Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Fryderyka Chopina 24A, Żary
Holistic Med Gabinet Psychiatryczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Holistic Med, Żary, ul. Chopina 24A


Specjalizacje

  • Psychiatria
  • Psychoterapia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
4 opinie

J
Użytkownik zweryfikowany

Jest lekarzem, który obrał trudną, jeśli nie najtrudniejszą specjalizację. Jak dotychczas brak jest przyrządów pomiarowych do pomiaru psychiki człowieka, jak również dokonania do niej wglądu; natomiast teorie na temat świadomości są jeszcze w powijakach. Leczenie chorób psychicznych wymaga wszechstronnych umiejętności oraz olbrzymiej wiedzy z wielu dziedzin oraz osobistej intuicji. Takie cechy posiada dr Adam Moniakowski. Umiejętność rozmowy na korytarzu oddziału poprzez trafne zagadnięcie, niby błahe zdanie, krótki temat - a trafia w dziesiątkę - przy pogodnej twarzy oraz sympatycznym uśmiechu. Potem następuje dłuższa rozmowa w gabinecie po kilku dniach wstępnego leczenia. Teraz w trakcie rozmowy następują pytania jakby czytał telepatycznie w moich myślach - co świadczy o jego wielkiej inteligencji. Nie sposób uniknąć prawidłowej odpowiedzi na trafnie zadane pytania.- jest świetnym psychologiem. Bardzo szybko w moim przypadku "wstrzelił" się właściwym lekiem, co skutkowało znaczną poprawą zdrowia. Kierował mnie również do innych specjalistów celem zdiagnozowania przyczyn choroby, za co jestem mu b. wdzięczny, ponieważ wykryto wiele innych schorzeń, o których nie miałem pojęcia; Likwidacja tych schorzeń przyczyniła się do lepszego mojego samopoczucia. Pacjenci, którzy opuszczali szpital, gdy zostałem przyjęty na oddział pytali mnie "kto jest moim lekarzem prowadzącym" - dr Moniakowski odpowiadałem - "jeśli tak to nie martw się o swoje zdrowie, ponieważ trafiłeś na wirtuoza sztuki medycznej". Życzę Panu dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz samych sukcesów w dziedzinie zawodowej i w życiu osobistym.


M

Rzadko spotyka się lekarza,który chce pomóc choremu nie otrzymując za to dodatkowych profitów a po prostu wykonuje swój zawód w sposób bardzo rzetelny. Lekarz który na pewno się nie pomylił wybierając zawód psychiatry ponieważ potrafi spokojnie słuchać, nie okazuje znużenia, zdenerwowania na pewno ma świadomość tego że skoro ktoś potrzebuje pomocy psychiatry to nie boli go noga tylko ma problemy natury psychicznej czyli nie widocznej, choroby bardzo trudnej do wyleczenia. O tym wszystkim przekonałam się przebywając na oddziale gdzie dr Moniakowski był moim lekarzem prowadzącym, opinia wyrażana przez innych pacjentów którymi się zajmował była również bardzo pozytywna. Moim zdaniem jest to nie tylko dobry psychiatra który po zdiagnozowaniu choroby dobiera odpowiednie leki ale również dobry psycholog który wie że jedno i drugie jest potrzebne żeby można komuś pomóc.Pozdrawiam !


S
Użytkownik zweryfikowany

Korzystam z pomocy psychiatrów od kilku lat, ale dopiero teraz mam przekonanie, że trafiłam w dobre ręce. Człowiek jest konkretny, robi dużo notatek, do których sie odwołuje. Nie wciska kitów, że to jest cudowny lek i do tej pory nikt mi go nie zapisał i od tej pory wszystko się zmieni (słyszałam to kilkakrotnie). Wyjaśnia działanie leków, które zapisuje, unika stosowania uspakajaczy. Zaczyna od diagnozowania, a dopiero przechodzi do leczenia, byłam kiedyś u magika w Nowej Soli, który po 3 minutach zapisał mi leki i miało być wszystko w porządku. Od czasu gdy korzystam z pomocy dr Moniakowskiego lepiej się czuje i funkcjonuje, za jego sugestią też korzystam z pomocy psychoterapeuty.


G

Lekarz zadaje pytanie i nie pozwala na nie odpowiedzieć. Pacjenta traktuje jak wroga.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Holistic Med, Żary, ul. Chopina 24A


Specjalizacje

  • Psychiatria
  • Psychoterapia