Wojciech Strzyżewski

33

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej, specjalista z zakresu ginekologii
  i położnictwa. Wieloletni pracownik warszawskich szpitali takich jak: Szpital Śródmiejski, Szpital Kliniczny im. Ks. Anny Mazowieckiej czy Centrum Zdrowia Dziecka. Przez dziewięć lat obejmował funkcję ordynatora Oddziału Ginekologiczno - Położniczego w Szpitalu na Solcu. Obecnie koordynator Oddziału Położnictwa w Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” w Warszawie. Uzyskał tytuł dr nauk medycznych po obronie pracy pod tytułem „Zastosowanie endosonografii pochwowej w diagnostyce zmian patologicznych błony śluzowej macicy u kobiet w okresie pomenopauzalnym”. Aktywny uczestnik ogólnopolskich oraz międzynarodowych zjazdów i sympozjów naukowych. Autor i współautor 22 prac opublikowanych w naukowej literaturze oraz materiałach zjazdowych w Polsce i zagranicą. Współautor podręcznika pt.„ Leczenie chorób proktologicznych w okresie ciąży i porodu”.

  Odbyte szkolenia m.in.:

  - szkolenie z ultrasonografii, endoskopii ginekologicznej w tym kurs laparoskopii w Instytucie Onkologii w Warszawie oraz kurs doskonalący w zakresie ,,Podstaw diagnostyki ginekologicznej ze szczególnym uwzględnieniem badań wyskrobin i oceny materiałów pooperacyjnych”.

  - szkolenie Operacyjne w Ginekologii Onkologicznej w Klinice Ginekologii Onkologicznej Akademii Medycznej w Gdańsku .

  - szkolenie w dziedzinie zaawansowanych technik w laparoskopii operacyjnej we Francji.

Badania

 • Ultrasonograficzne w pełnym zakresie położniczo – ginekologicznym

Zabiegi

 • Laparoskopia diagnostyczna i operacyjna
 • Histeroskopia
 • Brzuszne i pochwowe operacje ginekologiczne, w tym operacje naprawcze statyki narządów płciowych oraz operacje położnicze
 • Endoskopie
 • więcej

Choroby

 • Choroby okresu przekwitania u kobiet
 • Problemy patologii ciąży
 • Wybrane zagadnienia endokrynologii ginekologicznej

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • angielski
 • 20 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Super lekarz, bardzo polecam. Jestem w ciąży i myślę, że w końcu znalazłam odpowiedniego ginekologa dla siebie. Pan doktor Strzyżewski jest bardzo kulturalny i życzliwy. Na pierwszej wizycie dokładnie mnie zbadał, udzielił wielu ważnych rad. Jest on specjalistą i dokładnie zna się na tym czym się zajmuje. Z czystym sumieniem mogę też powiedzieć, że jest to lekarz z powołania. A dlaczego? Na wizycie nie czułam się jak kolejna pacjentka, do której lekarz podchodzi bez żadnych emocji. Z pewnością nie raz jeszcze odwiedzę gabinet dla Długiej. Serdecznie polecam i pozdrawiam :)

  zgłoś nadużycie
 • 27 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, w końcu zrozumiałam na czym polega mój problem. Pan doktor przekazał mi informacje w sposób dla mnie zrozumiały, czego wcześniej nie udało się innym. Kulturalny profesjonalista.

  zgłoś nadużycie
 • 22 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Pan doktor tłumaczy wszystko dokładnie, przeprowadzane badania przez niego są bezbolesne. Zabrzmi to banalnie, ale to naprawdę świetny lekarz, gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 20 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Czytam te negatywne opinie i oczom nie wierzę :/ Dla mnie dr. Strzyżewski jest położniczym "guru" Gdyby nie to,że wyprowadziłam się 80km poza Warszawę to nie pomyślałabym nawet o korzystaniu z usług innego lekarza. Powody? Pierwszy raz trafiłam do doktora w 2002 roku w 4 miesiącu ciąży z polecenia koleżanki- mój ówczesny państwowy ginekolog przegapił moją anemię (pomimo regularnie robionych badań) i wylądowałam w szpitalu z zagrożoną ciążą. Pomijając już inne błędy w sztuce tamtego konowała- jak zalecenie łykania Xenny na zaparcie (!!!) Dlatego pomimo, że doktor Strzyżewski nie należał do najtańszych postanowiłam nie oszczędzać na życiu własnego dziecka i dobrze zrobiłam- ciążę doprowadził szczęśliwie do końca; wtedy nie dysponował jeszcze USG przepływowym więc zrobił je za darmo u siebie w szpitalu (wtedy jeszcze pracował na Karowej) a gdy rodziłam to pomimo, że go nie informowałam przyszedł na porodówkę z patologii gdzie miał dyżur i dodawał mi otuchy oraz konsultował z lekarzem nadzorującym poród. Przy drugiej ciąży w 2008 roku od razu pierwsze kroki skierowałam do doktora Strzyżewskiego- okazało się że mam dwa spore krwiaki i ciąża jest bardzo zagrożona ale doktor znów uratował życie mojej córeczki -urodziłam 10 dni po terminie :) Dodam, że w międzyczasie postarałam się o dodatkową konsultację u państwowej lekarki w szpitalu Orłowskiego i wspominam to jako najgorszą wizytę w życiu. Lekarka była chamska, nieczuła ("po co pani te leki łyka w takiej ilości- jestem zdania, że jak ma pani poronić to i tak pani poroni") zleciła własne USG które nie wykazało żadnych krwiaków i kazała odstawić leki. Gdybym miała polegać na tej krowie to moja córka by teraz nie żyła :/ Doktor Strzyżewski nie obraził się o moją wizytę u innego lekarza i powiedział, że w pełni to rozumie co poczytuję za duży plus bo wielu lekarzy ma niestety kompleks boga. Dodatkowo jest niesamowicie miły, dokładny i cierpliwy i czułam, że szanuje pacjentki- nawet taki detal, że za każdym razem podawał mi rękę żebym bezpiecznie podniosła się z fotela. Dodam, że posyłałam tam moje koleżanki z zagrożonymi ciążami i wszystkie urodziły zdrowe dzieci. Dla mnie bajka - nie lekarz :)

  zgłoś nadużycie
 • 15 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Strzyżewski był moim pierwszym ginekologiem, pierwszą wizytę miałam będąc jeszcze dziewicą. Od tamtego czasu minęło 11 lat i cały czas korzystam z jego opieki medycznej. To jest lekarz z prawdziwego zdarzenia: delikatny, kulturalny, miły, z klasą. Teraz prowadzi moją pierwszą ciążę. Nigdy nie zamieniłabym go na żadnego innego ginekologa. Niektórzy piszą, że jest drogi - czy ja wiem? W byle prywatnej klinice płaci się za wizytę ok 140 - 150 zł, a tam trafia się do przypadkowych lekarzy o poziomie budzącym wątpliwości. Doktor Strzyżewski jest wart absolutnie każdej złotówki, to jedyny lekarza którego darzę takim zaufaniem.

  zgłoś nadużycie
 • 14 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor opiekował się mną w czasie ciąży. Bardzo sympatyczny, miły, człowiek. Dzięki niemu moja ciąża przebiegała bardzo spokojnie.

  zgłoś nadużycie
 • 7 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz bardzo uprzejmy. W moim przypadku akurat sprawdził się dobrze, bo dzięki niemu udało się pozbyć problemów z hormonami i zajść w ciążę. Ciążę zresztą też prowadził doktor Strzyżewski i nie mam żadnych zastrzeżeń. Profesjonalista.

  zgłoś nadużycie
 • 21 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz na bardzo dobrym poziomie. Radzi sobie z trudnymi przypadkami, kiedy ciąża jest naprawdę zagrożona, jak to było właśnie u mnie. Cierpliwie wszystko tłumaczy i zrozumiałym językiem. Pomimo, że jest mocno zajęty, to nigdy nie odczułam jakoś tego, że jestem ignorowana czy zbywana. Ma rzetelne podejście do pracy i pacjentek.

  zgłoś nadużycie
 • 23 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wiedząc, że nie będzie łatwo donosić ciążę, zasugerowałam się opinią i poleceniem pana doktora Strzyżewskiego przez znajomą i teraz sama mogę z czystym sumieniem polecić tego ginekologa. Lekarz o wyjątkowych umiejętnościach albo po prostu bardzo dobrze wykonujący swoje obowiązki. Zawsze wszystko tłumaczył i robił to możliwie prostym językiem. Przede wszystkim dobrze kontrolował przebieg ciąży i stan zdrowia mój i dziecka. Fantastyczny lekarz.

  zgłoś nadużycie
 • 11 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo solidny i dokładny lekarz u którego nie ma żadnego lekceważenia. Bardzo dobrze się komunikował, łatwo było mu o wszystkim, co dotyczyło ciąży i zdrowia, mówić, odpowiadał na wątpliwości, wyjaśniał. To wszystko było dla mnie bardzo ważne, dla własnego samopoczucia także. Na pewno noszenie ciąży pod jego opieką jest mniej stresujące. Świetny fachowiec.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Znasz już opinie o tym lekarzu?