Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

1 Maja 1, Tarnobrzeg, Tarnobrzeg
Psychoterapia Poradnictwo Szkolenia Agata Kwarciany

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem - specjalistą w zakresie psychologii klinicznej. Ukończyłam całościowy kurs psychoterapii w podejściu systemowo – psychodynamiczny...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia depresji

Pani Agata podczas terapii stworzyła atmosferę bezpieczeństwa i zrozumienia, jej pytania, komentarze, pomagały mi przybliżyć się do siebie, zaakceptować i zrozumiec. Do każdego problemu, tego większego jak i mniejszego Pani Agata podchodziła z pełnym zaangażowaniem, pokazywała różne rozwiązania.
Z czystym sumieniem polecam Panią Agatę i dziękuje za uzyskaną pomoc.


M
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pani Agaty kilka lat temu z depresją poporodową, nerwicą natręctw i innymi. Moja terapia trwała niecałe 3 lata. W tym czasie Pani Agata pomogła mi zidentyfikować moje problemy, zrozumieć ich przyczyny i konsekwencje, wpływające na całe moje dorosłe życie, oraz stopniowo sobie z nimi radzić. Udało mi się także zrozumieć moje potrzeby i marzenia oraz zacząć je konsekwentnie realizować i w pracy i w życiu osobistym. Jestem przekonana, że powyższe nie byłoby możliwe bez pomocy Pani Agaty, jestem jej ogromnie wdzięczna i serdecznie polecam ja każdemu, szukającemu profesjonalnej psychoterapii. Pani Agata jest osobą kompetentną, spokojną, profesjonalną i jest wspaniałym specjalistą.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu psychoterapia indywidualna

Spotkanie z panią Agatą pomogło mi nie tylko przezwyciężyć kryzys, ale także go (i siebie samą) zrozumieć. Każdemu polecam tę mądrą i odpowiedzialną psychoterapeutkę.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Szczerze polecam Panią Agatę jako psychologa! Trafiłam do jej gabinetu w Krakowie w wieku 24 lat jako osoba nieszczęśliwa, niezadowolona ze swojego życia (a mająca przecież w sumie wszystko...), nieśmiała, szara, zamknięta, ciągle zestresowana, z wieloma problemami z przeszłości... Po niecałych 2 latach terapii (spotkania odbywały się zazwyczaj co tydzień lub dwa) wyszłam z gabinetu po raz ostatni jako inny człowiek :) Pani Agata pomogła mi popatrzeć na wiele spraw z zupełnie innej strony, dostrzec wiele rzeczy, z których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy, a przede wszystkim uwierzyć w siebie i zacząć cieszyć się życiem i każdą chwilą :) Dzisiaj terapię wspominam bardzo dobrze, bardzo lubiłam chodzić na te spotkania, z każdego wychodziłam bogatsza o jakieś nowe odkrycia i doświadczenia dotyczące mnie samej. Pani Agata potrafi stworzyć idealną atmosferę w gabinecie, kiedy trzeba - milczy (ale nie jest to "niezręczna cisza"), kiedy trzeba - odpowiednio prowadzi rozmowę, nie daje gotowych rozwiązań, stara się naprowadzić pacjenta, żeby sam doszedł do odpowiednich wniosków. Po pewnym czasie zaczęłam traktować nasze spotkania nie tylko jako psychoterapię - pomagającą rozwiązać różne problemy z przeszłości, lecz także jako coś w stylu treningów samorozwoju - pomagających ruszyć w przyszłość z kopyta :) Dzięki psychoterapii u Pani Agaty zmieniłam całe swoje życie zarówno prywatne, jak i zawodowe, odzyskałam wewnętrzny spokój, przestałam się przejmować pierdołami :) Gdybym miała określić jednym zdaniem, co dała mi terapia - teraz po prostu nie boję się naprawdę żyć :)
Polecam Panią Agatę z całego serca. Podczas naszych spotkań nie było żadnego aspektu, z którego byłabym niezadowolona. Było natomiast wszystko, czego można oczekiwać od wizyt u profesjonalnego, bardzo dobrego psychologa. Miałam to szczęście, że trafiłam na odpowiednią osobę :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem - specjalistą w zakresie psychologii klinicznej. Ukończyłam całościowy kurs psychoterapii w podejściu systemowo – psychodynamiczny...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Depresja
 • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna

Powiązane wyszukiwania