lek. dent.

Agata Jerzyło

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk, Ortodonta

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
176 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Dziedziny, w których czuje się najlepiej, to stomatologia zachowawcza, protetyka, ortodoncja oraz periodontologia. Systematycznie stara… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: HappySmile Klinika Stomatologii i Medycyny EstetycznejUsługa: Leczenie protetyczne

  Gorąco polecam Panią Doktor :) Jestem zachwycona opieką jaką mnie objęła. Profesjonalizm oraz cudne podejście do pacjenta spowodowały, że zostanę u Pani Doktor na dłuugie lata :D

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: HappySmile Klinika Stomatologii i Medycyny EstetycznejUsługa: leczenie kanałowe

  Pani Stomatolog profesjonalnie i z cierpliwością wszystko wytłumaczyła. Jestem w trakcie leczenia kanałowego. Pierwsze dwie wizyty odebrałam bardzo pozytywnie.

 • M
  Lokalizacja: HappySmile Klinika Stomatologii i Medycyny EstetycznejUsługa: konsultacje ortodontyczne

  Pani Doktor bardzo profesjonalna, a przy tym niesamowicie miła i uśmiechnięta. Dla mnie każda wizyta u dentysty kojarzyła sie z ogromnym stresem, ale od dzis bedzie inaczej dzieki atmosferze panującej w gabinecie.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: HappySmile Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej

  Pani doktor Agata to absolutnie najlepsza stomatolog na świecie! Tak się cieszę, że było mi dane do p. Agatki trafić. Absolutnie fachowa, przy tym delikatna i rzeczywiście zwraca uwagę na komfort pacjenta. Widać też, że pani doktor ma ogromną wiedzę i doskonale umie wcielić tę wiedzę w praktykę dziękuję i zawsze będę chodzić tylko do dr.

 • K
  Lokalizacja: HappySmile Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej

  Chciałabym bardzo pochwalić Panią Agatę, ponieważ przyszłam ze starą plombą na jedynce. To jak Pani Doktor pięknie, szybko i bezboleśnie naprawiła mi ząb przeszło moje wszelkie oczekiwania.
  Idealnie wyrównała przód, że teraz uśmiecham się od ucha do ucha.
  Wielkie gratulacje dla Pani Agaty, na pewno tutaj wrócę:)
  Polecam !

 • Lokalizacja: HappySmile Klinika Stomatologii i Medycyny EstetycznejUsługa: złamany ząb przedni

  Chciałabym podzielić sie opinia na temat pracy doktor Agaty. Do doktor Jerzylo zapisałam sie przez serwis znanego lekarza co nie ukrywam bardzo ulatwiło mi życie.
  Wracajac do Pani doktor i jej pracy wizyta odbyła sie punktualnie co według mnie jest dużym plusem bo widać, że Pani Agata szanuje czas swoich pacjentów. Zgłosiłam sie na wizyte z złamaną górna jedynką. Doktor Jerzyło od razu wydała mi sie bardzo sympatyczna jak i profesjonalna. Idealnie dobrala kolor moich zebów przez co nie widać różnicy między jedynkami ( za co jej bardzo dziekuje ). Nie ukrywam, że wizyty u dentysty bardzo mnie stresują ale od momentu wizyty u doktor Agaty chętnie wróce do niej na przegląd jak i dalsze leczenie.
  Polecam z czystym serecem Panią doktor bo rzadko kiedy zdarzają sie tak bardzo sympatyczni,cierpliwi jak i profesjonalni lekarze.

 • P
  Lokalizacja: HappySmile Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej

  witam chciałbym podzielić się opinią na temat Pani lekarz Agaty Jerzyło. Trafiłem do Pani Agaty z bólem zęba i byłem zaskoczony cierpliwością i fachowością . Pan Doktor właściwie zdiagnozowała i skutecznie wyleczyła chory ząb.
  Długo szukałem odpowiedniego dentysty a teraz będę chodził tylko tego gabinetu. Polecam sprawdźcie sami.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Dziedziny, w których czuje się najlepiej, to stomatologia zachowawcza, protetyka, ortodoncja oraz periodontologia. Systematycznie stara się podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.
  Do pacjenta podchodzi indywidualnie, starając się jak najlepiej przedstawić problemy i możliwości ich leczenia. Zwraca baczną uwagę na komfort pacjenta oraz minimalizowanie stresu podczas wizyt.
  Jej zainteresowania to muzyka, literatura oraz podróże, którym poświęca chętnie każdą wolną chwilę.

Edukacja

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski