dr n. med.

Wojciech Strzyżewski

Ginekolog

Umów wizytę 498 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej, specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa. Wieloletni pracownik warszawskich szpitali takich jak: Szpital Śródmiejski, Szpital Kliniczny im. Ks. An... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej, specjalista z zakresu ginekologii
i położnictwa. Wieloletni pracownik warszawskich szpitali takich jak: Szpital Śródmiejski, Szpital Kliniczny im. Ks. Anny Mazowieckiej czy Centrum Zdrowia Dziecka. Przez dziewięć lat obejmował funkcję ordynatora Oddziału Ginekologiczno - Położniczego w Szpitalu na Solcu. Obecnie koordynator Oddziału Położnictwa w Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” w Warszawie. Uzyskał tytuł dr nauk medycznych po obronie pracy pod tytułem „Zastosowanie endosonografii pochwowej w diagnostyce zmian patologicznych błony śluzowej macicy u kobiet w okresie pomenopauzalnym”. Aktywny uczestnik ogólnopolskich oraz międzynarodowych zjazdów i sympozjów naukowych. Autor i współautor 22 prac opublikowanych w naukowej literaturze oraz materiałach zjazdowych w Polsce i zagranicą. Współautor podręcznika pt.„ Leczenie chorób proktologicznych w okresie ciąży i porodu”.

Odbyte szkolenia m.in.:

- szkolenie z ultrasonografii, endoskopii ginekologicznej w tym kurs laparoskopii w Instytucie Onkologii w Warszawie oraz kurs doskonalący w zakresie ,,Podstaw diagnostyki ginekologicznej ze szczególnym uwzględnieniem badań wyskrobin i oceny materiałów pooperacyjnych”.

- szkolenie Operacyjne w Ginekologii Onkologicznej w Klinice Ginekologii Onkologicznej Akademii Medycznej w Gdańsku .

- szkolenie w dziedzinie zaawansowanych technik w laparoskopii operacyjnej we Francji.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Publikacje

 • „Zastosowanie endosonografii pochwowej w diagnostyce zmian patologicznych błony śluzowej macicy u kobiet w okresie pomenopauzalnym”
 • Współautor podręcznika pt.„ Leczenie chorób proktologicznych w okresie ciąży i porodu”.

Nagrody i wyróżnienia

 • Laur Pacjenta 2013

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szkolenie w dziedzinie zaawansowanych technik w laparoskopii operacyjnej we Francji
 • Szkolenie Operacyjne w Ginekologii Onkologicznej w Klinice Ginekologii Onkologicznej Akademii Medycznej w Gdańsku
 • Szkolenie z ultrasonografii, endoskopii ginekologicznej w tym kurs laparoskopii w Instytucie Onkologii w Warszawie oraz kurs doskonalący w zakresie ,,Podstaw diagnostyki ginekologicznej ze szczególnym uwzględnieniem badań wyskrobin i oceny materiałów pooperacyjnych”

Certyfikaty

 • Wojciech Strzyżewski, ginekolog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Wojciech Strzyżewski, ginekolog - Certyfikaty

Lekarze polecają tego specjalistę

8

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Fantastyczny człowiek, świetny specjalista.Polecam na 101% Do wielu lekarzy chodziłam, ale jak był poważny problem wybraľam właśnie jego.Operował moją mame, moją Ciocie I ja oddałam się w jego ręce.

 • bardzo dobry

  Poród z dr Strzyżewskim to czysta przyjemość :) Profesjonalny, konkretny, opanowany. Wspaniałe podejście do pacjenta!

 • bardzo dobry

  Pierwszy raz miałam okazję poznać dr Strzyżewskiego w szpitalu, kiedy rodziłam synka. Po operacji osobiście razem z ordynatorem przyszedł zapytać jak się czuję, poinformował o wszystkim co dotyczyło mnie oraz o zdrowiu mojego dziecka, czego pani pediatra nie chciała zrobić.. Kiedy znalazłam klinikę, gdzie przyjmuje od razu się zapisałam na wizytę, wspominając go miło ze szpitala. I nic się nie zmieniło. Pan dr był miły, dokładnie przeprowadził wywiad, zapytał nawet o dziecko co było bardzo miłe. Opowiadał o badaniu jakie będzie przeprowadzał, był niezwykle delikatny i dokładny. Wizyta w sumie najtańsza nie była, ale nie żałuję bo jestem pewna, że otrzymałam fachową i rzetelną wiedzę o moim zdrowiu. Polecam dr. W. Strzyżewskiego wszystkim kobietom, które mają nieprzyjemne doświadczenia z lekarzami w tym fachu oraz tym, które chcą być w "dobrych rękach".

 • bardzo dobry

  Wczoraj mialam okazje spotkac sie z panem doktorem po 6 latach. Prowadzil moja ciaze i gdyby nie on nie mialabym dzis super 6 letniego szkraba. Wczoraj udalam sie na wizyte z problemami natury kobiecej, doktor jak zwykle podszedl profesjonalnie, wykonal niezbedne badania i dodal otuchy. Szczegolowo odpowiedzial na moje pytania, wiec jak zwykle sie nie zawiodlam i bardzo polecam!

 • bardzo dobry

  bardzo miły i przyjemny pan doktor, wysłuchał wszystkiego, odpowiadał na każe pytania szczegółowo i rzeczowo. Wyjaśnił moje wszelkie wątpliwości z jakimi przyszłam na wizytę, zlecił badania. Polecam

 • bardzo dobry

  Trafiłam do dr w 26 tyg ciąży już przerażona porodem :) Dr bardzo profesjonalnie do mojego problemu podszedł, obiecał, że będę mieć bardzo dobra opiekę, on wszystkim się zajmie i zminimalizuje ból. I tak właśnie się stało. Na wizytach pełny profesjonalizm, odpowiadał na kążde nawet błache pytanie. Co prawda w trakcie porodu dr nie było, alę BYŁ POD TELEFONEM I WSZYSTKIE POSUNIECIA BYŁY Z NIM USTALANE POMIMO NOCNYCH GODZIN. POLECAM WSZYSTKIM, NAPRAWDE WARTO!!!!!

 • bardzo dobry

  To zdecydowanie najlepszy lekarz u jakiego byłam, a zarazme bardzo kulturalny i uprzejmy człowiek. Dużo tłumaczy w zrozumiały sposób. Odpowie na wszystkie pytania. Tu nieważne ile kosztuje wizyta - po prostu wiem za co płacę. Trafiłam do niego po poronieniu. Jedyny lekarz, który okazał mi wówczas tyle zrozumienia. Zalecił wszystkie badania, jakie powinnam zrobić... wyjaśnił je. Kolejnej ciąży nie wyobrażam sobie prowadzić u kogoś innego.

 • bardzo dobry

  Super lekarz, bardzo polecam. Jestem w ciąży i myślę, że w końcu znalazłam odpowiedniego ginekologa dla siebie. Pan doktor Strzyżewski jest bardzo kulturalny i życzliwy. Na pierwszej wizycie dokładnie mnie zbadał, udzielił wielu ważnych rad. Jest on specjalistą i dokładnie zna się na tym czym się zajmuje. Z czystym sumieniem mogę też powiedzieć, że jest to lekarz z powołania. A dlaczego? Na wizycie nie czułam się jak kolejna pacjentka, do której lekarz podchodzi bez żadnych emocji. Z pewnością nie raz jeszcze odwiedzę gabinet dla Długiej. Serdecznie polecam i pozdrawiam :)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, w końcu zrozumiałam na czym polega mój problem. Pan doktor przekazał mi informacje w sposób dla mnie zrozumiały, czego wcześniej nie udało się innym. Kulturalny profesjonalista.

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Pan doktor tłumaczy wszystko dokładnie, przeprowadzane badania przez niego są bezbolesne. Zabrzmi to banalnie, ale to naprawdę świetny lekarz, gorąco polecam.

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę