Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję w podejściu integracyjnym co oznacza ze każdą sesje dopasowuje do indywidualnych potrzeb swoich pacjentów. Uważam, że każda osoba jest wyjątko...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys w związku
 • Zaburzenia koncentracji
 • Fobie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia dzieci
 • Psychotraumatologia
Zobacz więcej

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Ośrodek CENTRUM

Pozostałe usługi


Zgoda 3, Warszawa

150 zł

Ośrodek CENTRUMZgoda 3, Warszawa

150 zł

Ośrodek CENTRUMZgoda 3, Warszawa

220 zł

Ośrodek CENTRUM

Opinie

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i spraw, z którymi przychodzi na terapię.
Spokój i cierpliwość terapeuty pozwoliła mi się otworzyć, dzięki temu udało nam się wspólnie przepracować wiele kwestii. Bardzo praktyczne okazały się wskazówki przekazywane do pracy w domu pomiędzy sesjami. Do tego otrzymałam też informacje z jakiej literatury mogę korzystać w czasie pracy własnej. Ze względu na specyficzne godziny pracy która wykonuje, sesje odbywały się zarówno online jak i offline. Ciągłość spotkań została więc zachowana i nie było problemu z dopasowaniem terminów sesji. Udział w terapii prowadzonej przez Pana Adriana uważam za jedną z najlepszych decyzji, jakie mogłam podjąć w ostatnim czasie.

mgr Adrian Olesiak

Dziękuje za podzielenie się swoimi odczuciami z naszej współpracy. Cieszę się że pomocne okazały się wskazówki do pracy między sesjami.
Trzymam kciuki za dalsze postępy :)
Pozdrawiam
Adrian Olesiak


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Bardzo przyjemny i ciepły lekarz który dokładnie wyjaśnił mi źródło moich trudności. Bardzo się bałam pierwszej sesji ale szybko ta obawa zniknęła.
Ja pracowałam nad zrozumieniem własnych emocji ponieważ one powodowały u mnie agresje i duża zazdrość po tym jak mnie skrzywdził poprzedni partner. Pan Adrian mi pomógł zrozumieć to co się wewnętrznie we mnie działo. Trochę czasu nam zajęła ta praca ale efekt końcowy mi bardzo ułatwił życie.
W kwestiach związkowych i emocjonalnych polecam tego lekarza

mgr Adrian Olesiak

Dziękuje za opinie, cieszę się że udało nam się osiągnąć wyznaczony przez nas cel :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Pomimo wielkiej sympati do pana Adriana , jestem bardzo rozczarowana , bo jako specjalista powinien już po kilku sesjach ocenić ze terapia pary niczego nie naprawi w relacji .
Jedyna dobra rzecz jaka się stała to przejście na terapie indywidualna do innej pani psycholog.
Dzięki niej i jej trudnym pytaniom znalazłam odpowiedz co jest dla mnie najlepsze . Co zabrałam mi tylko 3 sesje , z panem Adrianem mieliśmy ich chyba kilkanaście .

mgr Adrian Olesiak

Witam Pani Agnieszko,
Bardzo dziękuje za wyrażenie swojej opinii na temat naszej współpracy. W przypadku terapii par praca nad relacją polega nie tylko na odbudowaniu związku ale również na pożegnaniu się jeśli nie ma możliwości pozostania w takim związku. Tak więc sesje mają na celu również ustalenia czy pracuje się nad pozytywnym odbudowaniem relacji czy też nad pożegnaniem się z drugą osobą.
W państwa przypadku była duża przerwa w sesjach, ponieważ Pani była nieobecna w większości sesji. Dlatego proces terapeutyczny po pierwszych dwóch spotkaniach był na wstrzymaniu.
Po Pani powrocie udało się nam go odnowić i dało się zauważyć że w państwa przypadku konieczna jest praca indywidualna. Tak jak wspomniałem podczas naszego ostatniego spotkania, najpierw należy się skupić na własnych odczuciach i potrzebach zanim będzie się wstanie podjąć decyzje w sprawie związku. Cieszę się że skorzystała Pani z mojej rady by udać się na terapie indywidualną do psychoterapeutki w naszej placówce i że szybko zaczęła wyciągać wnioski.
Trzymam kciuki za Pani prace w terapii :)
Pozdrawiam,
Adrian Olesiak


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Zdecydowanie polecam tego lekarza, już podczas pierwszej wizyty dało się odczuć przyjazną atmosferę. Było to dla mnie bardzo istotne ponieważ miałem wcześniej doświadczenie w psychoterapii. Niestety osoba z którą wcześniej pracowałem była bardzo krytykująca i momentami ostra. Doktor Adrian był zupełnie inny, czułem się komfortowo co pozwoliło mi się na duże otwarcie. Z tego właśnie powodu pracowaliśmy razem przez pół roku, głównie wokół mojego związku w którym czułem się zagubiony i niedoceniony. Bardzo fajnie zostało mi pokazane co się ze mną działo w tej relacji i szybko zaczęliśmy działać nad rozwiązaniem. Naprawdę fajnie mi się pracowało z tym lekarzem ponieważ był on cierpliwy, konkretny i przy tym wszystkim bardzo łagodny/empatyczny?
Zdecydowanie polecam, jak kiedyś będę myślał o psychoterapii to tylko u tego Pana!

mgr Adrian Olesiak

Cieszę się że ma Pan tak pozytywne odczucia co do swojego doświadczenia w psychoterapii


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Po tym jak maszyna zastąpiła moje wieloletnie stanowisko pracy pan Adrian pomógł mi odbudować moją wiarę w siebie. Bez pana bym nie dał rady!…


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Przez kilka miesięcy nie mogłam znaleźć pracy, do której od zawsze miałam ambicjonalne podejście. Przez to wszystko straciłam wiarę w siebie i całkowicie się załamałam…... Panie Adrianie - dziękuję za wprowadzenie na nowo porządku w moim życiu.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Dla takich introwertyków takich jak ja bardzo polecam sesje przez skype - jest to świetne rozwiązanie!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Po przeprowadzce do innego miasta, córka miała spore problemy z adaptacją do nowego środowiska. Brak akceptacji nowej szkoły prowadził do ciągłego płaczu i braku chęci do jakiejkolwiek nauki.. Na całe szczęście z pomocą przyszedł pan Adrian i wyciągnął naszą pociechę z tarapatów - jesteśmy bardzo wdzięczni!!! :)


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Polecam tego terapeutę z uwagi na wysoki poziom zrozumienia problemu pacjenta, doskonały poziom wyczucia i chęć pomocy. Pierwsze efekty pojawiły się już po drugiej zdalnej sesji, kiedy się praktycznie całkowicie otworzyłam. Bardzo dziękuję za wszystkie słowa, które od Pana usłyszałam..


F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ośrodek CENTRUM

Dzięki właściwie prowadzonej terapii mój poziom depresji powypadkowej jest już praktycznie niewidoczny. Zdaję sobie sprawę, jak bardzo trudnym jestem pacjentem, mimo wszystkich przeciwności moje zdrowie psychiczne wreszcie ma się ku dobremu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

134 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 20 lat i bardzo źle reaguje na alkohol w mojej rodzinie. Mianowicie nienawidzę jak moja mama/ ojczym okazjonalnie wypiją. Mam straszny lęk że coś się tragicznego zaraz wydarzy. W dzieciństwie było sporo alkoholu i mam złe wspomnienia z nimi mianowicie mój ojciec pił i znęcał się nad mamą (bardzo dużo się tego nasłuchałam) nie raz widziałam go pijanego, jazda samochodem po pijaku itp. Po za lękiem związanym z alkoholem wpadam w panikę związaną ze śmiercią moich bliskich, strasznie się boję że coś im się stanie nawet w normalny dzień strasznie się tego boję przez to cierpię na bezsenność, przeogromny stres, nerwice natręctw. Mojej mamy rodzice zmarli jak była ona nastolatką i została całkiem sama, czy to może być powód mojego lęku?

  Witam serdecznie,
  Z tego co Pani napisała, to sugerowałbym skupić się na indywidualnych wydarzeniach z dzieciństwa. W Pani opisie dało się wyczuć że dorastanie wiązało się z przerażeniem i dużą niepewnością przez kłótnie rodziców. Takie sytuacje mają siłę zaburzyć poczucie bezpieczeństwa, stąd te objawy stresowe i ataki paniki.
  Najprościej mówiąc głowa nauczyła się wytwarzać sygnał ostrzegawczy na sytuacje stresowe, czyli alkohol lub sytuacje które w jakimś stopniu przypominają o przeszłości. Radziłbym spróbować psychoterapii u dyplomowanego psychoterapeuty który specjalizuje się w lękach i traumach. Najlepszym rozwiązaniem jest podejście integracyjne.
  proszę o siebie dbać i zwracać uwagę na to kiedy te stany lękowe oraz ataki paniki się pojawiają (czasem warto trzymać rejestr takich reakcji).

  Pozdrawiam,
  Adrian Olesiak

  mgr Adrian Olesiak


 • Probuje zasiagnac informacje na temat swojej osobistej sytuacji. Jestem zamezna 3 lata .
  Moj maz ma dobre serce, jest pelen energi , kochajcy w stosunku do mnie, ekstrawertczny w sytuacjach socjalnych, bardzo wesoly oraz przystepny do ludzi. Natomiast jest tez drugie oblicze-choleryk! W sytuacjach dla niego defensywnych reaguje krzykiem/ wrzaskiem! Po minucie z niego wszystko opada i wraca do normalnosci.( czego nigdy nie zrozumiem) Zaraz po krotkim czasie przychodzi do mnie zartuje, caluje czasem przeprosi , jakby sie nic nie stalo. Niestety w czasie wrzasku zdazylo mu sie kiedys mnie zlapac mocno za reke, czy tez odepchnac, tylko raz w zyciu dal mi w noge siniaka (jak to robil dlugo sie zastanawial gdzie )...........Nie wiem czy to tokyczne, patologiczne czy niebezpieczne. Zastanawiam sie tlko czy kiedys mnie naprawde udezy albo zacznie bic ?????? Choc z drugiej strony mysle, ze chyba nie mogby mnie bic bo juz by to dawono robil ( ale moze jestem w bledzie). Plus co najlepsze on sam jest terapeta z zawodu i chyba zna konsekwencje takiego dzialania. Bede wdzieczna za jakakolwiek porade, sugestie w mojej sprawie. Dziekuje !

  Witam serdecznie,
  Jeśli dobrze zrozumiałem to w codziennych sytuacjach mąż odnajduje się doskonale, jednak w pewnych sytuacjach dochodzi u niego do tzw "wybuchu". Ta sytuacja brzmi bardzo niekomfortowo z Pani perspektywy, ponieważ odniosłem wrażenie że ta wybuchowość jest bardzo przypadkowa a co za tym idzie nieprzewidywalna. Radziłbym by mąż udał się na terapie i przepracował to co tłumi głęboko w sobie. Jeśli jest terapeutą to tym bardziej będzie zdawał sobie sprawę z tego iż musi to w sobie przepracować.
  Co do Pani zapytania, jeśli chodzi o potencjalną przemoc to ryzyko jest, zwłaszcza gdy partner ma problemy z kontrolowanie swojego zachowania pod wpływem emocji. By stwierdzić czy ta relacja jest toksyczna i bardzo niebezpieczna musiałbym mieć więcej informacji. Dlatego radziłbym nie czekać tylko udać się na terapie. Pani poczucie bezpieczeństwa jest tu najważniejsze, ponieważ związek w którym czuje się niepewnie potrafi być bardzo emocjonalnie męczący.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Adrian Olesiak

  mgr Adrian Olesiak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję w podejściu integracyjnym co oznacza ze każdą sesje dopasowuje do indywidualnych potrzeb swoich pacjentów. Uważam, że każda osoba jest wyjątko...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys w związku
 • Zaburzenia koncentracji
 • Fobie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia dzieci
 • Psychotraumatologia
Zobacz więcej

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania