Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Zwykła wizyta


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów szczękowo-twarzowych w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą Chirurgii Szczękowo-Twarzowej oraz certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Od kilkunastu lat zajmuję się zarówno implantologi...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Chirurgia szczękowo-twarzowa
  • Chirurgia stomatologiczna
  • Ortodoncja
Zobacz więcej

Usługi i ceny

Zwykła wizyta


Powstania Styczniowego 23, Gdynia

Klinika Stomatologiczna MedicoDent

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem w trakcie długiego leczenia, ale Pan dr Basir siłą swojego spokoju i cierpliwością w podejściu do pacjenta sprawia, że czekam na to bez większego stresu. Pan dr Basir to niezwykle profesjonalny specjalista. Potężny stres towarzyszy mi zawsze zanim usiądę na fotelu ,ale sposób w jaki dr podchodzi do takich wystraszonych pacjentów jest niewiarygodnie skuteczny. Panie dr bardzo się cieszę , że trafiłam do Pana kliniki. Atmosfera jaka panuje już począwszy od Pań w rejestracji jest wyjątkowo przyjazna.
Sylwia Stańczak


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna MedicoDent Inny


Bardzo bałam się wyrwania zęba,
Dr Basir odpowiedział na wszystkie moje pytanie i wyjaśnił dokładnie przebieg zabiegu.
W gabinecie panuje przyjazna atmosfera, pacjent czuje się w 100% zaopiekowany.
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
Polecam z całego serca


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna MedicoDent

Miałam nie chwalić Pana dr. Basira ale to zrobię:) Po dużym 3 godzinnym zabiegu podniesienia dna zatoki wraz z implantacją który odbył 16.07.2019r się mogę powiedzieć uffff . Bardzo sympatyczny lekarz, zdecydowany i konkretny. Gdyby nie to,że zmobilzował mnie do zabiegu zaraz w następnym dniu po wizycie ze zdjęciem rtg pewnie ze strachu jeszcze kilka lub nawet kilkanaście miesięcy unikałabym tematu wszczepiania implantów i ratowania tego co jeszcze było do uratowania.Cieszę się ,że trafiłam w ręce dr. Aarona Basira.Szczęka jeszcze ze szwami , ciutkę boląca ale świadomość ,że najważniejsze zostało zrobine jest cudowna. Już nawet mogę się uśmiechnąć. Z pełną odpowiedzialnością polecam profesjonalizm Pana doktora i jego bardzo "ludzkie" podejście do pacjenta. Całą klinikę oceniam bardzo wysoko włącznie z przemiłymi Paniami asystentkami.

dr n. med. Aaron Basir

Pani Beato,
Jest nam niezmiernie miło widząc tyle pozytywnych słów na nasz temat, dziękujemy! Cieszę się, że sprostaliśmy Pani oczekiwaniom i zmobilizowaliśmy do działania.

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy wiele uśmiechu,
Aaron Basir
i zespół kliniki MedicoDent


E
Użytkownik zweryfikowany

kilka lat temu byłam w gabinecie usunąć ósemkę, zabieg trwał kilka godzin, Pan Aaron złamał mi zęba i nie był w stanie usunąć go całego. Połowa zęba została do dzisiaj.... Po zabiegu miałam pełno ran w jamie ustnej, porobiły mi się afty i do tego wszystkiego musiałam zapłacić 500 zł za nieusuniętego zęba. Nie polecam!
Może gdyby wtedy lekarz miał lepszy sprzęt np. mikroskop to usunięcie by się udało.

dr n. med. Aaron Basir

Absurdalność tej opinii zmusza mnie do zajęcia stanowiska w tej sprawie a więc
- po pierwsze co jest powodem, że po kilku latach Pani napisała taką opinię,
- po drugie dlaczego przez tyle lat nie chciała Pani skontaktować się z Nami w tej sprawie,
Po trzecie Pani doskonale wie, że ta opinia jest nieprawdziwa i jest zwyczajnym pomówieniem. Jeśli tak nie jest to wystarczy tę opinię podpisać imieniem i nazwiskiem.
Pozdrawiam
Aaron Basir


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna MedicoDent chirurgiczne usuwanie zębów

Bardzo fachowy zabieg. Super podejście do pacjenta. Cały zabieg wytłumaczony w zrozumiały sposób. Duża troska o pacjenta.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna MedicoDent medycyna estetyczna

Dr Aaron nie tylko wspaniały chirurg szczękowy ale rownież wspaniale doradził i wykonał zabieg z medycyny estetycznej bardzo bardzo bardzo polecam zabieg wykonany bezbolesnie i przedewszystkim bardzo naturalnie dziękuje ????

dr n. med. Aaron Basir

Pani Agnieszko
Bardzo dziękujemy i serdecznie zapraszamy
Zespół kliniki MedicoDent


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna MedicoDent ekstrakcja zęba

U Pana Doktora miałam wyrywaną leżącą ósemkę. Zabieg odbył się całkowicie bez bólu. Po zabiegu również nie było żadnych komplikacji. Polecam Pana Doktora.

dr n. med. Aaron Basir

Pani Natalio
Bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy
Zespół kliniki MedicoDent


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu usunięcie chirurgiczne leżącej ósemki dolnej

Przyszłam do doktora z bezbólową leżącą ósemką, którą chciałam usunąć póki nie rozszerzy się ubytek. Jestem osobą z odruchem wymiotnym. Doktor nie za bardzo objaśnił mi na czym będzie polegał zabieg, zrobił znieczulenie - po czym dowiedziawszy się o moim odruchu wymiotnym powiedział, że w takim razie on nie wykona zabiegu bo to trzeba nie zamykać buzi przez ok 40 minut, a przy odruchu jest to niemożliwe. Nie uspokoił mnie jako pacjentki, nie przeprosił, nie przekierował do kogoś innego. Oczywiście pieniążki za znieczulenie pobrał. Wyproszono mnie z gabinetu. Nie polecam usług doktora.

dr n. med. Aaron Basir

Z przykrością informuję, że opinia ta jest zwykłym pomówieniem i równocześnie oświadczam, że nigdy tego typu sytuacja nie miała miejsca w naszej klinice.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna MedicoDent

Dr Basir jest mistrzem w swoim fachu. W bezbolesny sposób usuwa zęby a do tego sprawnie wstawia implanty, zresztą super jakości. Nie zamienieniłabyn tego lekarza na żadnego innego! Wizyty u tego dentysty to czysta przyjemność, do tego lekarz, który zawsze potrafi rozbawić :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna MedicoDent Inny

U dr Aarona usuwałam górną i dolną ósemkę (na dwóch osobnych wizytach). Obydwa zabiegi odbyły się bardzo sprawnie, zostały poprzedzone dokładnym omówieniem, a także dostałam dodatkowe informacje, co do leczenia stomatologicznego. Dr cały czas tłumaczy co robi, a to dobrze wpływa na komfort psychiczny pacjenta. Po zabiegu dostajemy komplet informacji jak należy postępować. Pozostałe zalety: bardzo dobrze wyposażony gabinet, miła atmosfera, troska o pacjenta, w razie pytań wszystko zostaje wytłumaczone tak aby nie pozostały żadne wątpliwości. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą Chirurgii Szczękowo-Twarzowej oraz certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Od kilkunastu lat zajmuję się zarówno implantologi...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Chirurgia szczękowo-twarzowa
  • Chirurgia stomatologiczna
  • Ortodoncja
Zobacz więcej

Powiązane wyszukiwania