Wojciech Skibiński, chirurg Sanok
ChirurgChirurg naczyniowy dr n. med.

Wojciech Skibiński

Poproś o włączenie kalendarza
15

Adresy

 • Prywatny Gabinet Lekarski "Flebo"

  Sanok, Podgórze 39

  1346411 ... (zobacz więcej)

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Gabinet powstał w 1995r. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń naczyń - żylaków, owrzodzeń żylnych, żylnej choroby zakrzepowo - zatorowej oraz miażdżycy.
  Duże wagę przykładamy do leczenia ran przewlekłych o różnej etiologii.
  Wykonujemy laserowe operacje żylaków i szeroką gamę zabiegów chirurgicznych.

Usługi

 • Skleroterapia żylaków 500 - 1 000 zł
 • Skleroterapia 300 - 500 zł
 • Usuwanie zmian skórnych 280 - 400 zł
 • Laserowa operacja żylaków 2 800 - 4 000 zł
 • Zamykanie pajączków naczyniowych (laser, RF) 300 - 500 zł
 • Laserowe usuwanie hemoroidów 1 200 - 1 500 zł
 • Operacja hemoroidów m. Baron 700 zł
 • USG doppler tętnic kończyn dolnych, tętnic szyjnych 150 zł
 • więcej

Choroby

 • 27 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Great doctor. Operated on my father who was in critical condition. It has been seven weeks since the surgery ,and my father feels great. I live in US, but will come to Poland to see Dr Skibinski about my varicose and spider veins treatment. I would recommend this doctor to anyone.

  zgłoś nadużycie
 • 30 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Chciałbym bardzo podziękować Panu ordynatorowi doktorowi nauk medycznych Wojciechowi Skibińskiemu, ordynatorowi Oddziału Chirurgii Ogólnej i naczyniowej szpitala w Sanoku za fachową i niezwykle sprawnie przeprowadzoną operację pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową. Na trzeci dzień zostałem wypisany do domu. Żadnych komplikacji i problemów. Zabieg nie należał do łatwych, bo jestem pacjentem obciążonym dodatkowymi bardzo poważnymi schorzeniami. Wiedząc o tym Pan doktor zapewnił mi b. dobrą opiekę w szpitalu. Pan doktor jest doskonałym chirurgiem i stale podnosi swe kwalifikacje. Wiem, że często bierze udział w sympozjach i konferencjach (również zagranicznych, bo biegle zna język angielski - byłem świadkiem rozmowy telefonicznej, ze szpitalem w Londynie). Spokojny, kulturalny, życzliwy i przyjazny pacjentowi; zdecydowany i rzeczowy podczas badań i zabiegów. Serdecznie za dziękuję Panu doktorowi i pielęgniarkom oddziału, za okazaną dobroć, życzliwość i zrozumienie podczas pobytu w szpitalu. A nade wszystko za fachową pomoc medyczną i doskonale przeprowadzoną operację.

  zgłoś nadużycie
 • 22 października 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Kilka lat temu pan dr. Skibiński przeprowadzał u mnie skomplikowaną operację w szpitalu. Wcześniej miałam kontakt z wieloma innymi lekarzami, jednak żaden z nich nie był tak doskonałym lekarzem oraz dobrym człowiekiem. Wiem,że uratował życie wielu osobom. Jest oddany swojej pracy i pacjentom. Polecam go każdemu znajomemu. Są z Niego bardzo zadowoleni. To lekarz najwyższej klasy!

  zgłoś nadużycie
 • 29 sierpnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  jest bardzo dobrym lekarzem gdyby nie on to moj maz dzisiaj byl by bez nog bo nikt nie wiedzial co mu dolega a chodzic nie mogl , a wszyscy twierdzili ze to od kregoslupa .mozna na nim polegac zajmuje sie pacjentem jak nalezy i polecam naprawde wszystkim jego a z tymi paniami sie nie zgadzam co napisaly o doktorze bo naprawde wspanialy czlowiek i lekarz umie podejsc do pacjeta i moj maz sie nie leczy dwa lata tylko bardzo dlugo i jest pod opieka doktora caly czas pomoze a nie zaszkodzi taka mam opinie o nim .

  zgłoś nadużycie
 • 19 sierpnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem po 6 nieudanych operacjach (niedokrwistość tętnic biodrowych i udowych z objawami krytycznego niedokrwienia kończyn ). Po chemioterapii i radioterapii moje wnętrzności zostały przypalone, to wszystko działo się kilka lat temu w szpitalu w Rzeszowie. Było ze mną bardzo źle, groziła mi amputacja nogi, tak stwierdzili lekarze w Rzeszowie.Przerażona i załamana szukałam pomocy gdzie indziej.Znalazłam w Sanoku u najwspanialszego człowieka-lekarza dr Wojciecha Skibińskiego.Jestem Mu bardzo wdzięczna, uratował mi życie i nogę. Doktor Skibiński jest lekarzem z powołania, bardzo dobry specjalista, kompetentny,grzeczny, ma podejście do pacjenta.Jest również dobrym psychologiem, wiedział czego oczekuję. Udzielił pełnej informacji o chorobie, o przebiegu operacji, czego mogę się spodziewać przy tak skomplikowanym schorzeniu. Minęło dwa lata od operacji, doktor Skibiński nadal interesuje się moim stanem zdrowia, nie pozostawił mnie samej sobie. Czytałam opinie na blogu i jestem wręcz oburzona, jak mógł ktoś napisać, że jest to lekarz niekompetentny. Czy ktoś się zastanowił co pisze? Pisała to chyba osoba, która nie stosowała się do zaleceń lekarza i sama sobie winna kalectwa. Z pełną odpowiedzialnością polecam szukającym pomocy w schorzeniach naczyniowych doktora Skibińskiego, JEST SPECJALISTĄ NAJWYŻSZEJ KLASY.

  zgłoś nadużycie
 • 11 maja 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo miły i spokojny, godny zaufania. Przyjazna atmosfera w gabinecie. Szybko, fachowo i bezboleśnie. Uraczył nawet dobrą muzyką w ramach odstresowania. Serdecznie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 27 kwietnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Właśnie jestem po dwóch zabiegach leczenia żylaków metodą skleroterapii oraz laseroterapii. Zabieg jest wykonywany w bardzo dobrych warunkach, z użyciem nowoczesnego sprzętu. Trwa około godziny. Po zbiegu przez krótki czas odczuwałam niewielki ból w miejsach nakłucia.Jestem bardzo zadowolona z efektów kosmetycznych. Pan Doktor Skibiński jest specjalista najwyższej klasy, godnym polecenia.

  zgłoś nadużycie
 • 26 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Pan dr Skibiński to bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Żle się stało , że Pan Doktor wyprowadził się z Przemyśla, gdyż teraz wielu ludzi z problemami naczyniowymi musi jeździć do Sanoka, zamiast leczyć się na miejscu. Wiem o tym , bo dotyczy to mnie i wielu moich znajomych. Pan Doktor poza tym ,że jest bardzo dobrym chirurgiem, jest również świetnym ultrasonografistą.

  zgłoś nadużycie
 • 28 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Dwa miesiące temu poddałem się zabiegowi usunięcia żylaków. Doktor Skibiński wykonał zabieg sprawnie i bardzo kompetentnie. Co ważne zarówno podczas konsultacji, jak i po zabiegu uzyskiwałem pełne informacje dotyczące mojego stanu, zabiegu, leczenia. Po żylakach nie ma dziś śladu, noga znakomicie się wygoiła. Gorąco polecam, tym bardziej, że warunki w gabinecie i personel pomocniczy – znakomite.

  zgłoś nadużycie
 • 24 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Pan doktor wykonal w 2009r operacie wszczepienia protezy aortalno-dwuudowej mojej zonie,czym uratowal ja od amputaci nog.Jestem niezmiernie wdzieczny.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami