchodzącym do omawianego problemu. Uważam, że udzieliła mi właściwej pomocy odpowiadającej mojemu aktualnemu w dniu wizyty stanowi zdrowia, co przełożyło się bezpośrednio na poprawę mojego samopoczucia. Proporcjonalnie też do problemu wskazała na prawdopodobne źródło mojego dwutygodniowego załamania oraz wskazała leki, które bez skutków ubocznych wpłynęły na poprawę mojego nastroju i utrzymują go na komfortowym obecnie poziomie. Serdeczne podziękowania.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychiatryczny

  Wizytę oceniam bardzo dobrze. Pani doktor to miła i kompetentna osoba. Uważnie słucha pacjenta, w razie potrzeby zadając pytania. Na końcu szczegółowo wyjaśnia wybór leku, jego działanie i sposób przyjmowania. Była to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor Sabatowskiej, jeszcze długa droga przede mną, ale jestem dobrej myśli. Serdecznie polecam.

 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet PsychiatrycznyUsługa: wizyta terapeutyczna - kolejna

  Pani Agata leczy mnie już 6 lat. Jest dobrym psychiatrą, umie słuchać stara się, by pacjent czuł, że jest otoczony opieką, trafnie dobiera leki, dzięki czemu czuję się całkiem dobrze.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

  Polecam, jestem z wizyty bardzo zadowolona, pani doktor bardzo uważna, miła, problem mój wymaga czasu ale po wizycie poczułam się znacznie lepiej

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz specjalista z zakresu psychiatrii dorosłych z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu pracując od 2004 roku na oddziałach stacjonarnych męskim i żeńskim, w Poradni Zdrowia Psychicznego w Legnicy na oddziale dziennym oraz oddziale leczenia uzależnień. Od 2009 roku pełni funkcję Zastępcy Ordynatora na Oddziale Żeńskim Szpitala Psychiatrycznego w Lubiążu.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Publikacje

 • -

Nagrody i wyróżnienia

 • -

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl