Lek. wet.

Adam Piłaszewicz

Weterynarz

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Bardzo dobry i madry lekarz. Nie bede sie rozpisywac ..ale pomógł moim pieskom nie raz, jak trzeba to przyjedzie do domu. polecam

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej AR-T w Olsztynie z 1983 roku. Specjalistą chorób przeżuwaczy UWM w Olsztynie w 2005 roku, specjalistą rozrodu zwierząt UP we Wrocławiu w 2010 roku. Moją specjalnością oprócz rozrodu psów i kotów jest chirurgia miękka, choroby wewnętrzne psów i kotów, kardiologia, stomatologia, okulistyka, dermatologia.

   Od dziecka interesowałem się przyrodą . W szkole podstawowej była to akwarystyka , w liceum ornitologia. Kiedy ukończyłem studia i zostałem lekarzem weterynarii moje zainteresowania przyrodnicze stały się moją profesją. Lubię pomagać zwierzętom i dlatego tu jestem. Nadal robię w życiu to co lubię. Moja przygoda z weterynarią trwa już 32 lata.

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Bardzo dobry i madry lekarz. Nie bede sie rozpisywac ..ale pomógł moim pieskom nie raz, jak trzeba to przyjedzie do domu. polecam

  • Super lekarz nigdy nie odmawia nawet w czasie wolnym.O wszystko można go wypytać,zawsze daje wyczerpującą odpowiedź,synowi wpadł pod samochód bezpański pies to potrafił o6-ej rano przyjechać po niego gdzie inne służby odmówiły.

  • Witam
   Wszystkim osobom szukającym dobrego weternarza polecam Pana Piłaszewicza. Moja historia była taka, że razem z chłopakiem znalazłam kotka. Miał 10 dni. Był wyciągany z ciężkiego stanu, bo prawie umarł, ważył tylko 150g i zastępowaliśmy mu kotkę. Od początku pan Piłaszewicz pomagał nam go uratować. Kotek miał problemy z wypróżnianiem, dostawał zatrzyki, parafinę i czopki. Dobrał odpowiednie witaminy gdy kotek tracił sierść w wyniku niedoborów witaim, doradzał jak go karmić, zrobił kotkowi USG, odrobaczył. Kotek po co prawda długim czasie, wyszedł z problemu z załatwianiem się i dzisiaj ma już ponad trzy miesiące, jest cudownym zwierzakiem. Mogliśmy do niego przyjechać o każdej porze dnia i nocy, zawsze słychać było od niego szczere słowa, a nie tak jak w przypadku wielu weterynarzy którzy robią łaskę, że nas przyjmą. Ma cudowne podejście do zwierzaka, dużą wiedzę, doświadczenie. Kot nigdy przy nim się nie bał. Potrafił wesprzeć człowieka, przyjąć go bez pośpiechu nawet jeżeli na poczekalni jest kolejka. Nigdy nie czułam się przyjmowana na szybko. Zawsze odpowiadał na setki naszych pytań, odbierał od nas telefony i nigdy nie zbywał lub nie dał odczuć, że człowiek zawraca mu głowę. Najważniejsze, że widać było ,że nie jest to udawane, tylko szczere. Widać, że uwielbia zwierzęta. Zawsze wiedziałam co jest podawane zwierzęciu, jak może na to zareagować, czego mam się spodziewać. Dzisiaj zmieniłam miejsce zamieszkania, ale gdy tylko jest jakiś problem to i tak kontaktujemy się z panem Piłaszewiczem, bo do niego mamy największe zaufanie. Nawet prosiłam go, aby skontaktował się z weterynarzem z miejscowości w której obecnie mieszkam. Bez wahania mogę powiedzieć, że dzięki temu weterynarzowi nasz kot żyje. Zawsze wszystkim zachwalam tego weterynarza. Ze świecą szukać takiego lekarza weterynarii. Dziękuję, dziękuję, dziękuję.

  • F

   Witam Mam na imię Fiona jestem posokowcem. Bardzo chciałam podziękować za wyleczenie mojej trudnej rany Jestem już zdrowa i dziękuję bardzo za cierpliwość. Spotkamy się jeszcze na pewno. Moja Pani wymyśliła że pazurki mam za długie, a i ząbki trzeba wyczyścić. Pozdrowienia Fiona z swoją Panią

  • J

   Super lekarz, nieważne kiedy potrzebuje pomocy przy psiakach czy to dzień czy środek nocy zawsze słyszę proszę przyjechać ja już czekam. Zawsze pomoże i cierpliwie słucha tych bzdur które wygadujemy w stresie. Drugiego takiego nie da rady znaleźć. Dziękujemy panie doktorze.
   Joanna

  • E

   Pan Adam to lekarz który kocha zwierzęta i wykonuje swój zawód z powołania a nie dla kasy ! Jestem z Niego bardzo zadowolona , zajął się moimi pieskami z dużym oddaniem :)))) Lekarz godny zaufania !!
   Ewa

  • S

   zgadzam się z katka139
   \" Nieraz nawet przesadza z uprzejmością i nie bierze kasy za leczenie zwierzaka. :] Ogólnie jest Super.\"
   Jest bardzo dobrym lekarzem (;
   Wiele razy pomógł mojemu pupilowi(;

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  • K

   Ja jestem bardzo zadowolona z tego weterynarza. Ma świetne nastawienie do zwierząt i jest bardzo cierpliwy w związku z nimi. Zajął się nawet moim chomiczkiem. Nieraz nawet przesadza z uprzejmością i nie bierze kasy za leczenie zwierzaka. :] Ogólnie jest Super.

  • W

   Weterynarz pierwsza klasa. Miałam kiedyś pieska, który miał padaczkę. Inny choszczeński weterynarz powiedział, że mam go uśpić bo i tak z tego pieska nic nie będzie, a Pan Adam go leczył. Mój piesek dożył 5 lat niestety potrącił go samochód śmiertelnie. Drugi mój pies miał parwowirozę, było ciężko ale Pan Adam nie dawał za wygraną uratował go. Pan Adam ma podejście do zwierząt, weterynarz z powołanie. Naprawdę baaaaaaarrrrrrrdddddzzzzzooooo polecam.

  • A

   Super specjalista, uratował życie mojego pupila choć było krucho!! Bardzo sympatyczny i widać, że lubi zwierzaki - polecam !! :)