Adres

Gabinet Fizjoterapii KINESIS
Lubelska, Puławy

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja fizjoterapeutyczna • Od 140 zł

Masaż • Od 100 zł

Terapia manualna • Od 140 zł +1 więcej

Terapia tkanek miękkich • Od 140 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Lubelska, Puławy

Od 140 zł

Gabinet Fizjoterapii KINESIS

Pozostałe usługi


Lubelska, Puławy

Od 100 zł

Gabinet Fizjoterapii KINESISLubelska, Puławy

Od 140 zł

Gabinet Fizjoterapii KINESISLubelska, Puławy

Od 140 zł

Gabinet Fizjoterapii KINESIS

Moje doświadczenie

O mnie

Od 2011 prowadzę indywidualną praktykę fizjoterapeutyczną. W swojej praktyce podchodzę do każdego pacjenta indywidualnie starając się dociec przyczyny...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Rehabilitacja medyczna
  • Fizjoterapia
  • Masaż leczniczy
Zobacz więcej

Znajomość języków

  • Angielski

18 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii KINESIS masaż

Skorzystałam już z kilku wizyt u Pani Agaty i z radością przyznaję, że problem mojej dolegliwości się zmniejsza. Zatem wiedza, rzetelność, kompetencje i zaangażowanie, spełniają swoje zadanie. Przemiły kontakt, wyjaśnienie problemu to również ogromny atut. Ze spraw technicznych - możliwość płacenia kartą/blikiem. Ze swojej strony zdecydowanie polecam. :)

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii KINESIS Terapia manualna

Bardzo fachowa i profesjonalna terapia! Szukanie optymalnych rozwiązań dla każdego pacjenta i umiejętność połączenia teorii z praktyką to wizytówka pani Agaty. A jak wiadomo ludzie tworzą miejsca ... To bardzo dobra profesjonalistka, która w pełni potrafi zaangażować się w problem pacjenta. Miła i sympatyczna atmosfera w trakcie zabiegów stanowi dodatkowy atut. Serdecznie polecam!

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii KINESIS Terapia tkanek miękkich

Dokładny wywiad, dobra atmosfera, praca nad bolącymi miejscami z wyjaśnieniem co jak i dlaczego.Po terapii dużo wskazówek i zalecanych ćwiczeń do samodzielnego wykonania . Polecam!


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii KINESIS masaż

Bardzo polecam masaż relaksacyjny u pani Agaty. Polecam każdemu, kto szuka ulgi i relaksu. Mam siedzący tryb pracy, nawał różnych obowiązków. Czułem się cały czas spięty, pojawiły bóle pleców, sztywność karku, które utrudniały mi pracę i aktywne życie, do tego doszła nerwica. Już pierwszy masaż przyniósł mi dużą ulgę i odprężenie, każdy kolejny wpływał na dalszą poprawę samopoczucia. Dolegliwości zaczęły ustępować, a co również bardzo ważne - ustąpiły bóle nerwicowe w klatce piersiowej, nie muszę brać żadnych tabletek. Usługę oceniam bardzo wysoko - zarówno kompetencje pani Agaty, profesjonalne podejście do klienta, jak również ogromny takt i życzliwość okazywane podczas zabiegów. Gorąco polecam!


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wspanialy specjalista z ogromna wiedza i zaangazowaaniem. Naprawde slucha i przejmuje sie stanem pacjenta co nieczesto sie w czasach zdarza. Dostosowuje technike do potrzeb. Pracuje holistycznie. Trafilam do Pani Agaty z polecenia, z okropnymi bolami barku i jego usztywnieniem. Pani Agata od razu wiedziala jak sie do tego zabrac i po raz pierwszy od miesiecy nie musialam brac srodkow przeciwbolowych. Bardzo skuteczna. Jestem niezmiernie wdzieczna i goraco polecam Pania Agate.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Do Pani Agaty zgłosiłam się po ciężkim urazie nogi ( złamanie kostki bocznej, uszkodzenie więzadła trójgraniastego). Miałam duże ograniczenie ruchowe. Pani Agata szczegółowo zdiagnozowała mój problem i bardzo profesjonalnie zajęła się wszystkim. Nie oszczędzała mnie na masażach i ćwiczeniach. Zrealizowana przez Panią Agatę seria odpowiednich zabiegów rehabilitacyjnych pozwoliła mi na powrót do sprawności.
Profesjonalizm, cierpliwość i zaangażowanie do pracy to cechy, które u Pani Agaty dominują, a do tego wyjątkowo sympatyczna osoba.
Bardzo polecam i dziękuję.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii KINESIS masaż

Bardzo duże zaangazowanie w prace, wiedza i podejście sprawiły, że polecam tego lekarza na 100%. Mnie i mężowi pomogła.

mgr Agata Czępińska

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Agata Czępińska Gabinet Fizjoterapii Kinesis Inny

Pani Agata profesjonalnie podchodzi do klienta, szczegółowo prowadzi wywiad, wyjaśnia problem i jego przyczyny a co najważniejsze pomaga skutecznie. Dodatkowo wyjaśnia jak ćwiczyć samodzielnie w domu. Polecam!


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii KINESIS Terapia tkanek miękkich

Pani Agata indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem podchodzi do problemu pacjenta. Dodatkowo na wizycie czuję się bardzo swobodnie i spokojnie . Polecam serdecznie;)


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Fizjoterapii KINESIS

Z usług Pani Agaty korzystamy wraz z mężem od początku działania gabinetu. Zawsze znajdzie przyczynę problemu, niejednokrotnie efekty widać już po jednej wizycie. Całościowe podejście do organizmu, duża wiedza. Serdecznie polecam, bo to ręce, które leczą!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania