Wojciech Żarow, dermatolog Bielsko-Biała

Wojciech Żarow

Poproś o włączenie kalendarza
48

Adresy

 • 1 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Korzystałam z usług doktora wraz z mamą. Obie jesteśmy bardzo zadowolone. Doktor miły, kompetentny, zawsze ma czas dla pacjenta. Pomimo,że na kolejnych wizytach nic nie płaciłyśmy, zawsze byłyśmy miło przyjęte, nikt nas nie poganiał,pomimo kolejki na korytarzu. Doktor stwarza w swoim gabinecie mega pozytywną atmosfere, a przede wszystkim nie naciąga na niepotrzebne zabiegi.Świetnie wyczuwa oczekiwania pacjentki, a efekty zabiegów mówią same za siebie:-). Polecam wszystkim Gabinet Dermatologii dr.Żarowa!

  zgłoś nadużycie
 • 14 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Interesowały mnie konkretne testy alergologiczne na 5 różnych rzeczy. Potrzebne to było dla mojej mamy do chemioterapii. Telefonicznie dr Żarow poinformował mnie że oczywiście takie testy wykonują i kosztuje to 120zł. Umówiłam wizytę. Po przybyciu (60km) okazało się jednak że NIE robią tych konkretnych testów o które pytałam i że mają przygotowane już INNE testy do wykonania! Lekarz CELOWO WPROWADZIŁ MNIE W BŁĄD. Jak dla mnie to czyste naciąganie ludzi. Jeśli tak wygląda pozyskiwanie pacjentów to nie chcę nawet wiedzieć jak wygląda tam leczenie. Pewnie wciskają wszystko co się da żeby tylko skasować petenta. Uciekajcie jak najdalej, bo są uczciwi lekarze ale to nie ten.

  zgłoś nadużycie
 • 19 listopada 2012

  Ocena: Dobry

  na razie byłam raz, receptę przepisał, ale powiedział, że to samo przejdzie (miał rację) i niepotrzebnie wydawać pieniądze więc wybór należy do mnie;) jestem zadowolona.

  zgłoś nadużycie
 • 19 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  ŚWIETNY DIAGNOSTA, BARDZO DOBRY LEKARZ, MIŁY, SYMPATYCZNY, ZATROSKANY O ZDROWIE PACJENTA, KOMPETENTNY,PEŁNY PROFESIONALIZM!!! Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 27 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, miły, sympatyczny i ma indywidualne podejście do pacjenta. W moim przypadku diagnoza była postawiona od razu a leczenie przyniosło skutek już po miesiącu. Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 20 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jak najbardziej polecam! Pierwszy dermatolog, spośród wielu, który naprawdę mi pomógł uporać się z męczącym trądzikiem. Atmosfera i podejście do pacjenta jak najbardziej na plus ! Z całego serca polecam

  zgłoś nadużycie
 • 10 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry dermatolog! Od 5 lat chodzę od dermatologa do dermatologa i nikt mi nie umiał rozwiązać mojego problemu. Trafiłam do Dr Zarowa, który moje wieloletnie zmagania u innych lekarzy, rozwiązał zupełnie odmienną diagnozą - oczywiście trafną. Polecam wszystkim, przy tym jest konkretny i skuteczny. (Dodam, ze jestem pacjentka NFZ, a nie prywatna). Dziękuje, Panie Doktorze jest PAN WIELKI !!!

  zgłoś nadużycie
 • 15 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Zarow Wojciech to lekarz którego odwiedzam regularnie dość długo. zabiegi estetyczne które robię u niego są na super poziomie i w bardzo rozsądnych cenach., a zrobiłam ich wiele- usta, botoks i ostatnio nici do likwidacji chomików ( jest spoko:). Dodam jeszcze że moja siostrzenica wyleczyła u doktora szpetny trądzik z bliznami teraz nie ma śladu. Jako stała pacjentka Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 5 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Pana dr Wojciech Żarowa, wstrzykiwał mi botoks w zmarszczki mimiczne ( oczy i czoło ). Efekt był doskonały i co najważniejsze utrzymywał się prawie 7 miesięcy. Ostatnio pozbylam sie kompleksu malych ust - doktor pięknie i "nienachalnie' podkreślił ich kontur a także wypełniałam u niego bruzdy nosowo wargowe Wszystko wyszło świetnie, a na kontroli po dwóch tygodniach doktor poprawił tylko jeszcze bruzdy całkowicie bezpłatnie. Żona mojego brata ( a jest z Katowic !) też robiła u doktora serię mezoterapii oraz botoks twarzy i jest bardzo zadowolona. Bardzo stylowy gabinet, duże poczucie humoru u doktora , jego fachowość i bezpośredniość to przyczyny dla których polecam gorąco " to miejsce":)

  zgłoś nadużycie
 • 27 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz, przyjechaliśmy 130 km na botoks. Otworzył gabinet w sobotę bo nie moglismy w innym czasie. gabinet przy ul Wyspiańskiego w Bielsku Białej.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami