lek. dent. Adriana Grochowska-Turbańska

Stomatolog więcej

Luboń 1 adres

Nr PWZ: 2891880

6 opinii

Adres

Endoprotetyka Gett
Fabryczna 48a, Luboń

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Fabryczna 48a, Luboń

Endoprotetyka Gett

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu zafascynowaną wieloma kierunkami stomatologii tj. leczenie endodontyczne, chirurgia stomatologic...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Stomatologia dziecięca
Zobacz więcej

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Niemiecki

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Endoprotetyka Gett Inny

Pani Doktor Adriana to profesjonalista w swoim fachu. Tworzy niezwykle przyjazną atmosferę, wprowadzając pacjenta w szczegóły badania i podając plan działania na podstawie przeprowadzonych szczegółowo badań. Wyjaśnia, tłumaczy, minimalizuje stres poprzez przekazywanie informacji pacjentowi co w danej chwili będzie się działo i nad czym w danym momencie pracuje. Na zakończenie podaje niezwykle cenne instrukcje w zakresie polecanych form dbania o higienę. Gorąco polecam wizytę i leczenie u Pani Doktor.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo polecam panią Adriannę. Jest świetnym dentystą. Wiem co mówię bo miałam ich w życiu ponad 10 . Życzę pani Adrianno otwarcia własnego gabinetu :)

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo ubolewam, że Pani Adriana nie przeprowadza zabiegów na NFZ. Pamiętam, jak pierwszy raz trafiłem, do gabinetu Pani Grochowskiej, byłem w szoku ( pozytywnym szoku) że wizyta stomatologiczna nie musi być bolesna.
I to podejście do pacjenta, przed każdą czynnością informacja od Pani doktor, co będzie robiła i jakie uczucie będzie temu towarzyszyło. Moje dzieci również były pod wrażeniem, jak wcześniej miały opory przed wizytą u stomatologa, to po wizycie u Pani Grochowskiej, kontrola i leczenie regularnie i bez obaw i oporów. Za co dziękuję. I ubolewam że teraz tylko prywatnie :(


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Endoprotetyka Gett Inny

Pani Adriana to zdecydowanie najlepszy wybór wśród Stomatologów ! Zawsze uśmiechnięta i miła Pani Doktor podchodzi do pacjenta z profesjonalizmem, odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Od kiedy korzystam z usług Pani Adriany zapomniałem co to stres przed wizytą u dentysty i ból w jej trakcie. Polecam serdecznie!


Ł
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Miodowa

Bardzo polecam dr Adrianę. Od zawsze bałem się wizyt u dentysty. Zostałem bardzo ciepło przyjęty, a pani doktor bardzo dokładnie wyjaśniła mi na czym polegał będzie plan leczenia. Dowiedziałem się także dużo rzeczy o codziennej higienie jamy ustnej oraz profilaktyce. Będę z przyjemnością wracał na przeglądy.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Miodowa

Pani Doktor z super podejściem do pacjenta. Rzeczowo i wyczerpująco odpowie na każde pytanie. Już na progu gabinetu wita uśmiechem a podczas zabiegu szczegółowo objaśnia swoje działanie. Po wizycie czułem, że zostałem potraktowany z dokładnością. Jeśli ktoś ma obawy przed wizytą u stomatologa to śmiało polecam dr Adrianę! Ja już umówiłem sobie cykl wizyt :-)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania